خرامان

ایمان

Active member
نام:خرامان
پدر:اسد
مادر:کیهان
رنگ:کهرسیر
تیره:حمدانی سمری
جنس:مادیان
متولد:1379
تولید:؟
مالک:کریم رسول زاده

ایم مادیان زیبا به تازگی به قیمت 40میلیون به اقای رسول زاده تبریز فروخته شده
اینم لینک "چریس" خواهرتنیش: www.horse.ir/fa/index.php/topic,6672.0.html
شرمنده ازش عکس ندارم

adel.saga

Member
اینم عکس خرامان که امروز گرفتم ببخشین کیفیت پایین با موبایل گرفتم
کره ای هم که پیشش از مبارک که قبل از اینک آقای رسولزاده بخرن تو تهران کشیده بودن
الان هم شکمش از خرم پره

پیوست ها

• 16072010(008).jpg
    16072010(008).jpg
    262.5 کیلوبایت · بازدیدها: 75
  • 16072010(014).jpg
    16072010(014).jpg
    224.2 کیلوبایت · بازدیدها: 80
  • 16072010(012).jpg
    16072010(012).jpg
    223 کیلوبایت · بازدیدها: 73
  • 16072010(010).jpg
    16072010(010).jpg
    265.2 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • 16072010(013).jpg
    16072010(013).jpg
    217.4 کیلوبایت · بازدیدها: 54

sevda

Member
کره عجب شباهتی به مادرش داره حتی نشوناشونم عین همن هر دو چهار قلم سفید
واقعا زیباست

khosro.a

Member
ماشا... از نزدیک دیدمش عالیه. یکی از بهترین مادیانهای جناب رسول زاده هستش. حیف این مادیان که از مبارک کشیده بودن. ایشالا کرش با خرم عالی میشه. کرشم که کپی خودشه.:dodgy:

vahid_m63

Member
یکی از بهترین مادیانهای حاج کریم ، مادیانی که من خیلی دوسش دارم

ماشا... از نزدیک دیدمش عالیه. یکی از بهترین مادیانهای جناب رسول زاده هستش. حیف این مادیان که از مبارک کشیده بودن. ایشالا کرش با خرم عالی میشه. کرشم که کپی خودشه.:dodgy:

خسرو جان چرا حیف؟ کره به این قشنگی داده ، کرش خیلی خوشگله ، واقغا زیباست و خیلی هم سر حال

khosro.a

Member
یکی از بهترین مادیانهای حاج کریم ، مادیانی که من خیلی دوسش دارم

خسرو جان چرا حیف؟ کره به این قشنگی داده ، کرش خیلی خوشگله ، واقغا زیباست و خیلی هم سر حال

بخاطر اینکه اگه این مادیون با خالصی مثل کهکشان یا پاسارگاد کشش میشد هم یه کره خالص میداد هم خیلی زیباتر. به نظر من خالصو باید با خالص کشید. وحید جان شما برا کشش خانوم گل کهکشان و پاسارگادو ترجیح میدی یا مبارک؟ مبارک خیلی خوبه ولی برای کشش با خون خارجی.

vahid_m63

Member
خسرو جان این کار سلیقه ای هست ، اینکه من اینکار رو میکنم یا نه دلیل بر درست یا غلط بودن این کار نیست ، من اگر همچین کره ای داشتم از داشتنش اصلا ناراحت نمیشدم و جسرت اینکه اگر با خالص ها میکشیدم شاید کره ای بهتر میداد رو هم نمیخوردم
ما خودمون هم حهیله رو داریم که حاصل کشش مبارک با یک مادیان خالص هست

khosro.a

Member
خسرو جان این کار سلیقه ای هست ، اینکه من اینکار رو میکنم یا نه دلیل بر درست یا غلط بودن این کار نیست ، من اگر همچین کره ای داشتم از داشتنش اصلا ناراحت نمیشدم و جسرت اینکه اگر با خالص ها میکشیدم شاید کره ای بهتر میداد رو هم نمیخوردم
ما خودمون هم حهیله رو داریم که حاصل کشش مبارک با یک مادیان خالص هست

منم اصلا" نگفتم که این کره بده چون خیلیم خوشگله. وحید جان این حرف شما درسته که این کار سلیقه ای هست ولی اول باید هدفو مشخص کرد. اگه هدف تولید اسب تیپ مصری هست که اصلا" نباید یه همچین مادیون خالصی رو خرید چون سرعت رسیدن به هدفو کم میکنه و برا این هدف باید مادیونای خون خارجی مثل جهیلرو خریدو با خون خارجیم کشید. ولی اگه هدف تولید خالص هستش که مادیونایی مثل خرامان بهترین گزینه هستن برای کشش از سیلمی هایی مثل کهکشان و پاسارگاد و بی نظیر آبادان و...

بالا