دومین مسابقه زیبایی کرمان در شهریور 1390

جناب اصفهانی درست میفرمایند قصد بنده ترغیب دوستانی مثل مهندس صنعتی است به شرکت در مسابقه که حضور اینگونه افراد باعث خوشحالی بنده و تیم برگزاری میشه
علی جان وقتی میگیم جامعه اسبی شامل تمام افرادی میشه که به نوعی با اسب در ارتباط هستند چه در بخش تولید و تامین خوراک و علوفه و چه تک تک هواداران اسب . تولید کننده و داور و کلانتر و غیره که جای خود دارند
به نظر بنده حقیر وقتی کسی در زمینه شو فعالیت میکنه وظیفه داره که برای اعتلا و بالا بردن سطح کیفی مسابقه و حمایت از مسابقات برگزار شده تلاش کنه
ولی متاسفانه برخی دوستان وقتی مسابقه توی شهر خودشون برگزار میشه کلی تبلیغ و ترغیب و هزار جور حرف و وعده و از همه توقع دارند که در اون مسابقه شرکت کنند ولی وقتی نوبت به یک شهر و استان دیگه میرسه جوری رفتار میکنند که انگار نمیدونند اسب چنتا نقطه داره و این برای چنین افرادی شرم آوره
بنده هیچوقت نتونستم اسب داشته باشم ولی به دلیل علاقه ای که به اسب دارم و برای اینکه به جامعه اسبی کشورم خدمت کوچکی کرده باشم شروع به هندلینگ اسب عرب کردم و وظیفه خودم میدونم تا وقتی عمری باقی ست و امکانش باشه در تمامی مسابقات شو هر چند به عنوان تماشاچی حضور داشته باشم یزد و تهران و تبریز و کرمان که سهله اگه مسابقه ای در دورترین روستاهای ایران برگزار بشه همه تلاشم رو برای حضور در مسابقه انجام میدم به دور از هیچ گرایش به گروه یا تیم خاصی بنابراین حتما شما و سایر دوستان به من حق میدید که از دوستانی که در برگزاری مسابقات زیبایی به صورت مستقیم دخیل هستند و خودشون به تک تک مسائل برگزاری واقفند و توقع داشته باشم که به دور از گرایشات تیمی و گروهی برای همکاری با سایر شهر ها و استانها تلاش کنند و به هر طریق که میتونن به بالا بردن سطح کمی و کیفی مسابقات تلاش کنند و فقط شهر و استان خودشون رو مد نظر قرار ندهند. گرچه گاها دیده شده برخی از دوستان برای مخالفت و اینکه جایی برای عیب جوبب باقی بماند حتی از شرکت در مسابقاتی که در شهر خودشون برگزار میشه امتناع میورزند(البته مهندس ما جزو این دسته نیستند)
.
راستی خدای ناکرده برای مهندس صنعتی اتفاقی افتاده؟ انشاا.. که همیشه سلامت باشه
شما هم لطفا در تماس بعدی با ایشون سلام من رو برسونید و بفرمایید در مسابقه یزد برگزار کننده بودید و فرمودید به همین دلیل اسب شرکت نمیدم ولی اسباتون شرکت کردند در کرمان که گروه برگزار کننده گروه دیگری ست امیدوارم شاهد حضور پررنگ شما و اسبهای زیباتون در میدون باشم البته اگر .... (هیچی ولش کن)

اقا عقيل دلت صافه با اينكه افتخار ديدنت رو نداشتم اما مطمئن هستم، يكم هواي زبونت رو بيشتر داشته باشي واسه خيلي ها سوءتفاهم پيش نمي ياد گرچه در نهايت مشخص ميشه كه شما بي شيله پيله و بي نيت بدي حرفتو زدده بودي
اما بزاز دوستانه يه چيزي رو رك بهت بگم و دوست دارم باور كني كه منظورم خيلي با تو نيست و اينو كلي دارم ميگم: سعي نكن كسي رو كه خودشو بخواب زده بيداركني چون نتيجش جز اينكه دشمن تراشي واسه خودت بشه چيزه ديگه اي نيست،،،،،، زنجاني ها يه ضرب المثل معروفي دارند كه ميگن كسي كه خوابش سنگين باشه رو هرچقدر هم كه سنگين و عميق باشه رو ميشه بيدار كرد ولي كسي رو كه خودشو بخواب زده به هيچ وجه نميشه بيدارش كرد(درواقع چون ميدونه كه نبايد بيدارشه و ميشنوه، پس بيدارنميشه:happysmiley:):coolsmiley02:
و دوم اينكه بدون اگه به كسي توي اين كار و مخصوصاً توي ايران وصله بيخودي يا يه چيزي حتي به شوخي هم نسبت بدي؟ شك نكن چه درست باشه ويا چه غلط اون بنده خدا ممكنه واسش چنان گران تمام بشه كه اگه خودت بفهمي امكان نداره بتوني خودتو ببخشي

از اين حرفها كه بگزريم عقيل جان من شايد يكم مثل خودت بعضي موقع ها يه چيزي بگم كه سوءبرداشتش باعث دلخوري بشه اما امكان نداره پشت سر كسي ويا براي تخريب كسي حرفي بزنم و براي كسي هايي كه مثل تو عاشق اسب هستن و تشنه يادگيري حاضرم هر كاري كه بخواهند ازم و درتوانم باشه بي چشم داشت انجام بدم؟

جداً اسب نداري؟ يا فيلممون كرد؟ خدايي تا حالا اسب (البته داغدارو تاييد) نداشتي و نداري؟

اقا عقيل دلت صافه با اينكه افتخار ديدنت رو نداشتم اما مطمئن هستم، يكم هواي زبونت رو بيشتر داشته باشي واسه خيلي ها سوءتفاهم پيش نمي ياد گرچه در نهايت مشخص ميشه كه شما بي شيله پيله و بي نيت بدي حرفتو زدده بودي
اما بزاز دوستانه يه چيزي رو رك بهت بگم و دوست دارم باور كني كه منظورم خيلي با تو نيست و اينو كلي دارم ميگم: سعي نكن كسي رو كه خودشو بخواب زده بيداركني چون نتيجش جز اينكه دشمن تراشي واسه خودت بشه چيزه ديگه اي نيست،،،،،، زنجاني ها يه ضرب المثل معروفي دارند كه ميگن كسي كه خوابش سنگين باشه رو هرچقدر هم كه سنگين و عميق باشه رو ميشه بيدار كرد ولي كسي رو كه خودشو بخواب زده به هيچ وجه نميشه بيدارش كرد(درواقع چون ميدونه كه نبايد بيدارشه و ميشنوه، پس بيدارنميشه:happysmiley:):coolsmiley02:
و دوم اينكه بدون اگه به كسي توي اين كار و مخصوصاً توي ايران وصله بيخودي يا يه چيزي حتي به شوخي هم نسبت بدي؟ شك نكن چه درست باشه ويا چه غلط اون بنده خدا ممكنه واسش چنان گران تمام بشه كه اگه خودت بفهمي امكان نداره بتوني خودتو ببخشي

از اين حرفها كه بگزريم عقيل جان من شايد يكم مثل خودت بعضي موقع ها يه چيزي بگم كه سوءبرداشتش باعث دلخوري بشه اما امكان نداره پشت سر كسي ويا براي تخريب كسي حرفي بزنم و براي كسي هايي كه مثل تو عاشق اسب هستن و تشنه يادگيري حاضرم هر كاري كه بخواهند ازم و درتوانم باشه بي چشم داشت انجام بدم؟

جداً اسب نداري؟ يا فيلممون كرد؟ خدايي تا حالا اسب (البته داغدارو تاييد) نداشتي و نداري؟

اگر نداري من همين جا در حضور همه دوستاي عضومون اعلام ميكنم كه اگر آقا عقيل افتخار بدند دوست دارم من اولين اسبي رو كه مالكش جناب سيرچي خودمان باشه رو خودم بهش تقديم كنم
وميدونيد كه مرد تنها مردانه است به حرفش، به خود خدا قسم خيلي خوشحالم ميكني اگه اين هديه رو ازمن قبول كني

اگر نداري من همين جا در حضور همه دوستاي عضومون اعلام ميكنم كه اگر آقا عقيل افتخار بدند دوست دارم من اولين اسبي رو كه مالكش جناب سيرچي خودمان باشه رو خودم بهش تقديم كنم
وميدونيد كه مرد تنها مردانه است به حرفش، به خود خدا قسم خيلي خوشحالم ميكني اگه اين هديه رو ازمن قبول كني
.
.
خوب بالاخره این مسابقات پی در پی فرصتی برای نفس کشیدن هم به ما دادن
والا جناب شهرویی من با کسی دشمنی و خصومت شخصی ندارم مهندس صنعتی هم یکی از دوستان خوب بنده هستند ولی وقتی تبلیغات و دعوت ایشون رو برای شرکت همه دوستان در مسابقه یزد میبینم و این مسئله و عدم حضور ایشون و تولیداتشون در مسابقات سایر نقاط کشور کنار هم میذارم یه چیز نا موزون و نه چندان دل پسند میشه و دلم میخواد که زحمات ایشون یک طرفه و برای تبلیغ یزد تنها نباشه این حرکت ایشون از سوی دیگه دچار کم توقعی بنده و سایر افرادی که در مسابقه یزد حضور پیدا میکنیم میشه گرچه خود مهندس شخصا به سایت کم سر میزنند ولی دوستان دیگه بنده در استان یزد زحمت اطلاع رسانی رو به ایشون میکشند (امیدوارم)
در مورد سوال شما هم باید عرض کنم که خیر بنده تا به حال (به جز چند ماه و یک نریان دره شور) اسب نداشتم که اون هم به علت وسواس بنده در مورد نگهداری اسب و عدم هماهنگی شرایط شغلی من و نداشتن وقت کافی برای رسیدگی به این موضوع بوده که نتونستم به این امر بپردازم به همین دلیل تصمیم گرفتم که به نحو دیگه ای به جامعه اسبی شهر و کشور خدمت کنم به همین دلیل به هندلینگ به صورت حرفه ای رو اوردم از لطف شما هم بسیار سپاس گذارم بیان این مطلب از سوی شما ارزشی برار خود این عمل برای بنده داره کما اینکه تمامی اسبان در هر نقطه این خاک رو به مانند اسب خودم دوست دارم و مورد علاقه بنده هستند

ایمان

Active member
Photo by:Iman shirbandi

از راست با چپ :
اقاي علي اصفهاني - اقاي بهزاد خان بهزاد پور - اقاي رشيد فرخي - نفر چهارم را نميشناسم

پیوست ها

• IMG_5083 copy.jpg
    IMG_5083 copy.jpg
    163.5 کیلوبایت · بازدیدها: 14

علی اصفهانی

Active member
فکر میکنم کار خیلی ارزشمندی انجام دادی .
همه الان باید پیش شما التماش کنن که عکسای خوبی که از خودشون و اسباشون گرفتی ازت بگیرن .

علی اصفهانی

Active member
لطفا عکس از داورها . گروه برگزار کننده ...

مرسی

حالا اسبها هرکدوم را خودتون خواستین بذارین یا بدین به صاحباشون .

از اسبها هم قهرمانا را بذارین اگر شد .

علی اصفهانی

Active member
چند عکس

پیوست ها

• P1140324.JPG
    P1140324.JPG
    388.9 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • P1130677.JPG
    P1130677.JPG
    168.5 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • P1130685.JPG