رکورد داران کورسهای ایران؟

امید زمانی

Active member
محاله اسب عربی در ایران 1000 متر رو تو 1:01 بیاد ! اونوقت میان میبرنش خارجه و برای اصلاح نژاد تروبرد ازش استفاده می کنند .:smilingsmiley:

[FONT=&quot]واقعا دیوان عالیست .امسال تابستون یکی از کورسای دیوان رودیدم.تقریبا 5-6 بدن عقب بود ولی توی 400 متر آخر مثل اینکه موتورش داغ شدو همه رو گرفت و اول شد[/FONT].
[FONT=&quot]شیر بانو هم دوم شد و یه نریون وارداتی که علی حلفی وارد کرده بود تا 400 متر آخر اول بود ولی کم آورد و دیوان و سایرین گرفتنش[/FONT]!!!!!!!!!!!!!!!![FONT=&quot][/FONT]

میخواستم بدونم بین انسیاتور و معنگی گوش بریده کدوم تو کورس بیشترین امتیاز را دارند و حرف اول را میزدند.

علی اصفهانی

Active member
محاله اسب عربی در ایران 1000 متر رو تو 1:01 بیاد ! اونوقت میان میبرنش خارجه و برای اصلاح نژاد تروبرد ازش استفاده می کنند .:smilingsmiley:

خانم قره گوزلو میگفتن "من روی یک خط مستقیم هزار متر را علامت زدم و زمان گرفتم با ایجن روز . زمانش یک دقیقه شد ."

البته توی نسل بعدیش هم بترتیب چهارشنبه و قندهار و اصیل عبد همیشه قهرمان بلا منازع بودن .
تنها اسبی که رقیب اصیل عبد بود قیصر بود که پس از تست دی ان ای مشخص شد مادرش عرب نبوده .

امید زمانی

Active member
تنها اسبی که رقیب اصیل عبد بود قیصر بود که پس از تست دی ان ای مشخص شد مادرش عرب نبوده .[/QUOTE]
اون موقع که تست دی ان ای نبود :blushsmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
تنها اسبی که رقیب اصیل عبد بود قیصر بود که پس از تست دی ان ای مشخص شد مادرش عرب نبوده .
اون موقع که تست دی ان ای نبود :blushsmiley:[/QUOTE]

چرا یک بار در بم تست خون از طرف واهو انجام شده بوده.
در آن تست قیصر و سرگل رد میشن
دوران1 و اصیل در همان جا تست شدن

.
تنها اسبی که رقیب اصیل عبد بود قیصر بود که پس از تست دی ان ای مشخص شد مادرش عرب نبوده .[/quote]
دوران1 یادتون رفت؟
بهترین خالص ایرانی کورسی که الان هستش. خدا برای صاحبش حفظش کنه

در خالص ایرانی شکی توی شجره کورسی دوران نیست...
ولی در خون وارداتی فکر نمی کنم اسبی به پای اصیل عبد میرسید آنزمان و حتی اینزمان...اینو به این خاطر میگویم که 7ساله که سوارش هستم و از غیرت بی مانندش خبر دارم ولی حیف که کشش ازش خیلی کم میشود

عزيزم به اون موقع ها كه چرچيل تو ميدون كورس ميدويده ، شما نه سنت قد ميده نه ميدونستي اسب چي بوده.
شما برو از همشهري هاي خودت مثل آقاي زرقامي و... كه از اسبداراي قديمي نورآباد هستن آمارشو بگير،اكثر كورس هاشو ديدن.سال 85 هم كه ركورد 2500 متر رو زد بودن.
این منم تو 8سالگی با نریان کردم
میشه بگی اونوقتایی که من سنم قد نمیده و نمیدونستم اسب چی بوده کی بوده؟

رضا اصلاحی خیلی ها دنبال این هستند که بین من و حاج کمال به هم بزنن اینگار تا حالا موفق شدن و ازش سود میبرن بیاید به این حرفا خاتمه بدیم.
آرزوی موفقیت دارم برای شما و حاج کمال و تولیدات اصایل تو 4و5 اسفند ماه.:smilingsmiley:

reza eslahi

Member
رضا اصلاحی خیلی ها دنبال این هستند که بین من و حاج کمال به هم بزنن اینگار تا حالا موفق شدن و ازش سود میبرن بیاید به این حرفا خاتمه بدیم.
آرزوی موفقیت دارم برای شما و حاج کمال و تولیدات اصایل تو 4و5 اسفند ماه.:smilingsmiley:
ajab

qaravi

Member
اگه دیوان میگی عالیست پس چرا تو1000 متر نتونست شیربانو رو بزنه به خاطر همین 4هفته ی پایانی رو از ترس اینکه شیربانو اول میشه همش 1400 یا1600 داد که همین مادیون تو این مسافت هم کم نیاورد فقط با اختلاف چند ثانیه دوم میشد

بالا