رها (طلاقوش * باران) ن 91

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اولین عکسی که در تاپیک قرار داده شده توسط استاد بزرگوار جناب آفای هوشمند
كره نريان رها(طلاقوش قره تپهgts10 --- باران)........ مردادماه 1392 ......كنبد كاووس
که در سن 17 ماهگی قرار داشته است,

پیوست ها

• raha.jpg
    raha.jpg
    192.7 کیلوبایت · بازدیدها: 8

♘امیرحسین♞

رها در 17 ماهگی

مشاهده پیوست 56674
كره نريان رها (طلاقوش قره تپهgts10 --- باران)........ آذرماه 1392 ......شیراز

رها در 18 ماهگی

مشاهده پیوست 56675
كره نريان رها (طلاقوش قره تپهgts10 --- باران)........ دی ماه 1392 ......شیراز در یک روز سرد زمستانی برفی
اطلاعات طبق صفخات 4 و 5 است
عکس اول 20 ماهه
عکس دوم 21 ماهه

شما اگر از اولين ماه كه خرداد ميشه حساب كنيد درست در مياد
در رابطه با مقايسه هم همه كره هاي طلاقوش خوب هستند من و شما و كس ديگري نميتواند مقايسه و نظر بدهد.
انشاالله در جشنواره سال اينده داورهاي خوبمان و با تجربه نظر و امتياز ميدهند كه كدام يك بهتر از ديگري هستش
انشالله كه بي احترامي نشده بأشد

♘امیرحسین♞

سلام جناب اقاي قاسمي
رها متولد اواخر ارديبهشت هستش

سلام جناب آقای مهرپور
تا جایی که من اطلاع دارم متولد آخر فروردین هست و از اردیبهشت حساب میکنیم.
اگر هم متولد اردیبهشت باشه بازهم شما دو ماه کمتر گفتید در عکسها, طبق مطالب خودتون در صفحات 4 و 5.
و برای من مبهم است که چرا میخواهید سن را کمتر نشان دهید؟
البته معیارهای خیلی زیادی در مقابسه وجود دارد که قد خیلی مهم نیست بینشون.

♘امیرحسین♞

در رابطه با مقايسه هم همه كره هاي طلاقوش خوب هستند من و شما و كس ديگري نميتواند مقايسه و نظر بدهد.
انشاالله در جشنواره سال اينده داورهاي خوبمان و با تجربه نظر و امتياز ميدهند كه كدام يك بهتر از ديگري هستش
انشالله كه بي احترامي نشده بأشد

در خوب بودن کره های طلاقوش که شکی نیست, ولی اگر من , شما و مردم نتوانیم نظر دهیم روی چیزی که تولید, خرید و کارشناسی کردیم پس بفرمائید هیچکس هیچی نمیداند و تمام اسبهای خوب بدون دید تولید و برای رضای خدا خوراک داده میشوند.
اگر نکات جدید و آموزنده یاد نگیریم پس فایده اینهمه وقت و انرژی که صرف معرفی و تبادل اطلاعات میشه چیست؟
اینجا یک کازار است و همه نظاره گر و کارشناس هستند.
چطور کارشناسی رو همه اسبها میشه ؟ تا عکسی گذاشته میشه به به و چه چه شروع میشه؟ چه داخل سایت چه بیرون. پس این نظرات از کجا میاد؟!

نه بی احترامی نیست, از جوار شما دوستان درسها گرفتیم.

rahsepar

New member
با سلام خدمت دوستان عزیز و جناب آقای قاسمی
چه بهتر حالا که بحث مقایسه بین تولیدات درجه یک ترکمن پیش آمده, اگر دوستان مایل باشند پسر عموی این دو نریان "فیروز" نیز با اینها مقایسه گردد.
با تشکر از این سایت وزین , دوستان , تولید کنندگان و کارشناسان عزیز.

با تشکر
رهسپار

♘امیرحسین♞

با سلام خدمت دوستان عزیز و جناب آقای قاسمی
چه بهتر حالا که بحث مقایسه بین تولیدات درجه یک ترکمن پیش آمده, اگر دوستان مایل باشند پسر عموی این دو نریان "فیروز" نیز با آنها مقایسه گردد.
با تشکر از این سایت وزین , دوستان , تولید کنندگان و کارشناسان عزیز.

با تشکر
رهسپار

با سلام
برای بالا بردن اطلاعات و انتقال تجریبات ایده بسیار خوبیست..
پس از قرار دادن عکسهای مد نظر , مقایسه رو با نظر دوستان, تولید کنندگان و کارشناسان شروع خواهیم کرد.

بالا