رد شدن برخی اسب های عرب خالص

کسی از رد شدن عرب های خالص جدیدا چیزی شنیده؟
حرف های زیادی داره زده میشه که بعضی هاش از آدمهای قدیمی و قابل اعتماد هستش
لطفا اگه کسی چیزی شنیده و میدونه راهنمایی کنه

SAV

New member
جناب یزدانپور : مثلا" چه حرفهایی؟؟؟ اگه میشه توضیح بییشتری بدین ؟

من از یه نفر آدم معروفی اسبی که همه میشناسن ایشون رو میگفت یکی از مادیان های بسیار معروف که اسم نمیبرم رد شده که تولیدات بسیار زیادی داره که اکثرا هم مقام دار و جزو بهترین اسب های خالص هستند.
اخواستم ببینم سما دوستان هم چیزی شنیدید؟
توضیح بیشتر نمیتونم بدم شاید فقط یه شایعه باشه اونوقت دوستان ازم دلگیر میشن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
منبع رد و تائید معاونت فنی فدراسیونه
حرفای آدمای معروف زیاد مهم نیست !:winksmiley02:

در مورد بیشتر اسبهای خوب ما حرف زده شده است.
ولی حرف که معتبر نیست.حتما کسانی که اینگونه حرفهایی میزنند چشمهای خاصی دارند که از dna قوی تر است.
میدونید این حرفها چطور زده میشه؟
مثلا:یک نفر که انسان شناخته شده ای در اسبیها هست در حضور تعداد زیادی از افراد که در حاشیه اسب داری هستند(سیاه لشکرها)در مورد یک اسب خالص ما که سر زیبایی دارد میگه این خون خارجی داره یا گردن کلفت داره میگه خون کرد داره اینطوریه که این حرفهای بی اساس میشه شایعه.

♘امیرحسین♞

درباره همه اسبهایی که تو کورس بودند
همه آنهایی که تو زیبایی مقام دارن

جالبتر قضیه اینه که گاهی به سمرقند و حداد و انسیاتور هم داستان میبافن

باید از خدا بترسند. همه دوستانی که اسب دارند میدانند که اسب نگه داشتن در حال حاضر لازمه داشتن جیب پر از پول است و تنها لذت اسب داری در حال حاضر فقط نگاه کردن به اسبها است:mellowsmiley:این حرفها مثل ریختن آب سرد بر روی تولیدکنندگان اسبها و دارندگان این خط خونی میشه .نمیدنم چی باید بگم:sadsmiley:

♘امیرحسین♞

باید از خدا بترسند. همه دوستانی که اسب دارند میدانند که اسب نگه داشتن در حال حاضر لازمه داشتن جیب پر از پول است و تنها لذت اسب داری در حال حاضر فقط نگاه کردن به اسبها است:mellowsmiley:این حرفها مثل ریختن آب سرد بر روی تولیدکنندگان اسبها و دارندگان این خط خونی میشه .نمیدنم چی باید بگم:sadsmiley:

چیز خاصی نگید.
مگر من مالک یکی از پر سر و صدا ترین سیلمیهای ایران نیستم؟!
چه تو زمان کورس و شرط بندیهای ملیونی
یا الان که بحث کشش پیش امده. مگه پشت سر خودم و زندگیم و کارم و... حرف نیست
مگر پشت سر شما حرف نیست؟
مگر میشه دهنارو بست؟

کار خودت رو انجام بده, سوزش کافی خودبخود ایجاد میشه
این همه سیلمی هستن.
ولی یکیش رو شما نام ببره که 2 تا کره حداد و کره سمرقند و مادیونهای تاپ ایران ازش پر شده باشه؟!

بالا