حرا (یاسا * شگره بدیل) ن ک 3

sohrab

Active member
پاسخ : حـــرا میر اسد

"حرا میر اسد" هم خون "ایجن روز" داره ولی درصدش پایینه

Dr_Ghaffari

Active member

سهراب گفت:
پشت چهارم را ناقص اطلاع دارم . اگر لازمه اضافه کنم

اسامی قرمز رنگ بر اساس گفته های مهرشاد هست. درست و غلطش پای خودش!
سلام سهراب خان ! اگر محبت نمایید تا نسل ششم ارسال نمایید ممنون می شوم .

Dr_Ghaffari

Active member

vatan گفت:
من كه چيزي از هم خوني توي اين شجره نميبينم. اگه شما ميبينيد عنوان كنيد.
در ضمن چيزي كه آقاي دكتر گفتند فقط در اثر هم خوني ايجاد نميشه. بلكه هم خوني ميتونه يكي از علت هاي اون باشه.
با سلام من هم نگفتم در این کره هم خونی مشاهده می شود . نوشته ام نشانه های هم خونی بالا را دارد و نیز نوشته ام رخ باز و ... می تواند بیانگر هم خونی باشد ...به هر حال اگر هم خونی نباشد ( در شجره مادری وجود ندارد فقط شجره پدری) نشانه باز رخ و قلم های سفید در حرا میر اسد و کره به دنیا آمده باید مربوط به رنگ سفید یکی از اجداد باشد .

mehrshad

Member

؟؟؟؟؟

پیوست ها

• P1020033.JPG
    P1020033.JPG
    154.5 کیلوبایت · بازدیدها: 86
  • P1020030.JPG
    P1020030.JPG
    151.4 کیلوبایت · بازدیدها: 65

احسان

Active member

حالا مگه اين نشان ها بد هست که شما گير داديد به هم خونی اگه يک چيزی هم خوب باشه که بهتره
هم خونی در صفت های بد را خوب نميدادند
حالا هی بزنيد تو سر مال .......
اسب به اين مالی کرش را ببينيد
کرش فروشی هست من خريدارم

mehrshad

Member

حرا. یکی از بهترین ویژگی های این اسب اینه تمام کره هاش مادیون میشه و به کسی که میخواد سریع پیشرفت در تولید داشته باشه کمک میکنه!!

پیوست ها

• P1020958.JPG
    P1020958.JPG
    159.5 کیلوبایت · بازدیدها: 75
  • P1020978.JPG
    P1020978.JPG
    147.3 کیلوبایت · بازدیدها: 54
  • P1020984.JPG
    P1020984.JPG
    153.6 کیلوبایت · بازدیدها: 49

حرا مير اسد نايب قهرماني زيبايي ايران رو داره و الان در سيرجان هستش
مالك: امير اسدي-باشگاه گهر تاز

پیوست ها

• 25072006644-001.gif
    25072006644-001.gif
    165 کیلوبایت · بازدیدها: 64

ایمان

Active member
تاجایی که من میدونم لنگر ( رستم * جهان ) تولید فدراسیونه و بعد فروخته میشه به منوچهر یاوری !
خوزستان کرهای زیادی ازش تولید میکنن ازجمله شگره بدیل که تولید خود شخص منوچهر یاوریه و همچنین حرا
لنگر دیگه ای نداریم یا من نمیشناسم !!:rolleyessmileyanim:

حامد

Member
اگر اشتباه نكنم سال 84 و يا 85 اين نريان زيبا كه اون موقع به اسم حمله ور معروف بود از دست داريوش غمخوار به سيرجان فرستاده شد و بنده نيز در مورد خط خونيش پيگير شدم متاسفانه مقداري كمي خون اجن رز داره

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
SR:1917HARAE 2001 ,M , CHESTNUT , KHERSAN HAJI SHAHAB
Reg. No. 00/1263/2001 Breeder: Saberi Far
Sire: YASA SR: 374
Dam: SHAGREH BADIL SR: 1476

ایمان

Active member
تو زيبايي كرمان فرار جانانه اي كرد و از روي بوته هاي كنار ميدان يه پرش درست حسابي كرد !!!

asafari

Member
ماشالاه زیباست فقط نمی فهمم چطور قهرمان خالص ایران شده با خون aegian rooz باید در لهستانی مقام میاورده نه خالص ایرانی دوستان می شه کمی توضیح بدین که در شهرستانها همه جز خالص ایرانی محسوب می شوند؟یا داستان چیه؟

ماشالاه زیباست فقط نمی فهمم چطور قهرمان خالص ایران شده با خون aegian rooz باید در لهستانی مقام میاورده نه خالص ایرانی دوستان می شه کمی توضیح بدین که در شهرستانها همه جز خالص ایرانی محسوب می شوند؟یا داستان چیه؟

کمبود اطلاعات مالک از اسب عرب و بی توجهی برگزارکننده مسابقات در یزد .در مسابقات کرمان درگروه خون خارجی شرکت داده شد و مالک را که اسرار بر خالص ایرانی بودن حرا داشت متقاعد شد که حرا خارجی میباشد.

بالا