جشنواره زیبائی اسب اصیل (دره شور) - رفسنجان - اردیبهشت 91

12.jpg

با اینکه میشه به نحوه برگزاری و قضاوتها ایراداتی گرفت اما در مجموع همایش بسیار جذابی بود .
ممنون هستیم از همه دستندرکارانی که اسبهائی به این زیبائی را از اسطبلها بیرون کشیدند و مایه لذت مردم شدند.

42830-12-jpg

با اینکه میشه به نحوه برگزاری و قضاوتها ایراداتی گرفت اما در مجموع همایش بسیار جذابی بود .
ممنون هستیم از همه دستندرکارانی که اسبهائی به این زیبائی را از اسطبلها بیرون کشیدند و مایه لذت مردم شدند. ضمن عرض خسته نباشین به همه دوستان که این مسابقه رو تدارک دیده اند. فیلم و عکسای مسابقه رو از کی باید بگیریم

فربود

Active member
اسب ها از چه استانهایی شرکت کرده بودند ؟
یه گزارشی از مسابقه بزارید لطفا

اشتباه تایپ شد
فیلم مسابقات رو نمیدونم از کجا
اما فکر میکنم خود آقای نوری داشته باشند

بله مکان برگزاری بسار مناسبه بود این مسابقات

متاسفانه من مشغول عکاسی بودم و در جریان رده بندی مسابقات نبودم. . .

hamaz

New member
ممنون لطفا عکس بیشتری بگذارید :laughingsmiley::dodgy::smilingsmiley::tonguesmiley::blushsmiley:

hashemlo

Member
امكان داره توضيح بدين مكانش فقط براي مسابقات اسب سواري يا باشگاه ورزشي

این عکسی که گذاشتین قیصر نیس. سالاره به مالکیت آقای نقی زاده
قیصر کره چنارک و شبنم(آهو *م?بوب) رنگش نیله هست. مالکش هم آقای اسماعیلی ازش عکس دارم

این عکسی که گذاشتین قیصر نیس. سالاره به مالکیت آقای نقی زاده
قیصر کره چنارک و شبنم(آهو *م�بوب) رنگش نیله هست. مالکش هم آقای اسماعیلی ازش عکس دارم

تشکر میکنم زیاد
حتما شما صحیح میفرمائید
بنده مشغول عکاسی بودم و کمی بی حواس. . .

s.parizimanesh

Active member
اسبی که قهرمان شد سالار محمد نوقی بود در ضمن سزار هم سوم شد در ضمن فکر نمیکنم تیپ دره شوری برای داورها مد نظر بود چون قضاوت داورها خودش خیلی جای بحث داره

s.parizimanesh

Active member
یکی از حسن های این مسابقه شو سواره بود که خیلی تنوع ایجاد کرد و جذاب بود اما قرار بود در سه رده درهشور.کرد و ازاد برگزار بشه اما همه در گروه ازاد برگزار شد که اقای امان الله خان هم نمیدانست از روی تیپ قضاوت کنه یا درهشور بودن خلاصه یه طوری سروتهش را بهم اورد

بالا