دوپینگ و مسابقات پرش

asilasil

Member
فکر کنم دیگه همه دوستان خوب می دونن چرا روزهای مسابقه که میشه سر دامپزشکا خیلی شلوغ میشه و متاسفانه امکاناتی وجود نداره تا در مسابقات استانی از دوپینگ جلوگیری بشه . اگه خوب دقت کنید بعضا اسبهایی را تو مسابقه می بینید که بیمارند و مفاصل یا تاندوناشون مشکل داره اما امان از انسانهای سودجو .
کاش روزی بیاد که ما بخاطر خودمون به اسبها ظلم نکنیم ...
کاش یه روز قوانینی بیاد که از این نوع اتفاق ها جلوگیری کنه
و کاش ...

علی واحدی

Active member
فکر کنم دیگه همه دوستان خوب می دونن چرا روزهای مسابقه که میشه سر دامپزشکا خیلی شلوغ میشه و متاسفانه امکاناتی وجود نداره تا در مسابقات استانی از دوپینگ جلوگیری بشه . اگه خوب دقت کنید بعضا اسبهایی را تو مسابقه می بینید که بیمارند و مفاصل یا تاندوناشون مشکل داره اما امان از انسانهای سودجو .
کاش روزی بیاد که ما بخاطر خودمون به اسبها ظلم نکنیم ...
کاش یه روز قوانینی بیاد که از این نوع اتفاق ها جلوگیری کنه
و کاش ...

دقیقا درست میفرمایید و متاسفانه اسبهاییکه در حالت عادی از درد مفاصل یا تاندون نمیتوانند حتی زاه بروند روز مسابقه سرحال و بدون لنگش وارد میدان میشوند و فقط خدا میداند که شب بعد ار مسابقه و روزهای بعدش اسب از چه دردهایی رنج میکشد. آری ما انسانیم متاسفانه:sadsmiley::smile::sadsmiley::smile:

asilasil

Member
چند روز بعد از مسابقات رفته بودم یکی از باشگاهها که متاسفانه دیدم یکی از همون اسبهای دوپینگی که به زور آمپول و ای تی پی شوک و صد تا زهر مار دیگه به زور فرستاده بودنش مسابقات پاشو گچ گرفته بودن این اسب طفلی قبل از مسابقات تاندوناش ورم داشت و چند ساعت قبل از مسابقات خودم دیدم که چطور ده بیست تا آمپول بهش زدن !!! و 3 تا هم ای تی پی شوک براش گذاشتن ...
لعنت به صاحب سودجوش ...
نمی دونم اینا چه جور خودشون را ادم حساب می کنن
اونا از اسب که چه عرض کنم از هر حیونی کمترن ،
جون خودشون مسابقات جایزه بزرگ فلان شهر بوده .
مرده شورشون را ببرن با این نظارتشون ....

بالا