خوردن یال و دم اسب توسط کره

sohrab

Active member
بله من یه مادیون دارم که کره های نرش این کار را میکنند

بله منم 2تا مادیون دارم که هر دوتاشون دم هاشون تا رو زمین بود
ولی کرهاشون کاملا خوردنو کوتاهشون کردن

sohrab

Active member
بعضی احتمالاتی که میشه داد:تحریک لثه موقع دندون دراوردن . کمبود مواد معدنی . شایدم شیطونی

hmd

Member
می شه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟
دم خوردن چه ربطی به بودن تو مرتع داره؟؟؟
اطراف کره چیزای دیگه ای هم برای آروم کردن تحریکات لثه هست....:blinksmiley:

mahsima

Member
آیا راهی هست که بشه جلو دم خوردن کره رو گرفت کره قبلیم کل دم مادرش و خورده بود می خوام تا این یکی دندون در نیاورده جلوشو بگیرم.

sohrab

Active member
سهراب اتفاقا کره اسب من از صبح تو مرتع چرا میکنه تا شب . این دلیل خوبی نیست

به عنوان فرضیه مطرح شد . دلیل نداره برای همه صدق کنه. ضمن اینکه کره ی تو تا 4 ماهگی توی باکس بوده. کی میدونه اگه تو مرتع بود این عادت را داشت یا نه؟!

sohrab

Active member
چی مثلا؟ برای کره ای که توی باکسه

وقتی‌ اسب رو از مراتع و دشت ها میاری محاصرش میکنی‌ تو یه فضای بسته باید منتظر هر چیز غیر طبیعی هم بود، حتی اگه در بهترین شرایط باشه، مثلا به نظر شما چه ربطی بین تیک و دوری از مراتع هست؟ اگه دلیل اینو میدونی جوابتو خودت به خودت بده

موی دم اسب هم محکمه وهم خشن توی ساز هم ازش استفاده میشه وکره خود مو را نمیخوره فقط چون حالا یا خوشش میاد یابه قولی می خواد لثه هاش رو تحریک کنه این کاررا می کنه

موی دم اسب هم محکمه وهم خشن توی ساز هم ازش استفاده میشه وکره خود مو را نمیخوره فقط چون حالا یا خوشش میاد یابه قولی می خواد لثه هاش رو تحریک کنه این کاررا می کنه
به انجمن و جمع بچه های اسبی خوش اومدی جمشید عزیز، کره‌ دم رو میخوره اما شاید نه همیشه، و دلایل اصلیش هم گفته شد، در مورد استفاده مو دم اسب در آلات موسیقی‌ هم صحبتهای زیادی کردن بچه ها اما بازم ممنون از شما

فلفل

من از یکی از دوستان شنیدم که می گفت اگه اون موقعی که کره شروع به این کار می کنه به دم مادرس فلفل بزنن اینکارو نخواهد کرد!!

بالا