دلاور

aman_tsr

Member
اتفاقا گردنش خیلی زیباتر از بقیه تولیدات چاپار هست و به کره هاش هم انتقال میده و گردن گوزنی نداره که در سواری عیب محسوب میشه

شجره اش هم از طرف پدری هم مادری بهترین ها و قدیمی ترین اسبا هستند

گربه دستش به گوشت نمیرسه .....

شما هر وقت تونستی از رو ظاهر اسبا نظر بدی بعد انقد استاد بشو که از رو عکس نظر بذاری رو مالی که تو عمرت دستت بهش نمیرسه

شما ماشااله اونقدر با شخصیت و بافرهنگ هستید که در پاسخ بنده صفات برازنده خودتون را نسبت میدهید. و جالب تر اینکه برای تثبیت خودتون از تخریب دیگران استفاده میکنید و این نشانگر ضعف شخصیتی شماست. در این خصوص فنوتیپ هم بحثی دیگه باهاتون نمیکنم چون نشون دادید کی هستند. فقط یک جمله خدمتتون عرض میکنم که اسبهای چاپار نمونه بهترینند و اگر دستتون بهشون نمیرسه یا کشش برای شما انجام نمیشه سزاوار نیست چنین یاوه گویی کنید. مزرعه ای همچون چاپار به اندازه دو برابر سن شما در کار تولیدات علمی بوده و سرکار علیه در حد و اندازه ای نیستید که به خاطر یکسری خصومت ها و ناتوانی ها که در بیان و گفتار شما مشهود است نظر پردازی و یا نقد کنید.
بنده از همه اساتید پوزش میطلبم و این مبحث را ادامه نخواهم داد و قضاوت را به حضرات میسپارم.

موفق باشید.

sonia

Member
امثال شما سایت هارو با چاله میدون اشتباه میگیرند

مهم نیست و به گذاشتن عکس های زیبا از اسب زیبام ادامه میدم
اون موقع که از گوشه کنار دلال های مدعی پیدا نشده بود و کسی چاپار نمیشناخت ما از اسبهای قدیمی اونجا تولیدات بسیار عالی داشتیم و هنوزم ازشون داریم:biggrin:

افراد بخیل و حسود زیادن :tonguesmiley: و همچنین ادما بی سوادی که به خاطر مطالب قسمت اسبهای پایه دره شوری میخوان بیان اینجا عیب رو اسب من بذارن و با مسخره کردن چیزی که ندیدن عقده پوچ بودن خودشون رفع کنن

aman_tsr

Member
امثال شما سایت هارو با چاله میدون اشتباه میگیرند

مهم نیست و به گذاشتن عکس های زیبا از اسب زیبام ادامه میدم
اون موقع که از گوشه کنار دلال های مدعی پیدا نشده بود و کسی چاپار نمیشناخت ما از اسبهای قدیمی اونجا تولیدات بسیار عالی داشتیم و هنوزم ازشون داریم:biggrin:

افراد بخیل و حسود زیادن :tonguesmiley: و همچنین ادما بی سوادی که به خاطر مطالب قسمت اسبهای پایه دره شوری میخوان بیان اینجا عیب رو اسب من بذارن و با مسخره کردن چیزی که ندیدن عقده پوچ بودن خودشون رفع کنن
عاقلان دانند، در شان و شخصیت خود نمیبینم ادامه بحث با افرادی که از هر وسیله ای برای بیان افکار درست یا غلط خود استفاده میکنند. استفاده از متونی که بکار میبرید بیانگر شخصیتتان است.

بنده باز هماز همه عزیزان عذرخواهی میکنم.

بالا