دریچه ی ورودتون به دنیای اسب؟

برای من خیلی ساده بود. علاقه به اسب سوارکاری ارثی بود. توی خون ماها هست انگاری. سالها قبل از به دنیا اومدن من پدرم اسب داشت و قبل از اون پدربزرگم و عموهای پدرم
چشم باز کردم اسب دیدم و توی محفل اسب دوستا نشستم خب طبیعی بود از بچگی اسب سوار بشم. اسبی که توی کودکیم بیشتر از همه دوستش داشتم سیاه قیماق معروف بود که پیش ما بود اون زمان. و بعدها کرنگ پدرم برام اسطوره شد و ماند تا الان

galactic

New member
آقای رضا خانلو از بهترین وبزرگترین مربیان هستند وبرای شاگرداش خیلی زحمت میکشه خدا حفظشون کنه

galactic

New member
این طورکه پیداست همهی شمایاتوروستاا اسب دیدید یا خانوادگی توکاراسب هستید حالاتکلیف یه آدمی که تودل تهرانه وتاحالا اسب ندیده چیه؟چه طوربایدبا اسب آشنا شه؟

من سه چهار ساله به سوارکاری علاقه مند شدم و تحقیقات تئوری زیادی دربارش کردم حدود سه ساله بدون ثبت نام به این سایت می اومدم و مقاله ها رو میخوندم و از محضر شما عزیزان اطلاعات کسب کردم و استفاده کردم از طریق همین سایت با باشگاه آریاسب آشنا شدم و در کلاسهای آقای رضازاده ثبت نام کردم و یک ترم هشت جلسه ایم تموم شد الانم بخاطر درس و سردی آب و هوا نمی رم و قصد دارم از بهار دوباره شروع کنم البته الانم هر یکی دو هفته سعی می کنم حداقل برای یک روز برم من درباره این کار میشه گفت هیچی نمی دونم از شما بزرگان میخوام من رو راهنمایی کنید و چیزهای زیادی یادم بدید.
دوستان هوای مارو داشته باشید...:winksmiley02::happysmiley:

بالا