ریاضیات

shabdiz

Member
شنبه شب من در حال خوندن ریاضی و تنها واحد باقی و تک درس
مبحث مشتق دوم برای توابع دومتغیره
.
.
.
3) اگر D(a,b)<0
آنگاه (f(x,y در (a,b) دارای ماکزیمم یا مینیمم نسبی نیست و نقطه زینی (زین اسبی) میباشد

من نیشم تا بناگوش باز می شود و یاد انجمن و دوستان میوفتم ولی چه فایده تو امتحان نیومد .امتحان رو هم افتضاح دادم.
رفقا و دوستان التماس دعا ;D

علی واحدی

Active member
منکه تو ریاضیات بیغ بیغم و بودم چون از 4 دبیرستانم 20 سال میگذره :'( :'( :'( ولی از من به تو نصیحت سواری و متعلقاتشو با درس ریاضی الان تلفیق نکن که خدای نکرده میبدبختی :-\ :-\ :-\ ولی بعدا توی سواری حرفه ای برای بعضی از محاسبات واقا بدردت میخوره ;) :) ;) چون رشد سواری یک سوارکار تحصیلکرده خیلی بیشتر از یک سوارکار بیسواده ??? ??? ??? موفق و پیروز باشی برادر شما.

shabdiz

Member
پاسخ : ریاضیات

baradar گفت:
منکه تو ریاضیات بیغ بیغم و بودم چون از 4 دبیرستانم 20 سال میگذره :'( :'( :'( ولی از من به تو نصیحت سواری و متعلقاتشو با درس ریاضی الان تلفیق نکن که خدای نکرده میبدبختی :-\ :-\ :-\ ولی بعدا توی سواری حرفه ای برای بعضی از محاسبات واقا بدردت میخوره ;) :) ;) چون رشد سواری یک سوارکار تحصیلکرده خیلی بیشتر از یک سوارکار بیسواده ??? ??? ??? موفق و پیروز باشی برادر شما.
من که اسب ندارم برادر جان :'(
ولی به نظرم سوارکاری و مهارتهاش هیچ ربطی نداره به سواد کلا تحصیلات به اون صورت به سطح فهم و درک آدمها
از چیزی ربطی نداره .
خاطرات ما هم به این چیزا ختم میشه دیگه :(

مـــحــمــد رضــــا گفت:
جالب بود
انشالله که نتیجه اش ختم به خیره و نمره هم ردیفه

من که از خدامه . ::) برای خودمم جالب بود برای لحظه ای خاطر حزینمان موقع درس خوندن شاد شد.

سنا

Active member
جالب بود ايشالله كه نمرت هم خوب ميشه
منم تو درسا تا اسم اسب و اندام هاش و اين چيزا مياد تا يه 2 ساعتي تو روياها ميچرخم واسه خودم به خودم كه ميام ميبينم 30 دقيقه گذشته من به كتاب زل زدم تو فكرم!!!!!
اما بگم واقعا عاشق رياضيم :) :)

علی واحدی

Active member
Shabdiz گفت:
من که اسب ندارم برادر جان :'(
ولی به نظرم سوارکاری و مهارتهاش هیچ ربطی نداره به سواد کلا تحصیلات به اون صورت به سطح فهم و درک آدمها
از چیزی ربطی نداره .
خاطرات ما هم به این چیزا ختم میشه دیگه :(
ایشالله اونم بموقش اگه دلت بخواد میخری(به هر چیز خواهی کماهی رسید) ولی درس مغز آدمو باز میکنه و کمک میکنه(درس) آدم برای رسیدن به هدف بهترین راه و نزدیکترین رو انتخاب کنه که تو سواری خیلی مهمه. شما در مثلا درساژ باید زاویه ها رو بشناسی و ببینی و محورها رو از هم مجزا کنی(ریاضی و فیزیک). من با بعضی شاگردهام این مشکل رو داشتم که مثلا در نیم دوره رو هر چی میگفتم اول یه نیمدوره میزنی به شعاع تقریبی 10 الی 20 متر و بعد با یک خط با زاویه 45 درجه وارد خط حصار میشی و دست اسبو عوض میکنی و در جهت مخالف حرکت میکنی مشکلات فراوان داشتم. اینها همه برمیگرده به اینکه شما چجوری درس خونده باشی و فهمیده باشی. از سطح درک و فهم آدمها رو هم منظور شما رو نفهمیدم ولی هرچه درک و فهم و شعور آدمها بالاتر باشه چون کلا جمع سواری مثل یک خانوادس پس صد در صد شخصیت بهتر و محبوب تری هم در هر جمع سوارکاری خواهید داشت. همواره موفق و پیروز باشید.

جالبه.شما تلاشت رو بکن و به نمره اهمیت نده،خواه نا خواه میبینی که به مطلوبت خواهی رسید.انشالله.
از خدا میخوام همیشه تو درسا به شما کمک کنه.
یا حق

بالا