خبرهای جدید

دوستان گرامی:

1- فردا مورخ 11/05/89 تمرینات اردوی تدارکاتی تیم کمانگیری روی اسب آغاز شده و تا 19/05/ 89 در باشگاه آریاسب ادامه خواهد داشت. پس از آن افراد انتخابی به کره جنوبی اعزام شده تا به امید خدا برای باری دیگر در خصوص این ورزش باستانی کشورمون حرفی برای گفتن داشته باشند.

2- بزودی سایت مربوطه راه اندازی شده و نشانی اون رو براتون خواهم نوشت.

3- پس از بازگشت از مسابقه کره جنوبی در شهریور ماه مسابقه داخلی دیگری در پیش خواهیم داشت و همچنین در مهر ماه مسابقه فیلد آرچری .
همه کمانداران عزیز باید حسابی آماده باشند که رقابت ها تنگانگ خواهد بود.

نفرات انتخابی تیم ملی اعزامی به مسابقات(کمانگیری روی اسب)جهانی کره به شرح ذیل می باشد:

1- مهدی صفایی (تهران)

2- حسین رنجبر(تهران)
3- احمدکاظمی(تهران)
4 - حسین معتضد کیانی (تهران)
5 - شهریاررنجبر(تهران)
6- روان بخش نایب پاشاهی (اردبیل)
7- بهروزعباس نژاد(لرستان)
8 - علی قورچیان(تهران)
9- معصومه توپچی(تهران)

اردوی تیم ملی از مورخه 11/5/89 لغایت 19/5/89 بوده و محل برگزاری آن در مجموعه سوارکاری وتیراندازی آریاسب می باشد.

آخرین ویرایش:
اولین دوره مسابقات کشوری کمانگیری روی اسب جام امام محمد باقرمورخه 26/6/89 در مجموعه سوارکاری وتیراندازی آریاسب برگزارمی شود جهت اطلاعات بیشترباشماره 09193777058 تماس حاصل فرمایید.

آقای رنجبر دبیر کمیته کمانگیری روی اسب

آخرین ویرایش:

asilasil

Member
salam

mikhastam bebinam shoma madar shadi hastyd ya on khanomi ke to sabke koreiii har seta siblo zad va ba dota pesar bache omade bood ?

خیر جناب بنده مادر شادی نیستم، شما هم تو اینهمه پیغمبر جرجیس رو انتخاب کردین دوست من.
حداقل یه نگاه به سن بنده تو اون بیوگرافی مختصر می انداختید بد نبودا.
تو سبک مملوک به هر سه سیبل تیر زدم و در سبک کره ای هم به 4تا سیبل که یکی اش رو بعدا" خطا گرفتن.

asilasil

Member

خیر جناب بنده مادر شادی نیستم، شما هم تو اینهمه پیغمبر جرجیس رو انتخاب کردین دوست من.
حداقل یه نگاه به سن بنده تو اون بیوگرافی مختصر می انداختید بد نبودا.
تو سبک مملوک به هر سه سیبل تیر زدم و در سبک کره ای هم به 4تا سیبل که یکی اش رو بعدا" خطا گرفتن.

پس شما همون خانمی هستید که با دو تا بادی گارد اومده بودید ؟ کارتون خیلی خوب بود بهتون تبریک می گم . به سن و سالتون هم نگاه کردم ، اما گفتم شاید شما مادر شادی باشید که سن و سالتون تو 20 متوقف شده .... مثل بقیه زن ها :winksmiley02:

asilasil

Member
من و دوستم با هم شرکت کرده بودیم و واقعاً کارتون را تحسین میکنم
کار همه تهرانی ها خیلی خوب بود اما نباید شرایط نامناسب شهرستانی ها را هم فراموش کرد . جا داره از اونا هم به خاطر شرکتشون تو مسابقه اینجا تقدیر کنیم که با حضورشون شور و حال بیشتری به مسابقه داده بود.
وقتی میگم شرایط بد بعنی واقعاً شرایط بد ، مثلا همین دوستم اسبی داشت که طول مسیر مسابقه را 7 تا 9 ثانیه طی می کرد که از بخت بد امسال زمان امتیاز محسوب نمی شد که البته قانون خوبی نبود و اسبش هم 3 بار رم کرد !!! علاوه بر همه اینا این بنده خدا را از یه استانی اومده بود که واقعاً رئیس فداراسیونش آدم ... بود . که بدون هیچ امکاناتی اونو فرستاده بود . حتی کمان باشگاه را نداد بیاره مسابقه و .... و تنها سه روز قبل از مسابقات اونو خبر دادن که بیاد مسابقات !!!! و بعد از یک سال تمرین این بنده خدا حتی یک اسب هم در اختیارش نگذاشته بودن تا لااقل یک تیر روی اسب بنداره .

و ....
و خلاصه به اینم میگین رئیس فدراسیون .... :wacsmiley:

ممنون دوست من شما لطف دارید. من می تونستم خیلی بهتر از اون باشم ولی شما اگر بدونید ما از 1ماه قبل از مسابقه چه کارهایی برای هرچه بهتربرگزارشدن اون مسابقه انجام دادیم و مخصوصا" از 3روز قبل از مسابقه چه بار فکری و جسمی رو تحمل کردیم به خدا اشکتون در میاد.خب همه اینها هم بی تاثیر نیود که روز مسابقه توانمون کمی کاهش پیدا کنه. به امید خدا به دوستتون هم بگید که تو همین روزها سایت خودمون (کمانگیری روی اسب) بالا میاد و تمامی اطلاعات مربوط به مسابقات و آموزش و غیره رو از طریق سایت پیگیر باشید.در موارد مشابه (کوتاهی رییس فدراسیون......) حتما" اطلاع بدید و ما بصورت غیر مستقیم پیگیری خواهیم کرد تا حق هیچ یک از بچه های این رشته پایمال نشه. الان کمانهای پارسی اومده اگر می خواهید برای مسابقه شهریور شرکت کنید بیایید با دوستتون خریداری کنید که تو این یکماه تمرینات خوبی داشته باشید و انشاالله در مسابقه مقام خوبی بدست بیارید.

به اطلاع دوستان اسبی برسونم که تیم ملی کمانگیری روی اسب با انتخاب 3نفر از دوستان از اردو انتخابی فردا شب عازم سوکچو خواهند بود.

آقایان علی قورچیان - احمد کاظمی - امیرحسین معتضد کیانی که البته با همراهی آقای محمد مهدی صفایی رییس کمیته و آقای احمد نباتی نایب رییس کمیته خواهد بود.
از خداوند برای موفقیت همه این عزیزان که واقعا" زحمات زیادی رو در اردو متحمل شدن بهترین نتیجه در مسابقه رو خواستاریم.

نتایج ششمین دوره مسابقات جهانی کمانگیری روی اسب

نتایج رو در 3 لینک ذیل مشاهده بفرمایید و کلی افتخار کنید چنین هموطنانی دارید:winksmiley02::confused:
محصوصا" که از یک جهت هم با اونها وجه تشابه دارید:rolleyessmileyanim:

در اولين روز مسابقات کمانگيري روي اسب جهان

مسابقات کمانگيری روي اسب – کره جنوبی

در دومين حضور و با کسب 3 مدال طلا ،3نقره و 2برنز

asilasil

Member
از اونجا که خیلی برا اون استان زشته که اینجا از کم کاری و سودجویی های رئیس فدراسیونش نام ببرم و تو سایت هم امکان ارسال پیام خصوصی برای شما نبود یک مسیر را مشخص کنید تا من ایشون را معرفی کنم .
همین قدر بهتون بگم که ایشون فقط چند ماه کوتاه این رشته را تو باشگاهشون راه اندازی کردند ، اونم فقط به قصد اینکه موقعیت اصلی را تو این رشته تو اون استان بدست بیارن و بعد از این هر کی بخواد کار کنه زیر نظر اونا باشن و به محض اینکه این رته را راه انداختند شروع کردند به زنگ زدن به تهران و ترغیب اونا برای معرفی ایشون به عنوان رئــــــــــــــــــــــــــــیس ....
و به محض اینکه به اون پست رسیدند کلیه فعالیتهاشون را تعطیل کردند و دست ورزشکارای اون رشته را که بهشون اطمینان کرده بودند و وقت و سرمایه گذاشته بودند را تو حنا گذاشتند .
و هدفشون از اینکه امسال شرکت کننده فرستاده بودند تنها این بود که بگن ما داریم فعالیت می کنیم . در صورتیکه که 9 ماه بود باشگاه تعطیل شده بود و با اینکه از یک ماه قبل از مسابقات از تاریخ شروع اون اطلاع داشتند فقط 3 روز قبل از مسابقات به شرکت کنندشون خبر دادن !!!!!!!
با توجه به اینکه تو استان دوستم نه تیر و نه کمان برای تهیه کردن وجود نداشت و سه روز هم مهلت کمی برای تهیه اون بود ایشون حتی حاضر نشدند تیر و کمانی برای شرکت در مسابقات به دوستم بدن و ایشون دست خالی راهی مسابقات شدند !!!!!! (به حساب اینکه گفته بودند تهران کمان در اختیارتون میذاره ، در صورتی که کاملا اطلاع داشتن که اینطور نیست ) و دوستم با وجود اینکه پونداژ 40 کشیده بود تو مسابقات مجبور بود با پونداژ 27 کار کنه و هزاران مشکل دیگه که مسببش این رئـــــــــــــــــیس!! فدراسیون بودند.
ببخشید که تو این مدت همش داشتم مشکلات را مطرح می کردم و همش گلایه می کردم .
خیلی سخته که آدم این مشکلات را ببینه و هیچی نگه و کاری هم از دستش بر نیاد ، ناچار مجبور میشه دست به گلایه بزنه .
دوستم خیلی صبوره و هیچی نمیگه ولی من نمی تونم تحمل کنم و این میشه که شد ... :dodgy:
:blushsmiley: