رامبد (سزار * حکایه) ن

bakhshi

Member
از خیلی از چیزای که شما فکر میکنی مهمه. مهمتره
بنده نظر شخصی ندارم که چی مهمه چی مهم نیست! بنده پایبند به اصولی هستم که خیلی مونده من و شما بخواهیم رد یا تاییدش کنیم . شاید اخرین بار باشه که بنده جواب اینگونه اظهار نظرها رو میدم .

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
شاید اخرین بار باشه که بنده جواب اینگونه اظهار نظرها رو میدم .

امیدوارم دفعه آخر باشه.

هر کسی هر اسبی رو میتونه نگهداره. و هیچکس دیگری هم هیچ حقی در اظهار نظر در خاص بودن یا بد بون یا یا عالی بودن نداره.
افرادی که اینجور نظرها رو میدن فقط یک چیز رو به همه ثابت میکنند !

bakhshi

Member
در این مورد که هر کسی هر اسبی میتواند نگه دارد بحثی نیست! بنده بصورت مصداقی عرض نکردم ، اصول کلی که بدون تغییر هست را تلاش کردم خدمت دوستان بگم پس اظهار نظر مطلقا نبوده ، برداشت و تلقی شما از گفتهای بنده بوده ، این فرمایشات احتراما سفسطه هست . این سایت مفید مزین و مفتخر هست به نام انجمن تحقیقات اسب ایران همون طور که از این عنوان بسیار مفهومی انتظار هست ، بهتره در اظهارات به اصول پرداخته بشه و حق نقد برای اعضا محترم شمرده بشود تا بتوان با اگاهی از کمبود ها و شناخت بهتر نقاط قوت ، سرعت بیشتری به پیشرفت صنعت اسب ایران داده شود . در مورد این که چه چیزی از گفته های دوستان به بقیه اثبات میشود؟ با توجه به اینکه انجمن های مجازی تریبونی ازاد هستند ، بهتر است برای رعایت حقوق مسلم بشر ، به نظر بنده برای درک و فهم کاربرها احترام قائل بشیم تا خودشون نتیجه گیری کنند:smilingsmiley: .

ایمان

Active member
جناب کوتکی مادیان مهمی نیست ، تیره و خصوصیات فنو تیپی مهمی هم نداره .
چون شجرش توی کتاب 1 نیست و خونی غیر از حداد و سمرقندی است و شما هیچی در موردش نمیدونی معمولیه جناب استاد علم ژنتیک و اسب اصیل که یه کتاب گذاشتی جلو دستت و از روش کپی میکنی؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
در این مورد که هر کسی هر اسبی میتواند نگه دارد بحثی نیست! بنده بصورت مصداقی عرض نکردم ، اصول کلی که بدون تغییر هست را تلاش کردم خدمت دوستان بگم پس اظهار نظر مطلقا نبوده ، برداشت و تلقی شما از گفتهای بنده بوده ، این فرمایشات احتراما سفسطه هست . این سایت مفید مزین و مفتخر هست به نام انجمن تحقیقات اسب ایران همون طور که از این عنوان بسیار مفهومی انتظار هست ، بهتره در اظهارات به اصول پرداخته بشه و حق نقد برای اعضا محترم شمرده بشود تا بتوان با اگاهی از کمبود ها و شناخت بهتر نقاط قوت ، سرعت بیشتری به پیشرفت صنعت اسب ایران داده شود . در مورد این که چه چیزی از گفته های دوستان به بقیه اثبات میشود؟ با توجه به اینکه انجمن های مجازی تریبونی ازاد هستند ، بهتر است برای رعایت حقوق مسلم بشر ، به نظر بنده برای درک و فهم کاربرها احترام قائل بشیم تا خودشون نتیجه گیری کنند:smilingsmiley: .

مطالبی که شما مینویسی نقد نیست.

بالا