خجیر (الهلال - طوطیا) ن

hesam.a

New member
خجير

البته كره از وحيد است. چالاك (مبارك*دراكه) دراكه هم كره حداد است وچالاك حالا اصفهان است.

hesam.a

New member
خجير

عكسي كه كسري گذاشته كره چالاكه اما خجير به تازگي كره اي از وحيد به دنيا اورده و حالا 3روزشه.

ایمان

Active member
اسم کره چالاک چیه ؟؟
دوباره میخواین خجیر روبا وحید بکشین ؟؟
کره خدنگ * خجیر چطوردراومده ؟؟

hesam.a

New member
خجير

اسم كره چالاك فراززاگرس وخجير را دوباره به وحيد مي كشيم . كره خدنگ سرش خيلي قشنگ نيست اما بسيار بدن قوي داره و خيلي دم گيره .

kassra

New member
من 4تا از کره های خجیرو میشناسم...که به ترتیب نام میبرم...قیام(کهکشان*خجیر)...فراز زاگرس(چالاک*خجیر)...کوپال(خدنگ*خجیر)...و کره ای که بسیار زیباست که پدرش وحید هست که چنذ روزش هست...!

bakhshi

Member
مادیان بسیار عالی ای است انشاءاله مالکش بیشتر با سیلمی های عالی ایرانی نظیر دماوند دزفول کشش دهد فکر می کنم از وحید و خیلی از اسبان خارجی دماوند بهتر باشد آن هم با حفظ هویت ایرانی که افتخاری است برای خود

bakhshi

Member
فکر می کنم از کشش خجیر با الشجاع کره عالی ای بدست آید کره هایش را با ملوس ، خال کثیر و وسمه دیدم بسیار عالی بود حتی شهداد را با کره های مبارک اشتباه گرفتم زنده یاد مری خانم نیز که تولید کننده الشجاع بود، در وصیت نامه خود وصیت کرده که از الشجاع بکشید درصد همدانی سمری صبا ء اورا بدست آوردم 93/75 درصد بود این اسب سه طرف همدانی خود را به طور مستقیم از آرزو گرفته است در حقیقت با او یکی از تیپهای منحصر به فرد ایرانی یعنی تیپ حداد را می توان احیاء کرد او در استقامت مسافت مختلف 6 بار قهرمان میدان شد این اسب مورد تمسخر طرفداران خون خارجی بخاطر جثه ریزش بود

ایمان

Active member
فکر می کنم از کشش خجیر با الشجاع کره عالی ای بدست آید کره هایش را با ملوس ، خال کثیر و وسمه دیدم بسیار عالی بود حتی شهداد را با کره های مبارک اشتباه گرفتم زنده یاد مری خانم نیز که تولید کننده الشجاع بود، در وصیت نامه خود وصیت کرده که از الشجاع بکشید درصد همدانی سمری صبا ء اورا بدست آوردم 93/75 درصد بود این اسب سه طرف همدانی خود را به طور مستقیم از آرزو گرفته است در حقیقت با او یکی از تیپهای منحصر به فرد ایرانی یعنی تیپ حداد را می توان احیاء کرد او در استقامت مسافت مختلف 6 بار قهرمان میدان شد این اسب مورد تمسخر طرفداران خون خارجی بخاطر جثه ریزش بود

درسته الشجاع سیلمی بینظیریه ولی همین ریزیش باعث شد که تو سرش بخوره ولی خدارو شکر الان جایی افتاده که قدرشومیدونن
بحث ریزبودن هم گریبان گیر سیلمی منار عقیلی هم شد

hesam.a

New member
خجير

ببخشيد اشتباهي گفتم كره سامره و خدنگ سرش زشت شده كره خجير خيلي زيباست اامسالهم خجير را با وحيد مي كشيم چون كره بسيار زيبايي داده و سال بعد با كهكشان ( كره بسيار زيبايي داده ) يا بازن مي كشيم .

سامان حسینی

Active member
http://www.horse.ir/forum/thread9006-2.html اخسرو وخجیر تا الان تنها کره های الهلال هستن که به زیبایی رفتن وهردو ازقهرمانان این رشته هستن.البته ازیبایی اردکان خبر ندارم کره ای ازالهلال بوده یانه.خجیر یک کره با کهکشان داره که الان سیلمی هست ودریزد نگه داری میشه کره خوب هم شنیدم داده

سامان حسینی

Active member
اسم كره كهكشانه چيه ؟ تاپيك داره ؟
ترکیب خون اسد(خواهرتنی اسد توتیا)با الهلال جواب داده به شکلی که خجیر2سال پشت سره هم ترکیب اسد وکوثره(خجسته شهبازی)رو تو زیبایی زد!به نظره من مادیان های درشت هیکل از الهلال میتونن کره عالی بدن.فکر کنم یکی از درشت ترین وتیپ دارترین کره های کهکشان قیام هست واین درحالیه که خجیر تقریبا ریز بود!

بالا