حرفه اي!!!

سنا

Active member
يه اتفاق جالب و استثنايي!!! ;D
يه روز تو باشگاه داشتم پرش كار ميكردم جلوي يه مانع يه دفعه اسبم كپ كرد كلي گرد و خاك بلند شد
هيچ جا رو نميديدم وقتي گرد و خاكا كم شد ديدم مربيم داره با تعجب بسيار به دستام نگاه ميكنه ???
يه نگاهي به دستام انداختم ديدم كله گي اسب تو دستمه :D :D ;D
نميدونم چه جوري بدون پاره شدن درش آوردم ;D
همه تعجب كردن!
مربيم بنده خدا ميگفت من تو اين همه سال سواري و تجربه تا حالا نتونسته بودم تو سواري كله گيو در بيارم!!!!!! ;D
از اون به بعد بهم ميگن حرفه اي!!! ;D ;D
اينم داستان حرفه اي شدن ما ;D ;D
مگه اين كارا رو كنيم تا بهمون بگن حرفه اي!!!

parisa

Member
پاسخ : حرفه اي!!!

دوستان باور کنید وفتی ما شنیدیم تا دو روز می خندیدیم

parisa

Member

دوستان به اسرار سنا جان
من وفتی اولای کار پرش بودم
یکبار وفتی از مانع پریدم به جای اینکه به طرف جلو پرتاب بشم افتادم رو کپل اسب و دوپشته سواری را اون موفع یاد گرفتم
مربیم می گفت تو چطور این کار رو کردی اما من جوابی نداشتم براش

سنا

Active member

parisa گفت:
دوستان به اسرار سنا جان
یکبار وفتی از مانع پریدم به جای اینکه به طرف جلو پرتاب بشم افتادم رو کپل اسب و دوپشته سواری را اون موفع یاد گرفتم
تو كه از من حرفه اي تري!!!
بگم چيكار كردي؟؟؟؟! :)

علی واحدی

Active member

حرفه ای که شکی توش نیست ولی میدونید دلیل اینکه اینجوری میشه چیه؟ چون خود منم این صحنه رو زیاد دیدم.
علتش اینه که بند زیر گلویی که یه تسمه چرمی نازکه که از سمت راست میاد و به سمت چپ محکم یا دکمه میشه رو زیا از حد شل ببندیم. طرز اندازه گیری دقیقش اینه که چهار انگشت جمع یک دست بین اون تسمه و گونه اسب بسختی حرکت کنه. در اینصورن هیچگاه کاگی از سر اسب در نمیاد. امیدوارم همیشه حرفه ای باشید البته نه کلگی بدست وسط مانژ و خاک و خلی :D ;) :D ;) :D ;) :D

سنا

Active member

baradar گفت:
حرفه ای که شکی توش نیست ولی میدونید دلیل اینکه اینجوری میشه چیه؟ چون خود منم این صحنه رو زیاد دیدم.
علتش اینه که بند زیر گلویی که یه تسمه چرمی نازکه که از سمت راست میاد و به سمت چپ محکم یا دکمه میشه رو زیا از حد شل ببندیم. طرز اندازه گیری دقیقش اینه که چهار انگشت جمع یک دست بین اون تسمه و گونه اسب بسختی حرکت کنه. در اینصورن هیچگاه کاگی از سر اسب در نمیاد. امیدوارم همیشه حرفه ای باشید البته نه کلگی بدست وسط مانژ و خاک و خلی :D ;) :D ;) :D ;) :D
متشكرم برادر عزيز
اين پريسا خانوم گل ما هم يه بار تنگ اسب رو تو پرش مرحمت فرمودن تركوندن!!!!

علی واحدی

Active member

parisa گفت:
دوستان به اسرار سنا جان
بابا ایولا شما باید میرفتید تو کار بدل کاری بصورت کاملا حرفه ای.
حالا دلیلشو هنوزم نمیدونی. حالا اگر هم میدونی منم میگم شاید اشتباه بگم. دلیلش این بوده که از اسبت روی مانع عقب موندی و همراهیش نکردی و تقریبا میتوان گفت که اون رفته و تو نرفتی و ازش عقب افتادی و نشستی روی گپلش. ولی صحنه جالبی بوده.

parisa

Member

من چه کار کنم حتما پوسیده بوده اصلا می خوام بدونم برای یک سوار تازه کار مانه را تو پیچ می زارن ؟

بالا