خاتون ( اسد . ورکانه ) م

خاتون ( اسد . ورکانه ) م

تیره : خرسان

رنگ : سیاه

مالک : برادران هرندی

خاتون ..jpgخاتون 1.jpgخاتون 2.jpgخاتون 3.jpg

پیوست ها

• خاتون.JPG
    خاتون.JPG
    914.1 کیلوبایت · بازدیدها: 45
برادران هرندی از مرکز پرورش اسب خالص ایرانی علیا مشورت گرفتند برای کشش . دستان و خاتون . البته اقایان لطف فرمودند ما کوچکتر از این هستیم که پیشنهاد سیلمی بدیم به همین علت موضوع را در این پست مطرح کردم تا شما بزرگان لطف کنید نظرات ارزشمند خود را در این رابطه بفرمایید .

سلام.خاتون رو از توحید بکشن...دستان رو از توحید بکشن....لورا رو از توحید بکشن....خلاصه همه رو از توحید بکشن.....................یا علی

asafari

Member
توحید عالیه و قانا هم با این مادیون زیبا فکر می کنم جواب بده.الشجاع هم که استثنایی هست ترکیبش با دختر اسد واقعا دیدنی میشه تا حالا با کدامیک از دخترای اسد تولید داشته میشه معرفی کنید جناب مولایی ؟ و گیو و ذولفقار هم فوق خوب هستند هر سال با یکی از اینها بکشه تولیدات با ازشی خواهد شد دو سه سال دیگه لهیب النار هم فکر میکنم خوب بشه پدرش هم خوبه .

asafari

Member
دماوند دزفول هم تیره خودش و پدرش خرسانه مثل خاتون گزینه خوبی میتونه باشه البته اساتید بهتر میدونند کدام سیلمی نتیجه بهتری خواهد داشت.

من از روی عکس این جور برداشت میکنم.باتوجه به اینکه این مادیان کره اسد هست همانند پدرش حجم استخوان دستاش کمه.
وطبق استاندارد باید بدن اسب که از سه قسمت کتف وکمر وکپل تشکیل شده باید طول هر سه به یک اندازه باشد.
وقتی این عکس رو دیدم برداشتم در موردش اینه که طول کمر زیاده وطول کپل کم.
به نظر من چون سر مادیان توی عکس خوشکل به نظر میرسه.
سیلمی یل تکین وذوالفقار میتونه گذینه ی مناسبی باشن چون هم دارای بدنهای متناسبی هستند وهم دستهای صاف وحجیم هستند.

سلام.من وارداتی در حد توحید ندیدم....بعد حیفه توحید نیست بره رو وارداتی................................فرزاد جان توحید یک گنجه که کسی قدرشو نمیدونه..................یاعلی
خودمونیما اقا حسن توحید رو خیلی دوست داریا.
ولی شمااستاد ما هستی.من فکر کنم کره این مادیان با توحید امتیاز دست وپا رو ضعیف بگیره.چون اون موقع باید دیدماه عسل دو اسب با دست وپای ظریف چی میشه.
نظر شخصی من اینکه از اونجایی که اسب باید خدمت سواری دادن رو به انسان بکنه.ولازمه اینکه یک اسب سواری خوب بده دو آیتم دست وپاو بدن هست .
وبه نظر من هیچ وقت نباید این دو آیتم رو فدای آیتم زیبایی سر وگردن بکنی..................یا علی

خودمونیما اقا حسن توحید رو خیلی دوست داریا.
ولی شمااستاد ما هستی.من فکر کنم کره این مادیان با توحید امتیاز دست وپا رو ضعیف بگیره.چون اون موقع باید دیدماه عسل دو اسب با دست وپای ظریف چی میشه.
نظر شخصی من اینکه از اونجایی که اسب باید خدمت سواری دادن رو به انسان بکنه.ولازمه اینکه یک اسب سواری خوب بده دو آیتم دست وپاو بدن هست .
وبه نظر من هیچ وقت نباید این دو آیتم رو فدای آیتم زیبایی سر وگردن بکنی..................یا علی

سلام.داود جان بنظر من دست وپای یل تکین از توحید ضعیف تره.......دست وپای توحید هم قوی وهم صاف هستند......ولی با یل تکین کره سیاهی تولید میکنند که بدن خوبی وشاید دست وپای خوبی نداشته باشد.و خاتون با یل تکین از طرف مادر هم خون هستند هرچند هم خون دور.....با گزینه ذولفقار خیلی موافقم نه به اندازه توحید.........سلام به رازی / صبا /سبحان/سجاد/برسون...................یا علی

فربود

Active member
برادران هرندی از مرکز پرورش اسب خالص ایرانی علیا مشورت گرفتند برای کشش . دستان و خاتون . البته اقایان لطف فرمودند ما کوچکتر از این هستیم که پیشنهاد سیلمی بدیم به همین علت موضوع را در این پست مطرح کردم تا شما بزرگان لطف کنید نظرات ارزشمند خود را در این رابطه بفرمایید .

http://www.horse.ir/forum/thread8777-4.html

بالا