حراج معاونت اسبدوانی در باشگاه شهدا

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
از اعضاء کسی از حراج معاونت اسبدوانی در باشگاه شهاد خبر دارد؟
ساعت حراج و لیست اسبها؟

Dr_Ghaffari

Active member
بالا خره هفدهم یا هیجدهم ؟ ! سهراب خان ممنونم از بابت پیامکتان اما فکر نمی کنم امکان حضور داشته باشم .!

sohrab

Active member
من امروز با امور مالی فدراسیون تماس گرفتم.
هنوز کارشناسی برای تعیین قیمت کامل نشده، قرار بر این شد فردا صبح، لیست اسامی را برام فاکس کنند.
جهت اطلاع عرب دوستان حدود 15 اسب عرب هم توی حراج هستند. کلا حراج شلوغیه.
من و امید هستیم.
امیدوارم بجز ما کسی نیاد!!! :D

vatan

Member
آدرس این باشگاه شهدا کجاست . اگه کسی از مکان حراج خبر داره اعلام کنه . با تشکر

♘امیرحسین♞

vatan گفت:
آدرس این باشگاه شهدا کجاست . اگه کسی از مکان حراج خبر داره اعلام کنه . با تشکر
باشگاه فرح آباد دیگه, قصر فیروزه , پونی کلاب زمان شاه, محل نگهداری اسبهای دربار
تهرانپارس, اتوبان اسبدوانی, کنار نیروی دریایی سپاه

sohrab

Active member
لیست حراج به دستم رسید.
55 اسب در حراج شرکت دارند که شامل 21 اسب عرب، 7 ترکمن، 4 آخال تکه، 16تروبرد و 7 دوخون هستند.

an1547908

Member
باسلام وتشكربخاطرخبرهاي خوبتون لطفااگه ممكنه مشخصات اسبها وقيمتهاي پايه روبراي اطلاع واحياناشركت اعضاي انجمن ارسال كنيدباسپاس فراوان

sohrab

Active member
حضور امیرحسین و امید و برادرش در حراج قطعی شد.
امیدوارم بدشانسی من ادامه نداشته باشه و بتونم خودم رو برسونم! ::)
به هر حال یکنفر زحمت تهیه گزارش تصویری از برنامه را بکشه.
اسم های بزرگی توی لیست حراج به چشم میخوره. خط خونی هایی که واقعا استثنایی هستند. در واقع معاونت فنی هر چه داشته رو کرده. تلاش ما برای مطلع شدن از قیمت های پایه بی نتیجه موند ولی امیدوارم همه دست خالی برنگردیم. :)

sohrab

Active member
حراج اسبهای معاونت فنی انجام شد.
ما که با دیدن بنز و بی.ام.و ها در پارکینگ، خیالمان راحت شد که فقط تماشاچی حراج خواهیم بود. ::)

sohrab

Active member
لیست اسب های حراج

پیوست ها

• Picture 012.jpg
    Picture 012.jpg
    66.2 کیلوبایت · بازدیدها: 124
  • Picture 010.jpg
    Picture 010.jpg
    92.7 کیلوبایت · بازدیدها: 82

امید زمانی

Active member
قیمت های پایه که خوب خیلی پایین بود ولی خوب اسبها کلا خوب فروش رفتند ! کلا هم فکر کنم 6 7 تا اسب فروش نرفتند که اونها هم اکثرا دوخون بودند !

♘امیرحسین♞

بررسی حراج معاونت اسبدوانی در باشگاه شهدا

پس از پایان حراج و فروش تقریبا تمام اسبهای خوب و قابل بحث یک سوال بنظر می آید
هدف از این حراج چه بود؟
آیا اسبهای بهتری هنوز وجود دارند که بعنوان ذخیره ژنتیکی فدراسیون بتواند از انها استفاده کند؟
یا یک تصمیم بی برنامه؟ چون هیچ اسب دیگری وجود ندارد؟
از یک لحاظ خوب است چون سالهای آینده کره هایی از همین اسبها وارد میدان میشوند, وچون این اسبها از طرف فدراسیون مورد تائید بوند از لحاظ بدنی و زیبایی و کارایی کره های کم نقص تری نسبت به اسبهای وارداتی که هیچ چیزی درباره تولیداتشان نمیدانیم تولید میشود.
از دیدگاه دیگر, این فروش باعث بالارفتن قیمت خواهد شد, چون کشش سمند ترکمن بعنوان مثال که 300-400 هزار تومان بود از این به بعد بهیچ وجه این قیمت نخواهد بود که برای اسبان دیگر هم تکرار خواهد شد.
نظر شما درباره خصوصی شدن تمام این مزاحل چیست؟ آیا بازار رقابتی وجود دارد که امیدی به ارائه تولیدات بهتر باشد؟
البته خودم فکر میکنم خوب نیست, چون تمام کشورها برای بهبود نژاد و تولیدات بهتر استاد ملی دارند و تعدادی اسب همیشه برای بودن تولید میشوند.

بالا