درخواست برای معرفی باشگاه های خارجی

اگر کسی اطلاعاتی از باشگاه های امریکایی و ... داره در اختیار ما هم بذاره
اگر میشه عکس هم از امکانات و فضاهای اونجا بذارین
هزینه ی سوارکاری در اونجا چه قدره؟
احتمالا میخوام یه سفری به اونجا داشته باشم و در یکی از باشگاه های اونجا ثبت نام کنم
اگر میشه راهنمایی کنید

DADAR

Member
siavash.dehghani گفت:
اگر کسی اطلاعاتی از باشگاه های امریکایی و ... داره در اختیار ما هم بذاره
اگر میشه عکس هم از امکانات و فضاهای اونجا بذارین
هزینه ی سوارکاری در اونجا چه قدره؟
احتمالا میخوام یه سفری به اونجا داشته باشم و در یکی از باشگاه های اونجا ثبت نام کنم
اگر میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز به چه شهر یا ایالاتی میخواهید سفر کنید ؟ و در چه رشته از سوارکاری میخواهید آموزش ببینید؟

اینجا همه جور باشگاه وجود داره که در سطوح و رشته های مختلف به شما خدمات ارائه خواهند کرد .

بهتر هست که از قبل بدونید که در چه سطحی و رشته میخواهید آموزش ببینید ??? تا بهترین انتخاب را داشته باشید

اما به طور متوسط هزینه آموزش برای کلاس خصوصی به مدت 30 ت5 4 ، دقیقه حدودا 40$ تا 55$ هست که باز هم بسته به سابقه مربی و باشگاه کمی بالا یا پائنتر خواهد بود

سفر خوش ;)
!

پاسخ : درخواست برای معرفی باشگاه های خارجی

دادار جان کالیفرنیا
الیته میخوام سواری آزاد داشته باشد به صورت گشت

نمیشه به صورت ترینر اونجا بود و به عنوان حقوق پولی هم دریافت کرد؟

احسان

Active member
پاسخ : درخواست برای معرفی باشگاه های خارجی

کاليفرنيا اين همه جای ديدنی داره شما ميخوای بری اونجا سواری آزاد
بريم با کيم کارداشيان سواری آزاد ;D
بابا دمت گرم
دست مارم بگير دادا به عنوان دامپزشک يه حقوقی هم برا ما بگير

DADAR

Member
پاسخ : پاسخ : درخواست برای معرفی باشگاه های خارجی

siavash.dehghani گفت:
دادار جان کالیفرنیا
الیته میخوام سواری آزاد داشته باشد به صورت گشت

نمیشه به صورت ترینر اونجا بود و به عنوان حقوق پولی هم دریافت کرد؟

به هر حال اینجا رقابت کاری مخصوصا در سطح ترینر خیلی بالاست اما مسلما اگر مقیم هستید یا ویزای کار دارید , از دانش روز در رشته مورد نظر برخوردارید و بر زبان انگلیسی هم مسلط هستید احتمال اینکه بتوانید کار پیدا کنید هست, :)

به هر حال کالیفرنیا یکی از مناطق خوش آب و هوای این کشور هست و رقابت سوارکاری هم در کالیفرنیا بسیار بالا :eek:

اگر میدونید در چه شهری اقامت خواهید داشت ممکن هست بتونم کمک بیشتری برای پیدا کردن باشگاه بکنم, :D

parisa

Member
سلام
کسی هست که بتونه باشگاه های کاندا ( ترنتو ) را معرفی کنه؟؟؟؟؟
ترجیحا آدرسشون را بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو هر رشته ای فرقی نداره

علی واحدی

Active member
سلام
کسی هست که بتونه باشگاه های کاندا ( ترنتو ) را معرفی کنه؟؟؟؟؟
ترجیحا آدرسشون را بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو هر رشته ای فرقی نداره

به سلامتی دارین راهی میشین دیگه؟ جای ما رو هم خالی کنین؟:smilingsmiley::winksmiley02::smilingsmiley:

parisa

Member
وقتی برگشت سنا جان خواهش میکنم که خبرم کنین که از حال هم بیخبر نباشیم. ممنون میشم.
با سلام و خسته نباشید
برادر عزیز شما در حق ما لطف دارید ، این بی ادبی من را ببخشید که بدون خداحافظی رفع زحمت کردم .
اما همان طور که سنای عزیز گفتن زمان رفتن من هنوز کاملا مشخص نشده . با اینکه الان اومدم بیرون اما برنامه ها همیشه اون جوری که دوستدارید پیش نمیره.
اما از این که به یاد ما بودید ممنونم .

parisa

Member
سنا جان چی بگم ؟ شدم مثل ماهی که آب میبینه اما نمیتونه بره تو آب.:sadsmiley:سنا جان باید بگم تو ترنتو باشگاهی نتونستم پیدا کنم چون اینقدر که واسه کارای خانواده گزاشتم واسه خودم چیزی نموند .اما توی جاده ترنتو به اتاوا و تو خود شهر اتاوا باید بگم که 3 تا باشگاه تو مسیرام دیدم که جتی ظاهرشون از دور هم قابل مقایسه با باشگاه های استان فارس نبود . بزرگی که داشتن ،مرتع هایی که برای اسباشون تهیه کردن ، زمین چوگانشون ، تعداد مانژهاشون و.... .من این ها رو از دور دیدم و همش ظاهرش اون هم از فاصله دور بود . حالا تصور کن از نزدیک چی هست . البته اگر در این باره از جناب دادار عزیز بپرسید بهتر براتون می تونن بگن.

بالا