روز دامپزشکی

مرضیه گفت:
اگر از دوستان کسی اطلاع داره خوشحال میشم بدونم. :D
چیزهایی که برو بچ گذاشتند همه درسته ولی اگر دوست داشتید می تونید به کتاب"تایخچه پزشکی و دام پزشکی" تالیف دکتر حسن تاج بخش مراجعه کنید.

دکتر غفاری گفت:
از نظر علمی هم تا جایی که حافظه غلط غلوط من یاری می دهد اولین دانشکده دامپزشکی در فرانسه در قرن نوزدهم راه اندازی می شود ...
دکتر جان من فکر می کنم اولین دانشکده دامپزشکی در قرن 17 به دنبال شیوع طاعون گاوی در فرانسه راه اندازی شد. البته مطمئن نیستم بقیه بچه ها اگر اطلاعات بیشتری دارند بزارند.

منم به نوبه خودم این روز را به همه خانواده دامپزشکی تبریک عرض می کنم.

البته یه اشتباه هست که اکثرا مرتکب میشند اونم اینه که 14 مهر روز ملی دامپزشکی است نه دامپزشک!!!
به آقایون دکتر بر نخوره هااااااااااا

در ضمن ما یک روز به نام روز جهانی دامپزشک داریم که آخرین شنبه ماه آوریل(april) است ولی نمی دونم چرا تو ایران بهش بها نمی دند.

احسان

Active member
مجتبی راشدی گفت:
منم به نوبه خودم این روز را به همه خانواده دامپزشکی تبریک عرض می کنم.

البته یه اشتباه هست که اکثرا مرتکب میشند اونم اینه که 14 مهر روز ملی دامپزشکی است نه دامپزشک!!!
به آقایون دکتر بر نخوره هااااااااااا
دامپزشکی با دامپزشک همش يکی هست مهم فرهنگ سازيه نه چيزه ديگه پسر جون

مجتبی راشدی گفت:
در ضمن ما یک روز به نام روز جهانی دامپزشک داریم که آخرین شنبه ماه آوریل(april) است ولی نمی دونم چرا تو ایران بهش بها نمی دند.

روز مليش رو بهش بها نميدن ديگه روز جهانيش رو ولش

احسان

Active member
پاسخ : روز دامپزشکی

مرسی از همه دوستان

اميدوارم که روزی دامپزشکی به صورت تخصصی تر در هر زمينه و هر حيوان به صورت جدا در دانشگاه ها تدريس بشه
و کمی از اساتيد ما هم از گاو و مرغ بياند بيرون و به اسب ها بها بدهند

و روزی بشه که علم روز دامپزشکی در زمينه اسب در دانشگاه های ما تدريس بشه و دانشجو ها هم به صورت تخصصی تر فکر کنند
و مثل ما چند تا دکتری که به صورت اختصاصی با اسب کار ميکنيم و شروع کرديم به اين صورت کار کردن را ادامه پيدا کنه

خب دکتر جان شما هم باید با یه موضوع جذاب مارو شگفت زده میکردی.

یکی طلب ما. ;) :p

Bagher A

New member
احسان خان درست فرمودند 14 مهر روز دامپزشکی نه روز دامپزشک موقع تبریک به خانواده دامپزشکی باید تبریک گفت. چون جمع خانواده از قشر سخت کوش و زحمتکش هستند.