داوری سومين نمايش قهرماني اسطوره هاي زيبايی

احسان

Active member
امروز 25 مهر 1378 در دو گروه نريان های خالص ايرانی يه سوء تفاهمی پيش امد در يک گروه دماوند و خور بودند که که هردو نريان زيبای هستند و در يک گروه پاسارگاد و پازن
که نتيجه داوری اين دو گروه نريان به اين صورت شد

دماوند اول و خور دوم
پاسارگاد اول و پازن دوم

در دور بعد که دوره قهرمان قهرمانان بود
پاسارگاد اول و خور دوم شد

شما هم تعجب کرديد درسته حتی خوده من و کل تماشاگران و حتی بعضی از صاحبان اسب ها و شروع کردن.........
اما من با داور هنگام خارج شدن از ميدان بعد از همه اين قضايا صحبت کردم گفتم اين جا چه اتفاقی افتاد
و ايشان توضيح دادند که قهرمان قهرمانان به اين صورت مسابقش برگزار ميشه که
ما از بين 2 اسب مقام اول هر گروه يعنی پاسارگاد و دماوند يک اسب را قهرمان يعنی مقام اول قهرمان قهرمانان
پاسارگاد
و از بين دو اسب مقام دوم يعنی پازن و خور يک نفر را مقام دوم قهرمان قهرمانان معرفی ميکنيم
خور
دوستان متوجه شديد که واقعاً درست است

M

mrezap

Guest
Persian Horse گفت:
شما هم تعجب کرديد درسته حتی خوده من و کل تماشاگران و حتی بعضی از صاحبان اسب ها و شروع کردن.........

اما من با داور هنگام خارج شدن از ميدان بعد از همه اين قضايا صحبت کردم گفتم اين جا چه اتفاقی افتاد

ما از بين 2 اسب مقام اول هر گروه يعنی پاسارگاد و دماوند يک اسب را قهرمان يعنی مقام اول قهرمان قهرمانان
پاسارگاد

و از بين دو اسب مقام دوم يعنی پازن و خور يک نفر را مقام دوم قهرمان قهرمانان معرفی ميکنيم
خور

اما من میگم که حق کشی کردن
توی عربهای دو خون که نتيجه داوری دو گروه نريان به اين صورت شد

گروه 4 تا 7 سال خجسته اول و خروش دوم
گروه 8 تا 12 سال طغرل اول و چناران دوم

طغرل اول و خجسته دوم شد

به نظر شما واقعاً درست است؟

احسان

Active member
mrezap گفت:
Persian Horse گفت:

پاسارگاد

خور

اما من میگم که حق کشی کردن
توی عربهای دو خون که نتيجه داوری دو گروه نريان به اين صورت شد

گروه 4 تا 7 سال خجسته اول و خروش دوم
گروه 8 تا 12 سال طغرل اول و چناران دوم

طغرل اول و خجسته دوم شد

به نظر شما واقعاً درست است؟

خوب درست هست ديگه در رقابت برای قهرمان قهرمانان بين دو نفر اول از هر گروه ميباشد که بين خجسته و طغرل بوده که از بين اين دوتا طغرل اول ميشه

M

mrezap

Guest
Persian Horse گفت:
خوب درست هست ديگه در رقابت برای قهرمان قهرمانان بين دو نفر اول از هر گروه ميباشد که بين خجسته و طغرل بوده که از بين اين دوتا طغرل اول ميشه

بنابر این باید خجسته حذف میشد و دومی بین چناران و خروش برگذار میشد
اما خجسته دوم شد
میشه توضیح بدین؟

Dr_Ghaffari

Active member
سلام دوستان اتفاقا در این خصوص من با داور جشنواره صحبت کردم و حتی جناب آقای خیرخواه نیز در ابتدا اشتباه کردند و به حاضرین قانون غلطی را اعلام کردند . اما نتایج صحبت من با داور های جشنواره این بود که :
اگر در بخش اسطوره یا چامپیون مثلا 5 اسب اول و 5 اسب دوم حضور داشته باشد ؛ اسب اول فقط از میان 5 اسب اول انتخاب می شود و اسب دوم از میان 9 اسب باقی مانده می تواند انتخاب شود . و بین 9 اسب باقی مانده تفاوتی ندارد .
تذکر : ایشان توضیح دادند که در گذشته اسب اول فقط از میان اولها انتخاب می شده است و اسب دوم از میان اولهای باقی مانده و نیز اسب دوم همان گروهی که اسب اول بوده است انتخاب می شده است و سایر دومها شانسی برای انتخاب نداشته اند .

M

mrezap

Guest
ممنون از توضیح شما استاد

حالا این شد یک حرف معقولانه و خوب

M

mrezap

Guest
کسی نتیجه مادیانهای این گروه را نداره که بگذاره؟

امید زمانی

Active member
خوب دکتر اینطور که شما میگویید داوران باید اشتباه کرده باشند ! چون اگر دماوند از خور زیباتر بوده پس در انتخاب چمپیون هم زیباتر بوده درسته ؟ و زمانی که پاسارگاد 1 میشه تو چمپیون مقام دوم از بین دماوند و خروش و پازن یک اسب انتخاب میشه ؟ درسته ؟ که داوران تشخیص داده بودند که دماوند از خور زیباتره پس چه طور دماوند حذف و خور دوم شد ؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بچه هامن هم به جای خودم کسب مقام پر افتخار و پر غرور مقام اول قهرمان قهرمانان را به سیلمی پر اوازه پاسارگاد و جناب اقای حسینی مالک محترم ایشان تبریک میگوییم

احسان

Active member
دوستان شما اين قهرمان قهرمانان را با جام جهانی و مسابقات فوتبال جابجا گرفتيد در مسابقات قهرمان زيبای اندام هم به همين صورت هست که نفرات اول برای قهرمان قهرمانان برای اولی مسابقه ميدهند و نفرات دوم برايه قهرمان قهرمانی نفره دوم باهم مسابقه ميدهند آخه نميشه که دماوند که اول شده را بياريم با خور که دوم شده تويه يک گروه قضاوت کنيم دماوند را بايد با پاسارگاد قضاوت کرد و خور را با پازن

دور اول در هر گروه پاسارگاد 1 پازن 2 گروه ديگه دماوند 1 خور 2

قهرمان قهرمانان دماوند VS پاسارگاد رقابت بر سر نفر اول مسابقه قهرمان قهرمانان

قهرمان قهرمانان خور VS پازن رقابت بر سر نفر دوم مسابقه قهرمان قهرمانان

احسان

Active member
دکتر غفاری عزيز داوران خارجی که توی ايتاليا و هلند داوری ميکنند اشتباه ميگند شما درست ميگيد
::)
و کلاً قوانين جهانی اشتباه است شما کلاً درست ميگيد ::)

احسان

Active member
قوانين داوری انگليسی با اروپا فرق ميکنه حالا نگيد مگه انگليس جزء اروپا نيستا چرا هست اما هنوز هم پولش پوند هست نه يورو انگليسا در دورهای قبلی جشنواره و کلاً اسبها را از 1 تا 10 بسته به شرکت کنندگان در هر گروه مقام ميداند مثلاً اگه 18 تا اسب در يک گروه باشند اونا از 1 تا 18 مقام ميداند اما داوران اروپای فقط مقام 1 تا 3 را مشخص ميکنند

اه بابا شما راست ميگيد
دلشون ميخواسته حرفی داريد :mad: ::)

s.parizimanesh

Active member
داوری شو سلیقه ای و حق اسبا ضایع میشه
یکی ار زیبا ترین مادیون ها ( مادیون خزینه که صورتش قوس هم داره) که همه میگفتن اول میشه هیچی نشد

s.parizimanesh

Active member
تبریک میگم به همه اونایی که اسبشون مقام گرفت......
یک تبریک مخصوص هم به اونایی که اسب تولیدیشون مقام گرفته

Dr_Ghaffari

Active member
omid.zamanidehkordi گفت:
خوب دکتر اینطور که شما میگویید داوران باید اشتباه کرده باشند ! چون اگر دماوند از خور زیباتر بوده پس در انتخاب چمپیون هم زیباتر بوده درسته ؟ و زمانی که پاسارگاد 1 میشه تو چمپیون مقام دوم از بین دماوند و خروش و پازن یک اسب انتخاب میشه ؟ درسته ؟ که داوران تشخیص داده بودند که دماوند از خور زیباتره پس چه طور دماوند حذف و خور دوم شد ؟
در این خصوص در بخش حواشی جشنواره اشاره کرده ام . واقعیت این است که خور اول و دماوند دوم بود ( البته از دید داوران )

Dr_Ghaffari

Active member
Persian Horse گفت:
دکتر غفاری عزيز داوران خارجی که توی ايتاليا و هلند داوری ميکنند اشتباه ميگند شما درست ميگيد
شما محبت نمایید و قانون درست را ذکر نمایید . هم من یاد می گیرم . هم سایر دوستان .

احسان

Active member
Dr_Ghaffari گفت:
Persian Horse گفت:
شما محبت نمایید و قانون درست را ذکر نمایید . هم من یاد می گیرم . هم سایر دوستان .

من که ميگم شما درست ميگيد اونا نميفهمند

بالا