خانم شهرزاد امیر اصلانی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
جناب صنعتی عالیتر هم می شه زمانی که افرادی که توهین به عموم دوستان داشتند باشهامت عذر خواهی کنند.
در ضمن من هر چه خوندم اصلا متوجه توهین به آن بزرگوار نشدم فقط یه نظر شخصی داده شده که اون هم تمامی نظرات در جای خودش قابل احترامه ونیازی به جبهه گیری نیست.

shaghayegh

New member
شما با جملاتی که لبریز از توهینه می خواهید از حتک حرمت وتوهینی که به دیگری شده دفاع کنید
منکه به شخصه رو ارسال های شما تاملی نمیکردم،چون بیشتر شبیه به دفاع و مطرح کردن شخصی بود تا بحث علمی و درخور فضای سایت و اعضای محترمش

بله البته برعکس ایشون اسب خالص ایرانی رو چندقدم به نابودشدن نزدیکترکردند

خانم فروغ اينها توهين نيست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/quote]
دوستان، من کاملا بی طرفانه نظر می دهم
ولی جناب صنعتی واقعا توی کلامی که به اون اشاره کردید من توهینی نمی بینم، اسم این رو هم می تونیم مثلا بگذاریم عدم شناخت کافی واظهار نظر غیر کارشناسانه فردی که باعث تحریک روحیه طرفداران یه بزرگواری شده که الان یه فرد ثالث محسوب می شه، ولی متاسفانه من چندین جمله ویا اصطلاح شنیدم که شاید خطاب به خیلی از دوستانمون بود که الان توی سایت هستند ودارن مطلب می خونن یا می نویسن ودیگه ثالث هم محسوب نمی شن و کاملا در حق اونها جنبه توهین مستقیم داشت،در حالیکه همه افراد اینجا برای خود شعور و شخصیت و تحصیلاتی دارن که در جایگاه خودش با فرد دیگری به هیچ عنوان قابل قیاس نیست ،حفظ احترام همه دوستان از مدیران گرفته تا اعضا و مهمانان الزامیه.

این کسانی که شما ازشون به عنوان بی علم و دانش صحبت میکنید منظورتان کی هست؟
همه کسانی که در اسب هستند به نحوی آگاهی دارند وگرنه هیچوقت توی این رشته وارد نمی شدند.
در ضمن خانم قرگوزلو مبارک را آورد که یکبار با کنترل از ش کشش کند نه که هر سال 100 تا مادیان . اگر به کتاب هم مراجعه کنید می بینید که چطوری با دقت کشش هارا انجام داد . میخواست که سر اسبها را و اتیپشان را کمی عوض کند ولی نمی خواست که نسل خالص ایرونی را برداره. این خالص ایرونی را هم خودش مطرح کرد شما که یادتون نیست....

مقاله هایشان را بخوانید متوجه میشوید.
آقای صنتعی ما ایرونی هستیم و همگی وکیل اسبهای خالص ایرونی چون توی خون ما چیزی جز عشق به این مملکت نیست امیدوارم این طور باشه این اسبها هم گنچینه اجداد ما هستند مثل بقیه امانتها به ما امانت داده شده اند باید حفظشون کنیم . نمی توانیم نابودشان کنیم و البته چون واردات بی رویه است کشش ها بی رویه هستند باید در حق اسبهایی که مال خاک وطنمون هستند کاری مثبت بکنیم.
ما همگی وکیل این آب و خاک و هر چی در آونه هستیم چون مال ماست.

دوستان، من کاملا بی طرفانه نظر می دهم
ولی جناب صنعتی واقعا توی کلامی که به اون اشاره کردید من توهینی نمی بینم، اسم این رو هم می تونیم مثلا بگذاریم عدم شناخت کافی واظهار نظر غیر کارشناسانه فردی که باعث تحریک روحیه طرفداران یه بزرگواری شده که الان یه فرد ثالث محسوب می شه، ولی متاسفانه من چندین جمله ویا اصطلاح شنیدم که شاید خطاب به خیلی از دوستانمون بود که الان توی سایت هستند ودارن مطلب می خونن یا می نویسن ودیگه ثالث هم محسوب نمی شن و کاملا در حق اونها جنبه توهین مستقیم داشت،در حالیکه همه افراد اینجا برای خود شعور و شخصیت و تحصیلاتی دارن که در جایگاه خودش با فرد دیگری به هیچ عنوان قابل قیاس نیست ،حفظ احترام همه دوستان از مدیران گرفته تا اعضا و مهمانان الزامیه.

خانم فروغ ميدوني خانم امير اصلاني بهترين خط خون ايراني رو دارن؟[/quote]

اصلا بحث ایشون نیست، من به شخصه برای تمام افرادی که در ارتباط با اسب هستند، از تمامی کارگرهای اصطبلها گرفته تا تمامی بزرگوارانی که پیش کسوت این مملکت هستند،چه در قید حیات و چه غیر آن، احترام زیادی قائلم و هرگز به خودم اجازه نمی دم که کوچکترین توهین یا لفظ غیر مربوطی رو عنوان کنم و باعث رنجش افرادی بشم که حداقل تو یه احساس با من مشترک هستند ،اینو تمام بزرگانی که در جامعه اسبی منو می شناسن هم می دونن،شما ایشون رو هر چقدر هم که بزرگ ببینید باز حاضر نیستید به منزلت و شخصیت خودتون که ترجیح بدید غیراز اینه؟اعتبار هر انسانی به ریشه است اگر سستی و لغزشی در استحکام اون ریشه بوجود بیاد دیگه بزرگترین و مهمترین چیزهای دنیا هم رنگ می بازن.
حفظ احترام دوستانی که ازشون حتی کلمه ای یاد می گیریم واجبه، دیگه چه برسه به لحظه ای که به خودمون اجازه بدیم رسما بی احترامی کنیم.
موفق باشید

sohrab

Active member
ببینید اظهارات بی اساس یک نفر چطور میتونه اینقدر جنجال درست کنه و باعث درگیری و دلخوری اعضا از هم بشه.

همه این بحث ها از آنجا شروع شد که ایمان شیربندی گفت : اطلاعات محرمانه ای داره از کارهایی که انجام میشه و .... که نمیتونه بگه
خوب اگر نمیتونی بگی اصلا چرا مطرح میکنی؟
که بگی خیلی میدونی؟!

حالا ببینید واقعا سطح درک و فهم رو :
من پیغام خصوصی زدم که: "ایمان در مورد خانم کوثری چی میدونی که نمیتونی بگی؟"

جوابش دقیقا این بود:
"خانم کوثری رونمیشناسم فقط میدونم مالک لجنده
فکرمیکنم منظورتون امیراصلانی بود ؟؟
درموردامیراصلانی که یکی ازداورهای بین المللیه یه اطلاعاتی دارم
ویکسری اطلاعات محرمانه که شرمنده نمیتونم بگم چون دقیقاخودم هم اطمینان ندارم درسته یا نه ازدهن دیگران شنیدم
"

واقعا چی باید گفت به همچین آدمی؟!
گرچه سوابق قبلیش هم کلی دردسر درست کرده، از جمله حذف پست های معرفی و نوشتن با چند تا نام کاربری و ...

از این به بعد مطالب بی اساس و حاشیه ای فورا حذف میشه که این مسائل پیش نیاد.

احترام به بزرگتر واجب کسی بی احترامی نباید بکند ولی نبایدم اشتباهات آن فرد را به خاطر اینکه بزرگترن نادیده گرفت.

وضعیت
موضوع بسته شده است.