خصوصی سازی فرح‌آباد و نوروزآباد

نظرتون در مورد خصوصی سازی باشگاه های سوارکاری چیست؟

• مجموع رای دهندگان
    5
خصوصی سازی فرح‌آباد و نوروزآباد

وضعیت باشگاه نوروزآباد و فرح آباد به چه صورته؟
نظرتون در مورد خصوصی سازی این 2 باشگاه چیه؟
مدیرش کی هست؟
کسی میدونه با چه قیمتی به مزایده گذاشتن؟
به نظر من که خیلی بدکاری کردن به بخش‌خصوصی واگذار کردن

پاسخ : خصوصی سازی فرح‌آباد و نوروزآباد

وضعیت نوروز آباد
مدیریت جناب آقای اسدی ( رئیس اسبق هیئت سوارکاری استان تهران)
در وضع بهتری نسبت به قبل و زمان دولتی هست
از نظر رسیدگی و تعمیرات و بازسازی و تغذیه
در ابتدای به امر بازسازی مانژ تمرینها و درست کردن و اضافه کردن یه مانژ جدید
این امر یعنی واگذاری به بخش خصوصی در راستای اصل 44 قانون اساسی است

کدام مانژ؟
مانژ لنج؟
اون رو که پارسال دیوارچینی کردند و موتورش را گذاشتند

sezar1972

Member

خصوصی سازی خوبه ولی
اول باید فرهنگش را در ایران
جا انداخت :D :D :D
من فکر نمیکنم با این روش فعلی
خصوصی سازی کار مفیدی از بر بیاد ;D ;D ;D ;D

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

خصوصی فرح آباد باعث ترک تعدادی از اسبداران شده

shabdiz

Member

سزار گفت:
خصوصی سازی خوبه ولی
اول باید فرهنگش را در ایران
جا انداخت :D :D :D
من فکر نمیکنم با این روش فعلی
خصوصی سازی کار مفیدی از بر بیاد ;D ;D ;D ;D

خصوصی سازی بیشتر از اینکه به فرهنگ ربط داشته باشه به دولتها مربوطه. به بستر سازی و خط مشی اونها تو پیاده سازی اون
واگرنه خصوصی سازی و حذف یه سری سلسله مراتبها از خیلی جهات خوبه با کارآفرینی رابطه مستقیم داره.
ولی باید بگم هروقت تو ایران در مورد کالاها و بازارهایی مثل شکر ،چایی،دخانیات و..(کالاهایی که از نظر قیمت کشش پذیرن) بازارش
آزاد شد(عمرا ) و همه تونستن سرمایه گذاری کنن می تونید امیدوار باشید به اصل 44 و اگرنه با اقتصاد بسته و انحصاری ایران کلا امیدی
بهش نیست.(به نظر من بود همه اینا شاید کسی نظر دیگه ای داشته باشه)
در مورد باشگاه حالا شاید اگه یه مدیر کارآمد داشته باشه و بدونه چکار باید بکنه شاید خوب باشه.نمی دونم.
شایدم فقط از سرباز کردن بوده ! زمان تعیین میکنه.

sezar1972

Member

shabdiz گفت:
خصوصی سازی بیشتر از اینکه به فرهنگ ربط داشته باشه به دولتها مربوطه. به بستر سازی و خط مشی اونها تو پیاده سازی اون
واگرنه خصوصی سازی و حذف یه سری سلسله مراتبها از خیلی جهات خوبه با کارآفرینی رابطه مستقیم داره.
ولی باید بگم هروقت تو ایران در مورد کالاها و بازارهایی مثل شکر ،چایی،دخانیات و..(کالاهایی که از نظر قیمت کشش پذیرن) بازارش
آزاد شد(عمرا ) و همه تونستن سرمایه گذاری کنن می تونید امیدوار باشید به اصل 44 و اگرنه با اقتصاد بسته و انحصاری ایران کلا امیدی
بهش نیست.(به نظر من بود همه اینا شاید کسی نظر دیگه ای داشته باشه)
در مورد باشگاه حالا شاید اگه یه مدیر کارآمد داشته باشه و بدونه چکار باید بکنه شاید خوب باشه.نمی دونم.
شایدم فقط از سرباز کردن بوده ! زمان تعیین میکنه.
من هم امیدوارم که اینطوری بشه که شما میگوئید ;) ;) ;) ;)

احسان

Active member

در شهر ما هم يک باشگاه که خصوصی شده همه اسباشون رو بردن به يه باشگاه ديگه
;D

ولی خود ياد گرفتن سوارکاری و اسب مخارجش بالاست افراد متوسط جامعه نميتونند استفاده کنند حالا که ديگه خصوصی شده ببين چی ميشه

خوبه ولی به شرطی که بعد از چند سال با هزار کلک تغییر کاربری ندنش و توش مجتمع مسکونی تجاری نسازن 8) :p

به نظر من خصوصی سازی باعث شده خیلی ها که عشق واقعیشان اسب است و سنی هم از آنها گذشته از باشگاه هایی نظیر نوروز آباد اخراج شوند
همچنین قیمت پانسیون و کلاس ها هم زیاد شده که در نتیجه ی آن خلوت شدن باشگاه ها را شاهد هستیم
حالا من در مورد این خصوصی سازی اطلاعاتی ندارم
موقتی است یا برای همیشه واگذار شده؟
کسی مبلغی که این باشگاه ها را به مزایده گذاشتند نمیدونه؟

siavash.dehghani گفت:
کدام مانژ؟
مانژ لنج؟
اون رو که پارسال دیوارچینی کردند و موتورش را گذاشتند
زمین پادوک که به حال خودش رها شده بود!
دوست خوبم در درجه اول اینکه بنده چندین سال هست در نوروز آباد هستم و این باشگاه رو از صمیم قلب دوست دارم حالا هم زمینه ای پیش اومده تا در حیطه کاری خودم خدمتی کنم!
و یه احساس خاصی به نوروز آباد دارشتم و دارم!
بخش خصوصی اگه کسی باشه که خوب قصد اش ساختان و آبادی باشه و قصد خیر داشته باشه خوبه! نه به این شرط که با گذشته فرقی نکنه!
حقیقت اینکه بر خلاف رژیم سلطنتی این دولت و این حکومت چندان روی خوشی به سوارکاری نشون نمی ده!
و حقیقتاً هزینه ای برای رشد و بهینه سازی انجام نشده و هزینه ای هم در نظر نگرفتن شاید با خصوصی سازی کاری انجام شه!
در مورد قدیمی ها هم باید بگم به غیر برخی از دوستان و دور از جونشون!
بهتره دوست خوبم این پاکسازی ها انجام بشه! خودمون رو گول نزنیم بهتره! خیلی ها از همین قدیمی ها الان باعث زدگی غشر زیادی از مردم نسبت به سواری و فرار اونها شدن و نه تونستن کاری برای این ورزش انجام بدن و فقط حرف بیخود می زنن!
و کلی هم ادعا دارن و جز ضرر چیزی نیستن! من با شخص خاصی کار ندارم! و منظورم نیست! اما باید یه نفکر جدید یه حیطه جدید یه علم و روش جدید برای احیا وارد شد من منظورم بخشش خصوصی نیستا!منظورم جونهاست که همین کسایی که دفاع می کنید ازشون از ریشه و بن ذوق و علاقه رو می سوزنن !چیزی به نام مافیا انگار نشنیدی! یه جایی باید یه جوری کم کم جمع و جور شن دیگه!
به نظرت کسایی که پول نمی دن چندین سال هست و حتی ........ چه منفعتی خواهند داشت! اگه خواستی به صورت خصوصی با هم صحبت می کنیم!
اما انگار غرق در این جامعه نشدی! تا ببینی چه خبره؟!!!....

ولی دکتر جان متاسفانه مافیا توی اسب همیشه وهمه جا هست ,
متاسفانه این یک فرهنگه.!!!انگار با این موجود گره خورده(مثل یک انگل یا شایدهم خیلی خیلی بدتر).؟!و به جاهای ....

sohrab

Active member

siavash.dehghani گفت:
در راس این مافیا چه کسیه؟
میشه نام برد؟

البته !
اینجا آزادی فراتر از مطلقه!

البته همیشه مافیا هرمی نیست که یک نفر در راسش باشه

shabdiz

Member

اسبم مافیا داشت من خبر نداشتم؟!

khan-baba

Member

تو رو خدا اینجا صحبت مافیا نکنید سر وکله ی دزدگیر بزرگ پیدا میشه ها! پاشو تو اسب نگداشته اگه بگذاره واویلا..

بالا