دلیل نازایی برخی مادیون!راه حل؟

puma

New member
میخواستم از دوستان دلایل نازا بودن برخی از مادیونو بپرسم؟
آیا درمانی هم هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثلن برای مادیونی که سنش حدود 13 هستش و تا به حال خود و مالکشو از نازایی و به طور کلی از عدم حامله گی در عذاب گذاشته..............حیف.....عجب مادیون کردی......ولی حامله نمیشه که نمیشه...........

سلام دوست خوبم!
برای برخی از علل نازائی درمانی هم هست!
اما اول باید عامل رو پیدا کرد و متوجه شد علت نازا بودن از چیست؟
برای اینکار بهتر است که یک دکتر دامپزشک واقف و یا یک متخصص مامایی ؛اسب رو معاینه کنه به طور کلی ،که در این صورت اگر دامپزشک نیاز بدونه یک سری آزمایشات و سونوگرافی انجام می ده!
و در نهایت عارضه و علت رو به شما گزارش می ده ! شاید مشکل از رحم اسب و یا هورمون ها و یا فولیکول و تخمدان باشد و یا به دلیل موارد جنسی و یا ژنتیکی و مشکل دیگر قادر به بارور شدن نیست برخی از عارضه ها درمان دارند ولی برخی خیر!
که این موارد رو تنها می توانید از یک متخصص پس از معاینه کامل اسب بپرسید!
چرا که ما هرچی به شما بگوییم تنها یک سری اطلاعات و شکیات هست! ما تنها می توانیم شما رو با مشکلات دستگاه تناسلی ماده و عوارض و عوامل و درمان آن و پیش آگهی آن آشنا کنیم!
با تشکر!

puma

New member
پاسخ : دلیل نازایی برخی مادیون!راه حل؟

دکتر جان ممنون از اطلاعاتی که فرمودین!
می خاستم بدونم مثلن در 100 مورد چند مورد بهبودی حاصل می شه( به طور کلی )و مشکل نازایی حل می شه؟
تشکر پیشاپیش دکتر جان....

احسان

Active member
دوست عزيز دکتر شهبازی که فرمودند تا معاينه نشه که نميشه هيچ نظری داد
بعضی مشکلات مادرزادی هستند مثلاً مشکل در رحم هست که يک قسمتيش وجود نداره برخی مشکلات در تخمدانها هست برخی مشکلات هورمونی هست و غير که از حوصله کيبورد من خارجه
و برخی مشکلات هم اکتسابی هست که برخيش درمان ميشه برخی هم نه
در کل تا دستگاه تناسلی ماديان معاينه نشه نميشه هيچ حرفی زد
حالا اين ماديون شما چند ساله هست اصلاً کره داده فحل مياد رفتار فحلی داره از نظر شکل بيرونی چطوری هست
روزها ی فحليش چند روزه و چند روز فحل نمياد از لحاظ وضعيت بدنی چاق لاغر چطوری هست
کشش اگه شده چند روز بعد از کشش دوباره فحل ميياد
اين سوالات رو جواب بده فعلاً يا اگه ميخوای تلفن من يا دکتر را بگير تماس بگير صحبت کنيم البته اول با دکتر شهبازی تماس بگير ;D
کيس مال اونه
:p :p

سلام دوست خوب و عزیزم!
دکتر طاهری لطف دارند!
نکته اول : گفتن بیماری های دستگاه تناسلی خودش یه مبحث تقریباً یک ترم است که نی شه در چند خط خلاصه کرد و باید موضوعات اصلی رو و بیماری ها و نقایص شایع رو در نظر گرفت که حال می شه در مورد اون بحث کرد!که محدود به چند مبحث می شه!
نکته دوم:
دوست خوبم تا یک تارخچه و اطلاعات کافی در اختیار یک دامپزشک قرار داده نشه کاری پیش نمی ره یا درست انجام نمیشه! ما دامپزشک ها یک مبحث بسیار مهمی در اصول معاینه داریم که اولین مرحله از معاینه گرفتن هیستوری دقیق از صاحب و مهتر می باشد!
شاید یه کلمه به ظاهر به اهمیت برای شما بتونه کمک بزرگی به تشخیص دامپزشک کته!
پس سعی کنید برای اینکه خوب رو اسبتون نتیجه بگیرید همه چیز رو از اول تا آخر با دامپزشک در میون بزارید علاوه بر علائمی که می بینید!
که چند تا از اونها رو دکتر طاهری زحمت کشیدن و ازتون پرسیدن !که اگه شما به تمام نکات اشاره کنید و پاسخ بدید در کنار معاینه یک دکتر مجرب نتیجه خوبی خواهید گرفت!
نکته بعدی خدمت دکتر طاهری عزیزم:
شما سرورید و ما حاظریم زیر دست شما فعالیت کنیم تا بر آموخته های ناچیزمون اضافه شه!
اما سوای از تعارف بنده اعتقاد دارم که جای پاس دادن کیس به هم و انجام امور تک نفره و باب شدن موضوعی که برخی ها راه انداختن بنا به دلایلی که خودتون می دونید بهتر است کار گروهی انجام بشه یک فکر تنها نتیجه ای نداره و چند ایده و فکر و تجربه و علم خوب جواب می ده بقول قدیمی ها یک دست صدا نداره!
به شرط اینکه یاد بگیریم که ببینیم غیر از ما هم دکتر دیگه ای هست و اون هم صاحب علم و اندیشه اینجوری می تونیم از آموخته ها و تجارب هم استفاده کنیم خیلی هم خوب هم یاد می گیریم و هم جواب روی کیس!چرا که با مشورت با هم در یک گروه به نتایج بهتری خواهیم رسید!
پس بهتره این بحث رو حداقل با من نکنید کیس من و شما نداره! به طور حتم بنده هم کیس هامو با شما و یا بالعکس شما با در میون خواهید گذاشت تا از نظرات و علم هم به خوبی استفاده کنیم ایجا دیگه جواب گرفتن و درمان اسب مهمه نه چیز دیگه ای!
خیلی با کلاس صحبت کردم نه؟:D

احسان

Active member
سلام دکتر جان حال شما چطوره خوب هستی مرسی با همفکری و کار گروهی موافقم بهتر هم به نتيجه ميرسه
ولی اين يک ترم به نظر من خيلی کمه واسه مامايی چون خيلی گسترده هست

حالافعلاً بايد منتظر ماند تا دوست عزيز مان جواب سوالات ما را بدهند بعد از ان بالاخره ماديانشان را مادر ميکنيم :eek: :D
کلاست هم خيلی بالاس دکتر جونم

خدمت هم از ما هست دوست خوبم شما سالاری . اون قضيه چی شد برسيا به کجا کشيد من يکيشو امتحان کردم نتيجه نداد
از دارو خانه هم که رفتم بگيرم کلی خنديديم با دکتر اونجا راجع به اين مسئله
:D :D :D

دکتر کارت به جاهای باریک کشیده ها؟!!! :D کار دسته خودت دادی! :pامتحان نکردم! ما از یکی از متخصصین مامایی پرسیدم گفت میزان اش در انسانی باید پائین تر باشه برای همین باید میزان سنسیویتی کیت هم فرق کنه!
انشالله تا جمعه جواب می دم!
در مورد بیماری ها هم گفتم دکتر جان فقط اصول مامایی و فقط بیماری ها! دیگه نمی شه براشون کلاس درمانگاه مامایی 1 و 2 هم بر گزار کرد که!
یه ترم هم می خوایم کلاس برگزار کنیم نذاراااا! هزینه بچه رو چرا می بری بالا! ;D

احسان

Active member
;D
اين دکتر داروخانه دوستمه ميگفت خودم روی خودم تست کردم مثبت شده :eek: :D فکرشو بکن
مذکر هستا ;D

فکر بد نکن دکتر :p

بالا