ذوالفقار ( غرور * غیزانیه ) ن

من هم تبریک میگم من خودم مسابقه بودم با اینکه شقران را خیلی دوست دارم اما ذولفقار با شایستگی اول شد

هر دو اسب اسبهای خوب خوزستان ودر همه ی میادین کشوری دارای مقام و افتخار خوزستان هستند.
ولی ذوالفقار اسب بهتریه .ومقام اول حقش بود.
تبریک به علی بهزادی عزیز.

ashkann.m

Member
هر دو اسب از زیباترین اسبهای خوزستان و ایران هستند ولی کار طرفداران شقران اصلا درست نبود واقعا براشون متاسفم چون وقتی ذوالفقار آماده یه حرکت بود هیاهو به پا کردند و حرکت ذوالفقار رو خراب کردند..ضرب المثل معروف دوران کودکی اینجا صدق میکنه ناچکال ناچش در اومد ولی این اول شدن ذوالفقار و دومی شقران نشان از بالا بودن سطح این دور بود

یعنی چی روزش نبود مگر مشکلی داشت ؟همه چیز به حرکت نیست . تازه ذوالفقار حرکتش رو نکرد وگر نه با اختلاف بیشتر میزدش:dodgy::dodgy:
یعنی چی؟ شقران همیشه سه تا 10 با 9.5 بود حرکتش. خنده دار ترین چیزش دست پا بود دستو پاش از ذلفقار که بهتر بود 5.5 گرفت:confused: سینا جان من بهانه نمیخوام بگیرم شقران باخت یه واقعیته. ولی جهت اطلاع بگم که سرما خورده بود و جواد حریفشو دسته کم گرفت

ashkann.m

Member
مرداویج بردبار هم سرمای فوق العاده بدی خورد ولی باز توی 26 اسب یک شد...قرار نیست که همه داورا 9و10بدن .اگه اینطوریه گیبور بیگ دست و پا 4.5/5/5اورد توی اصفهان ولی اینجا دیدیم که 6.5هم داشت....فکر نمیکنم ذوالفقار کم حریفی باشه که آقای یوسفی دست کم بگیرنش

ذوالفقار بهزادی عالیه هیچ شکی درش نیست مبارک آقای بهزادی باشه منم دوستش دارم ولی شقران رو وقتی 2روز قبل از مسابقه زیبایی 4نعل بلند بدن باش کورس بزارن! از 2 هفته قبل از مسابقه غذاش رو کم کنن لاغرتر بشه اسب رو تحته فشار بزارن و اسب شادابییه همیشگیش رو نداشته باشه بایدم همچین نتیجه ای رو بگیره در ضمن چیزه دیگه ای که باعث تعجبم شده اینه که اسبی که تو تمام زیبا یی های دیگه دست و پا رو همیشه بالا میگرفت و واقعا دست و پاهاش قویین تو این مسابقه تو تمامه ایتم ها 7و8 میگیره ولی دست وپا رو 5-5-5.5بهش میدن که همین میکشش پایین متاسفانه آقای یوسفی هم نرفت برگه های دستنویسه داورهارو نگاه بکنه و الان هم دیگه فایده ای نداره.

Ali behzadi

New member
سلام به دوستان عزيز از اينكه ميبينم درمورد اسبهاي خالص اشتياق نشان ميدهيد متشكرم

سینا گورانی

Active member
سلام اقای بهزادی خیلی خوش امدید امیدوارم بتونیم از تجربیات شما نهایت استفاده را ببریم.......:smilingsmiley::smilingsmiley::smilingsmiley::smilingsmiley::smilingsmiley:
سلام به دوستان عزيز از اينكه ميبينم درمورد اسبهاي خالص اشتياق نشان ميدهيد متشكرم

علی اصفهانی

Active member
اینجا یه مشکل قدیمی دوباره خودشو نشون میده :

درنظرداشته باشید که داوران "همیشه" توی همون دور اول که اسبها میان توی میدان ازروی تیپ اسبها و حرکتشون اسب اول ودوم وسوم را انتخاب میکنن و خیلی بندرت پیش میاد که در بررسی تک به تک نظر کلیشون را عوض کنن مگر اینکه در بررسی تک به تک و نزدیکتر ببینن یه اسبی عیب خیلی بزرگی داره که درنظر اول ندیده بودند .

حالا نکته اش این میشه که اون اسبی که مدنظرشون بوده اول بشه لاجرم باید همه امتیازاش حتی دست وپاش بیشترباشه تا حتما" اول بشه وگرنه اول نمیشه .

بنده حقیر همیشه با روش امتیاز دهی مخالف بودم چون این تناقض ممکنه پیش بیاد : الان مشخصه که داورها ذوالفقار را ذرکل برای اول شدن انتخاب کرده بودندچون در کل اون را بهتر میدیدند و امتیاز دست وپای بالاتری هم بهش دادند با اینکه دست وپای شقران بهتر از ذوالفقاره .

البته رای داورها برای من و همه کاملا محترم هست ودرسته .

من هردوتای این ها را ازنزدیک دیده ام و هردو شایستگی خیلی بالایی دارند وبه مالکین هردوشون تبریک میگم ودر کل به اسبداران خوزستان.

Ali behzadi

New member
سلام به دوست خوبم اقاي اصفهاني ازتعريفي كه از اسبهاي خوزستان كرديد تشكر مي كنم و عرض ميكنم داوري زيبايي كاملا سليقه اي ذوالفقار درزيبايي ابادان دست وپا سه تا هشت گرفت در يزد دوتاهفت ي هفت ونيم گرفت البته در خوب بودن دست پاي شقران شكي نيست هميشه خودم زيروبند وتيپ شقران را تعريف ميدم وبه اقاي يوسفي براي داشتن همچين اسب خوبي تبريك مي گم

ذولفقار فقط مال خوزستان نیست.مال تمام ایرانه.من که خیلی خیلی قبولش دارم .علی اقا تبریک.

علی اصفهانی

Active member
سلام به دوست خوبم اقاي اصفهاني ازتعريفي كه از اسبهاي خوزستان كرديد تشكر مي كنم و عرض ميكنم داوري زيبايي كاملا سليقه اي ذوالفقار درزيبايي ابادان دست وپا سه تا هشت گرفت در يزد دوتاهفت ي هفت ونيم گرفت البته در خوب بودن دست پاي شقران شكي نيست هميشه خودم زيروبند وتيپ شقران را تعريف ميدم وبه اقاي يوسفي براي داشتن همچين اسب خوبي تبريك مي گم

ذوالفقار را خیلی دوست دارم و بقول رییس کمیته زیبایی استان کرمان یعنی جناب آقای مولایی ذوالفقار مال خوزستان تنها نیست و مال تمام ایرانه وافتخار همه ی ایران وایرانیها.

وقتی در اهواز داور بودم و ذوالفقار یکساله بود مقام اول زیبایی را بهش دادم .

به شما برای داشتن چنین سیلمی تبریک میگم .

کره هاش را هم دیدم که خیلی خوب بودند.

مجددا" تبریک

بالا