زحل (جاسم * انبر)

نام: زحل
جنسيت: نریان
رنگ: کرنگ
سال تولد: 1981
شماره داغ :81-103-03
نام مادر: انبار
نام پدر: جاسم
تيره: خرسانی میر
توليد كننده: آمری
آخرين مالك: آمری​

علی اصفهانی

Active member
نام: زحل
جنسيت: نریان
رنگ: کرنگ
سال تولد: 1981
شماره داغ :81-103-03
نام مادر: انبار
نام پدر: جاسم
تيره: خرسانی میر
توليد كننده: آمری
آخرين مالك: آمری​

نام مادرش عَنبر بود . عنبر خواهر تنی جاسم بود .
آخرین مالکش آقای کوچکی در رفسنجان بودن .

علی اصفهانی

Active member
ازشون کره نریانی هست؟ جاسم به اژدر میخوره؟ اژدر مجید خان ؟

بله . جاسم و عنبر هردو کره بیگُم و اژدر بودن .
نریانهای موجود که الان یادمه :
توی ایرانی خالصها شهبازعبد (منصوره عبد/بن فربد عبد) که منصوره عبد (راز/زحل) است .همچنین حدید عبد ( منصوره عبد/سویدانی) که نمیدونم زنده است یا نه.
توی خط خونی خارجی : شمشیرعبد (حسنا عبد/خالدشاه) است که حسنا عبد (باسله عبد/مبارک) و خالدشاه(ربه کا/ اصیل عبد ) است و باسله عبد (منصوره عبد/فربد) و فربد (رستم/حلیمه) بوده .
کره های پونه عبد (منصوره عبد/ولدالسیف) را هم میشه چک کنین ببینین رفسنجان پیش آقای مجد چیزی هست یا نه . پونه عبد سواری خیلی تند و تماشایی داره از اونایی است که طرفدارای اسبهای کرد میپسندن بقول ما تو سواری بازیکن است . بقول دیگران اهل جفت زدن ...

shool

Member
آقاي مهندس اصفهاني سلام . من بدجوري دنبال خط خوني وكره يا نوه يا نتيجه نر كه از جاسم به جا مونده هستم . ميخوام به هرقيمتي هستش ازاين خط خوني داشته باشم . چيزي مد نظر شما هست كه مونده باشه ؟ ازاين زحل چيزي به جا مونده ؟ مهندس فكر ميكنم تكرو كه پيش حسين اقا بالود وهمونجاهم مرد ، از همين خط خوني بود .درسته يا اشتباه ميكنم ؟مشخصات بيشتر ازتكرو هم اگه داريد بهم بگين . ممنون ميشم .

علی اصفهانی

Active member
آقاي مهندس اصفهاني سلام . من بدجوري دنبال خط خوني وكره يا نوه يا نتيجه نر كه از جاسم به جا مونده هستم . ميخوام به هرقيمتي هستش ازاين خط خوني داشته باشم . چيزي مد نظر شما هست كه مونده باشه ؟ ازاين زحل چيزي به جا مونده ؟ مهندس فكر ميكنم تكرو كه پيش حسين اقا بالود وهمونجاهم مرد ، از همين خط خوني بود .درسته يا اشتباه ميكنم ؟مشخصات بيشتر ازتكرو هم اگه داريد بهم بگين . ممنون ميشم .

توی همین سایت این سه تا اسب هم تاپیک دارند و میتونین سرچ کنید و ببینیدشون :

شهبازعبد که نوه زحل است
محشرعبد که نتیجه جاسم است
گنج عبد نتیجه جاسم

علی اصفهانی

Active member
اینایی که در بالا گفتم ایرانی خالص هستند .
اگر غیر ایرانی خالص هم خواستید بگید تا اسماشون را بگم

در ایرانی خالصها اینم هست :
گردفرحبخش نوه جاسم

به به ... از این عکسهای زیبای قدیمی هرجا رو کردید به ما هم خبر بدید ببینیم. دست شما درد نکند.... . استاد اصفهانی در مورد اون پابند در پای راست زحل توضیح بدید . دوستان به فرم اخیه و آخور قدیمی دقت کنید . کلی درس در فرم . اندازه و فاصله انها از هم و از سطح زمین و.... ( حداقل برای من ) وجود دارد.

بالا