خانم گل (ببرک * یاربانو) م

ماشاا... یافته. الشجاع.و ذوالفقار هم بدنیستن به این ها هم فکر کنید. فکرکنم با الشجاع یه صورت فوق العاده بده

ماشا الله یه این مادیان
ندیده بودم تو اسبهای خالص این صورت رو
صورت رو از پدر ارث برده یا از مادر؟

vahid_m63

Member
ماشا الله یه این مادیان
ندیده بودم تو اسبهای خالص این صورت رو
صورت رو از پدر ارث برده یا از مادر؟
ممنون
هم پدر صورت خوبی داره هم مادر مرحومش صورت خوبی داشت ولی فکر کنم بیشتر به پدر رفته،بهتره بگم نتیجه تلفیق دو خط خونی :winksmiley02:

هرچند بعضی دوستان ادعا میکردند خانم گل حاصل یک تفکر اشتباه هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی به نظر من تلفیق این دو خط خونی نتیجه خوبی داده و خیلی امید دارم مادیان یاقوت با ببرک کره زیبایی بده

وحید خان الشجاع مطعلق به شما و همه اسب دوستان است تشریف بیارید از نزدیک ببینیدش قدمتان سر چشم ما .

vahid_m63

Member
وحید خان الشجاع مطعلق به شما و همه اسب دوستان است تشریف بیارید از نزدیک ببینیدش قدمتان سر چشم ما .

ممنون آقای مولایی ، سعی میکنم تو مدتی که ببرک مهمان استان شما هست بنده هم سفری به سیرجان و کرمان داشته باشم و امیدوارم فرصتی پیش بیاد دوستان کرمانی رو از نزدیک ملاقات کنم و در کنار این ملاقات از دیدن اسبهای زیبای استان کرمان هم لذت ببرم
حتما مزاحمتون خواهم شد

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
تیپ مادیان نسبت به زمانی که من دیدم. فرق کرده
و خیلی شبیه شده به ببرک/

بنظر میاد کشیده تر شده.

vahid_m63

Member
تیپ مادیان نسبت به زمانی که من دیدم. فرق کرده
و خیلی شبیه شده به ببرک/

بنظر میاد کشیده تر شده.
امیر حسین عکسها جدید نیستند
این عکسها رو چند ماه بعد از دیدن تو گرفتم ، تو این عکسها مادیان نسبت به زمانی که تو دیدی لاغرتر شده

آقای میر صالحی خانم گل یکی از مادیا ن های مورد علاقه من یکی از چشم گیر ترین تولیدات ببرک هست خدا حفظ اش کنه براتون :smilingsmiley:

بالا