حسین بابایی

s.parizimanesh

Active member
اقای بابایی سالهاست که در کار تولید و پرورش اسب اصیل کرد مشغول است
مادیانهای بسیار خوبی تولید و پرورش میدهند که میتوان از انها بعنوان بهترین مادیانهای کرد در ایران نام برد
سیلمی مشهور پردیس بابایی متعلق به ایشان است که کره های خوبی تولید کرده
متاسفانه ایشان از این سیلمی وسیلمی های دیگر برای کسی کشش نمیکند البته دلیلش هم کسی نمیداند
حیف ازاین اسبها که کره های زیادی ازشان به علت نکشیدن مالک به جای نمیماند
لازم به ذکر است که تولیدات و اسبهای کرد جمع اوری شده را به قیمت های بالا به دلالان اصفهانی میفروشند
تنها کره ای که پردیس در بیرون از کرمانشاه دارد کره ردیس با عروس عباسی هست که اون هم
برادر ایشان درنبود او کشش کرده وباعث تفرقه بین او و برادرش شده که ان کره هم یکسالو نیمه و نریان ومتعلق به اقای شریف در سیرجان میباشد.

در ضمن در سال 87 در شو زیبایی اسبان کرد در اصفهان ایشان به اتفاق اقای عربی و شکاری به قضاوت این مسابقه پرداختند.

rahmati

Member
پس چرا در مورد نهروان چیزی نمیگید؟؟

همین کار را هم با نهروان کرده.
این کار رو با کدوم اسبش که نکرده؟؟نه تولیدی ازش میکنه نه میذاره بقیه تولید کنن.بالاخره هر چیزی یه ظرفیتی میخواد که هر کسی این ظرفیتو نداره.

jav61

New member
اینم یه عکس از اصیل ترین اسب نزاد کرد متعلق با آقای بابایی در باشگاه سوار کاری خیبر .مربی این اسب(شبدیز کرد) جواد قنبریPhoto0206.jpg

salimi

Member
اين آقايان بيشتر از اين که توليد کننده و دوستدار اسب کرد باشند نابود کننده و دشمن اسب کرد هستند کاش قانوني بود که مي شد با هاشون برخورد کرد.با اين وضعيت اسب کرد اين آقايون اسباشونو بايگاني کردن و نمي دونم چه مي خواهند و دنبال چه چيزي هستند.
به نظر من در مجامع ورزشي و زيبايي اسب کرد هم نبايد از اين آقايون دعوت کرد چون با اين کار تشويق مي شوند که به کارشون ادامه بدهند ولي کاراي ما بر عکس کسايي رو داور مي کنيم که حاضر نيستند کمکي به اسب کرد کنند.

ahmad5

Member
کسي اگه از مدائن و پلنگ اسب هاي خوب ديگر ايشان عکس داره حتما اضافه کنه.
البته من از شبديز کره آنچناني خوب نديدم و در ضمن کسي تا به حال سواري شبديز را نديده( يا حداقل من نديدم )که بخواهد از روي سواري اين اسب کرد هم نظر بده.
در ضمن غير از نديدن سواري اسبهاي ايشان کسي سواري سيلمي هاي مطرح آقاي عربي را نديده مثل افسون و يا طوفان که سواري خاصي تو کرمانشاه از اين اسبها افراد کمي ديدند که بخواهند نظر بدهند به نظر من اسبي مثل ساها در کرمانشاه را بيشتر ميشه مورد قضاوت قرار داد چون هم کره هاي ساها زياد تر هست و هم اغلب سواري ساها را ديدند.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
در ضمن غير از نديدن سواري اسبهاي ايشان کسي سواري سيلمي هاي مطرح آقاي عربي را نديده مثل افسون و يا طوفان که سواري خاصي تو کرمانشاه از اين اسبها افراد کمي ديدند که بخواهند نظر بدهند به نظر من اسبي مثل ساها در کرمانشاه را بيشتر ميشه مورد قضاوت قرار داد چون هم کره هاي ساها زياد تر هست و هم اغلب سواري ساها را ديدند.
ساها
اسم اصلیش چیز دیگری هست و عربه
کره معنگی گوش بریده و رادیه تیره ملیحه !

rez21

New member
باسلام به دوستان یکی دوسال پیش برای خریداسب رفتم حضوراقای بابایی ولی ایشون گفتن فروشی نیستن بعدش صدام زد وهمه اسباشوبهم نشون داداسبهای عالی زیادداشتن گفتن فقط دوتاون فروشین تونم بخاطراینکه خط خونیشونو نمیدونم یعنی نمیدونم کره کدام سیلمی بودن ازاینکه اسباشونونمیفروشن پرسیدم گفتن این یه عشق خانوادگیه بایدنسل به نسل دردست خودمان بمونه تازه یه مادیانم بهم نشون دادکه گفت تاحالا نریانی که لیاقت اینوداشته باشه پیدانکردم وازهیچ اسبی نکشیدم

srafil

Member
این اقا هم الکی برا خودش خوشحاله بذار خوشش باشه تا حالا هیچ سیلمی که لیاقت این مادیان رو داشته باشه پیدا نکردم همش سیاه بازیه مگه ما سیلمی کرد خوب کم داریم حتما مادیان ایشان انقدر عیب داره که هیچ سیلمی نمیتونه نقصاشو جبران کنه یا اینکه مدرک مادیانشون دکترا هستش که در این صورت حق با ایشونه هیچ سیلمی لیاقت مادیون دسته گلشونو نداره

s.parizimanesh

Active member
کسي اگه از مدائن و پلنگ اسب هاي خوب ديگر ايشان عکس داره حتما اضافه کنه.
البته من از شبديز کره آنچناني خوب نديدم و در ضمن کسي تا به حال سواري شبديز را نديده( يا حداقل من نديدم )که بخواهد از روي سواري اين اسب کرد هم نظر بده.
اقای بابایی اسبهای کرد فوقالعاده ای داره اما اینکه بگیم شبدیز خیلی خیلی یکه و بهتر ازش نیست اینطوریا نیست از نظر تیپی بد نیست سواریش را هم که ندیدیم اما در کل اسبها و مادیانهای بسیار خوبی داره در مورد افسون من با شما اطمینان میدم که هم خودش خیلی یکه هم سواریش هم کرهاش امسال میخواستیم یه مادیان باهاش بکشیم گفت ده تومن اما خداراشکر که برادر تنیش سلطان زنده است هم رنگش بهتره هم خونش هم تیپش هم کرهاش و باز هم خدارا شکر که مالک خوبی داره که همواره کشش میکنه و ژن این اسب زیبا حفظ میشه

بالا