خسته نباشید به حضرت امیر!

OJANG

Member
دوستان ساعاتی رو در این انجمن با اشتیاق و مهر در کنار هم مشغول به افزایش دانسته و اطلاعات هستیم، با هم می آموزیم و با هم آشنا میشیم و با هم در بعضی مواقع میخندیم.
تمام این آشنایی ها و دوستی ها که چه بسا بعضی از آنها عمیق و صمیمی تر از تصور گردد مدیون دوست خوبم امیر حسین عزیز هستیم که با صرف هزینه و عشق بدون هیچ چشم داشتی این محیط را آماده نموده و در جهت تعالی آن از دل کوشاست.
در این مدتی که من در این انجمن در محضر شما خوبان بودم از نوع رفتار امیر حسین که خاکی و با احترام و با محبت نسبت به همه بوده لذت وافر برده و به حضرت امیر علیه السلام خسته نباشید میگم و آرزوی پیشرفت برایش در تمامی مراحل زندگی را از حضرت حق خواستارم.
حق مددی

cruz

Member
آقا امیر حسین واقعا از همه ی کاراتون تشکر می کنم که همچین جمع فوق العاده ای واسه ما درست کردی . ارزو می کنم همیشه موفق باشید

kahar

Member
من هم موافقم کسی که باعث شد تا بچه ها دور هم جمع شن و یه محفل گروم و صمیمی رو تشکیل بدن

خود خود رییسه .

تشکر می کنم

atila

Member
بنده هم از جناب آقای قاسمی به خاطر همه چی کمال تشکر و امتنان را دارم .

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
واقعا خسته نباشید و دست اقای قاسمی برای راه اندازی انجمن و چنین سایت کم نظیری درایران درد نکند واز تمام دوستان عزیزی که اطلاعات ارزشمند خودرا دراختیاردیگران میگذارند سپاسگذارم

بالا