زلزله (پازن * غزال) ن

پاسخ : زلزله

می گفت من تصمیم گرفتم که حالا شد یا نشد میدوانیم می گفت به صرف 2 4 نعل اوردمیش میان نار یاقوت ذسنگر که 5 هفته اول شده بود و میخواست جشن قهرمانیشو با اخرین قهرمانی بر پا کنه با کشتن گوسفندو .............
من فیلم کورس را 1 هفته پیش خانه مهندس دیدم

در میان اسبهای عرب اسب کردی به نام بی نظیر که فقط با نامهی خانم قره گوزلو میدوید هم بود که او بسیار قوی و قدرتمند بود

دپار زده شد اسبها استارت زدند بی نظیر و سنگر برای اول و دومی می جنگیدند پازن هم میان 6 تا 7 تا اسب اخر بود یاقوت هم مثل موشک استارت زد وجلو بود

مهندس میگکفت من زدم تو سرم و گفتم ای وای

دور اول را زدند پازنم کما کان اخر بود

میگفت نشستم وسط تمکاشا گرا و هیچی رو نیگا نمی کردم

یه دفعه صدای عطا کر گوینده مسابقه امد که گفت حالا باید منتظر روشن شدن موتور های پازن باشیم می گفت سزمو بالا کردم دیدم سوار کار دهنه ی پازن را کج کرده و اسب را به اصطلاح ول کرده و داره یکی یکی اسبارو می گیره گفت داشتم سکته میکردم میگفت شب قبلشم فقط من پازنو میدیدم با خط پایان تو خواب

بله ÷ازن همهرو گرفت و بدون هیچ تمرینی با این که خدا حافظی کرده بود با یک سر وگردن جلوتر از بی نظیر اول شد

این است اسب ملی:d

در مورد دوپینگ هم می گویم زلزله را هفته اخر دوپ اعلام کردند ما سکته کردیم

در مورد دوپ بودنش بگذارید چیزی نگویم

دوپ نبود او را دوپ اعلام کردند

او دوی عادی خودش را کرد ولی امان از حسودان تنگ نظر

قبلا گفتم به زلزله حتی مهندس atp نمیزد چون می دانست بدون atp تار و مار می کنه همرو

نمونه دوم را فرستادیم
اما جوابش نمی اید

در نشستی دکتر حکیمیان رعیس رهیات سوارکاری یزد به مهندس بیگ گفته بود باورم نمی شود
من پیگیری میکنم

مهندس مقصر را می شناسد ولی لب از لب باز نمی کند و می گوید من منتظر جواب هستم

او بسیار نازاحت بود

امیر خجسته اسب دار و جز هیعات سوارکاری یزد گفت زلزله دوی خود را کر د ولی ..............

نمیتوانم در این مورد چیزی بگویم یک کم سریه ولی بعدا مفصل براتون می گم الان وقتسش نیست

سید موسوی و اقای احمد گلاری عضو هیات سوارکاری یزدو اسب داران بزگ یزد از این موضوع تعجب کردند و ..........................................گفتند

و خیلی افراد دیگر چون این اسب با نظارت مهندس بیگ دوید

امان از دشمنان بی گوهررررررررر

حتی به سوار کاران هم اعتماد نیست خودتان بهتر میدانید قمار بازها به سراغ سوار کار میروند و او را می خرند فقط به اسب کشیدن و گرفتن اسب

در یزد اق اویلی بشگرد بهترین سوارکار کورس 3 بار بر زلزله نشست و 3 بار اول شد

در تماس تلفنی که در مورد دوپ با او داشتیم گفت من وقتی اسب را تحویل ذگرفتم دهنه دست کسی بود که نمیشناختمش و

چند بار افرادی به من گفتند زلزله را بکش و من گفتم من هر گز این کار را نمی کنم

کورسی از پازن دیدم که وقتی دپار زده شد پازن اول بو به خاطر شرط بندی سوار کار پازن را می کشید جالب تر این بود که زورش به پازن نمی رسید در همان بازی مهندس سر کلانتر میدان بود

به مهندس گفتم بعد از کورس چه کار کردی گفت اسب هایم را از ان ها گرفتم
اعصثاب و روانم به هم ریخته بود در این جو فاسد

این مرد انقدر درست کار است در کورسی که پازن اول شد ولی سوارکارش شیطنطی کرد و به اسب دوم شلاق زده بود در حالی که مهندس سر کلانتر بود پازن را دوم اعلام کرد

شما این کار را می کردید؟

من فیلم این کورس را دیده ام
نظرتون در مورد حر فهای من؟

راستی یه سری عکس جدید ضمینه می کنم فردت

همین الان زنگ زدم به مهندس میگفت مطمعن نیستم

ولی فکر میکنم تیره حمدانی باشه زلزله

درسترشو بعدا خبر میدم

منتظر عکسایی که میخوام بزارم باشید

خیلی خوشحال میشدم اگه همه ی اعضا نظر بدن ولی انگار همه مشتاق نیستند

به جز عده ای قلیل از اسب دوستان

ما شا الله بازدید کننده زیاد داریم

دوست دارم مثل مهرشاد خان حرفتنو بزنید تا من اندازه ی سوادم توضیح بدم

مثل بحث دوپینگ
یا بحث مهندس از امیر حسین قاسمی جان
یا....................

vatan

Member

با سلام . زلزله چند سالش است و تاحالا کره داده. توی سواری آزاد چطوره مثل اسب کرد پر خون هست یا نه .البته شرمنده این سوال را می پرسم چون اکثر عرب هایی که من دیدم بیشتر به درد کورس یا زیبایی می خورند.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

zelzele.pazan گفت:
سلام
بچه ها الان دیدم که یه نفر 2 ارسالمو یکی کرده و خیلی مطالبو از بین برده الان دوباره مینویسمش
در جوتب امیر حسین خان
زلزله کره پازن غزال 3 دوره پشت سر هم در یزد دوید و 3اولی اورد که کمتر اسبی اینطور اسبی را دیده
از معروفترین رقیبهای زلزله :
دانیال که زلزله در کورس اخرش ان را ناکام گذاشت
رقیب برادرش کره ی پازن
در یزد که در یزد دوید
این 3 اسب به علاوه خود زلزله به دست سید جمال میر دهقان هستند که برای کورس تهران اماده میشوند
هیچ یک در حد زلزله نیستند
سیید جمال18 ساله اسبی همسن بازلزله به نام زاگرس دارد که خیلی به او مینازد ولی او را به تهران نمی اورد فکر کنم بترسه
اونم در حد زلزله نیست از بقیه ی رقبا
: خروش برادرش کره ی پازن
خیام
دماوند
خاقان
دیوانه
اینها هم در حد زلزله نیستند
به اعتقاد مهندس زلزله پازن 2 است
عین پدر نا شکیب چموش هم قیافه و مهم این است که غیرت پازن را دارد
مهندس می گفت از کرمان کره های اصیل مایند که خطر ناک هستند
از تبریز هم کره های سزار عموی تنی زلزله می ایند که انها هم خطر ناک هستند
ولی به اعتقاد مهندس هیچ کدام حریف زلزله نمی شوند
اگر باور نمی کنید فیلم 3 کورس اخر زلزله را در یزد امسال ببینید
مهندس میگفت:از همه خطر ناک تر کره های براری سیلمی فرانسوی وارادتی هستند که امسال در کورس شرکت کردند
ولی باز هم غیرت زلزله چیز دیگری است
در رگهای رزلزله خون پازن.غرور.سمرقند وارس می جوشد
حتما این مطالب را در کورس باور می کنید
امیر حسین جان حتما تیره رو میپرسم اطلاع میدم

هیچ مطلبی از نوشته های شما پاک نشده, فقط دو مطلب ادغام شده اند.

mehrshad

Member

salam.dar mosabegheye yazd asbe doste manam (ramak)ham aval shod vali dop elam kardan kheyli nahaghi shod.dar zemn yeki az korehaye barfin chang mir yazd ke age khoda bekhad miyad tehran bebinim chikar mikone dafeye ghab yani parsal omad tehran vali ghabl az mosabeghe dastesh asib did va nadavid emsal miyad

زلزله شب زلزله بم به دنیا اومده داره میره تو پنج سال

تا حالا هم کره نداده مهندس بیگ نمیزاره زلزله ما کره بده چون براش خیلی ضرر داره به قول مهندس خیلی بد اخلاق میشه بعدمن دیگه سواری نتمیده این اسب حا لا حالا ها باید بدوه

وگر نه تو کورس میافته دنبال مادیون خانوم ها شماره بده

در سواری هم از اسب کرد پر خون تره من تا حالا یه بار بیشتر سوارش نشدم اونم با بد بختی گرفتمش مهندس می گه اگه دو دستی نگیریش میره تو چاه

من که سوارش شدم زینش کورسی بود و رکابش کوتاه
نمیتونستم بگیرمش

از خصوصیاتش اینه که همونطور که مربیش می گفت دوست داره فقط و فقط بره زی پاتم فقط استارت میزنه اگه حواست نباشه میزنتت زمین در عین حال خیلی نجیب

اون سری که من سوارش شدم پنج دقیقه 50 بار استارت زد یه جا تو یه ثانیه گرفتمشو پریدم پایین دهنیو گرفتم از بس زو ر زده بودم برای کنترلش عرق فواره میزد به صورتو بدنم

اگه خواستید یه شماره بتون میدم که از یزد کورسای یزد را براتون بفرسته
اونایی هم که اصفهانند خودم باشون میتونم رایت کنم

راستی گوانجی مادر پازن چند وقت پیش فعل اومد

اون یکی از بهترین مادیان های ایرانیست

به خطر بحث هم خونی نمی توانست با پازن او را بکشه همه هم زلزله را پیشنهاد میدادند

ولی با اینکه ما هم روی حرف مهندس حرف نمیزدیم
او قبول نکرد می گفت با این کار اینده زلزله را به اتش می کشم

نه زلزله نه

اقا این اسب متعلق به هر چی ایرانیه اصیل دوسته

سلام مهر شاد جون

چنگ را دیده ام تعریفش را شنیده ام اسب زیبایی هم است

ان شا الله میاد تهران من هر هفته میرم

چنگ مال خودته؟

رمک رو دیدم مسابقشم دیدم به صورت عجیبی هم اول شد

دشم انکگار حدود 30 هزاز تمون بود یعنی هر 1000 تومان 30 هزاز تومان
اون مسابقه کلی شرط بندی کرده بودم

با درخششش منو به باخت داد هیچکی فکرشو نمی کرد

انقد بش فش دادم ;D ;D :D

ولی اسب خوبی بود

بابت دو÷شم متاسفم
خدا نگرش داره اسب قوی ای

mehrshad

Member

salam na chang male dostame (reza khosromanesh)vaghean sorate khobi dare inshaala javab mide.man khodam ye madiyon koreye yeketaz daram vali nemidonamesh chon delam nemiyad gozashtam baraye kore keshi ke ghabel nadare

خواهش می کنم

حتما بزار منم می خوام یه سری عکس استثناعی بزارم
بزار بچه ها اشنا شن
زاگرس سید جمال میر دهقان؟؟؟؟

mehrshad

Member

dorost nemidonam yeki az dostam az tehran chand vaght pish kharid 10 toman range nile ba ye sare kochike estesnayi mosabegheye yazd zibayi aval shod

sohrab

Active member

مطالب قبلی پاک نشده توی صفحه ی 1 موضوع قرار داره.
عکس ها را در انجمن عرب/ معرفی اضافه کنید لطفا. عجله نکنید هیچ کدوم از این اسبها هنوز معروف نشدن!

mehrshad

Member

khob age injori marof nemishan pas bayad sabr konim mesle asil bishtarin emtiyaze korsaro begiran bad az chand sal ma esmeshono to asbaye marof benevisim alan zelzele ham 3 bar davide aval shode khob baraye ye asbe taze vared marofiyat miyare

سلام دوستان

عکس ها به دستم رسید

در اولین فرصت ضمیمه میکنم

عکسای استثناعی

راستی اگه عکسای کسیو میخواید بزارید بزارید فقط اسمشونو بنوسید

قصد ما شناساندن اسب اصیل ایرانی به همگان است

این یکیو فعلا ببینید

پازن همراه با برادرم مالک زلزله

پیوست ها

• Picture 821.jpg
    Picture 821.jpg
    114.6 کیلوبایت · بازدیدها: 137
  • Picture 819.jpg
    Picture 819.jpg
    119.2 کیلوبایت · بازدیدها: 113

sohrab

Active member

برای همین گفتم عکس ها رو جداگانه ارسال کنید دیگه . ممکنه خیلیها دنبال عکس پازن باشند ولی پیدا نکنند. چون شما توی قسمت مربوط به زلزله گذاشتید.
باور کنید کار سختی نیست

بالا