جذب اعضای تاثیر گذار

حامد

Member
آقاي قاسمي من پيشنهاد مي كنم يك فرم خيلي ساده با سربرگ انجمن و مشخصات و آدرس سايت طراحي و در دسترس اعضاء توي سايت قرار بدي ( به راحتي قابل پيرينت با شه ) و توي مسابقات و جشنواره ها اعضايي كه ادعاي دوستي با انجمن رو دارن ( يا نماينده هايي كه توي شهرها قرار مشخص بشه)بين آدمهاي مد نظر تقسيم كنن كه با اين كار ساده ميشه هدف و تعداد اعضا و موارد مورد بحث رو بصورت مختصر توضيح داد و براي يك مرتبه هم كه شده اونها رو جذب كرد .
الان توي اهواز تا 4 هفته ديگه كورس برگذار مي شه اگر پيشنهاد من مورد قبول واقع شد براي اين امر خير پيش قدم ميشم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
آقاي قاسمي من پيشنهاد مي كنم يك فرم خيلي ساده با سربرگ انجمن و مشخصات و آدرس سايت طراحي و در دسترس اعضاء توي سايت قرار بدي ( به راحتي قابل پيرينت با شه ) و توي مسابقات و جشنواره ها اعضايي كه ادعاي دوستي با انجمن رو دارن ( يا نماينده هايي كه توي شهرها قرار مشخص بشه)بين آدمهاي مد نظر تقسيم كنن كه با اين كار ساده ميشه هدف و تعداد اعضا و موارد مورد بحث رو بصورت مختصر توضيح داد و براي يك مرتبه هم كه شده اونها رو جذب كرد .
الان توي اهواز تا 4 هفته ديگه كورس برگذار مي شه اگر پيشنهاد من مورد قبول واقع شد براي اين امر خير پيش قدم ميشم
موافقم
ما تو امر خیر همیشه پیش قدم بودیم:winksmiley02:
تو برگ مورد نظر چی نوشته بشه بهتره؟

حامد

Member
كارهاي خيرت براي هيچكس پوشيده نيست .
خدمتت عرض كردم مشخصات و آدرس سايت با شماره تلفن و فاكس، اهداف ، مقدمه جذاب كوتاه ، تعداد كابران فعلي ،دعوت به عضويت

barny_angle

New member
منم با پیشنهاد نفس جان موافقم وقتی هدف تعیین بشه و اطلاع رسانی درست انجام بشه مشکل تا حدودی حل میشه خیلی از افراد هستند که از وجود انجمن اگاهی ندارن و شاید با اطلاع رسانی بشه این مشکل حل کرد
ولی از طرفی هم صحبتهای اقای امیر حسین قبول دارم خیلی از افراد به خاطر گذشته ی که دارن فقط خواننده هستن که تو این زمینه نمیشه هیچ کمکی کرد

اگه بشه منم خيلي دوست دارم به جامعه اسب ها كمك كنم:smilingsmiley:

barny_angle

New member
سلام
ببخشيد با اينكه شما جواباي من رو هنوز نداديد ٠٠٠٠
خب نداديد چيكار كنم
ميدونم سرتون شلوغه ولي لطفا جواب بديد
فك كنم براي اينكه ادم بتونه كمك كنه بايد هم انگيزه اشو داشته باسه هم سرمايه
ولي من فقط انگيزه ارو دارم
شايد نتونم كمكي بكنم ولي فك كنم در اينده انشاءا....بتونم كاري بكنم

ابوذر

Member
سلام دوستان.1-ما بايد اول از خودمون شروع كنيم .هنوز نميتونيم نظر مخالف نظرمون رو قبول كنيم و بهش احترام بگزاريم كه بهش ميگن دموكراسي!نظر هركسي براي خودش مهمه 2-احترام به همديگه بزاريم نه پاچه خواري!من اين مسأله روبعضن تو سايت متأسفانه ديدم كه اونرو هم ميزارم پاي سن كم بعضي ها.3 3-انجمن هدفش چيه آقاي قاسمي؟هدفتون حفظ اسب اصيله يا اطلاع رساني در مورد اسب يا كمك به توليد اسبهاي بهتر؟ بايد يه سري اهداف تعيين بشه و در معرضديد همه تو سايت قرار بگيره كه هركس از با سابقه يا تازه وارد وارد سايت ميشه اهداف كلي سايت رو بدونه و شما هم بايد تكرار ميكنم بايد با برخورد هاي لفظي زشت و توهين آميزبه هر شخص برخورد جدي كنين4-اگر كسي مطلبي رو پيگيري ميكنه مثلن انتخاب سيلمي براي كشش دوستان با ديدن عكس اسب و شجره و رشته اي كه توليد كننده هاي بي تجربه قصد توليد دارن در كمال صداقت راهنماييش كنن.نه اينكه بهش بگن اسبت خالص ايراني نيست برو با خر بكشش!(اين حرف خودتون به بنده هست)5-ارسال دعوتنامه هايي به وسيله نامه با متن بسيار محترمانه به كساني كه ميدونيد وجودشون باعث پيشرفت و افزايش اطلاعات و بار اطلاعاتي سايت ميشه.6-معرفي كسانيكه شما با نامه دعوتشان به سايت كرديد به بقيه اعضاء و ذكر سن و سابقه و... تا اگر كسي توهين به ايشان كرد بقيه اعضاء موضوع رو بهتوهينكننده متذكر بشن.7 -ايجاد دوستي بين بچه هاي تازه وارد و قديمي و اينكه من با بعضي از دوستان صحبت كردم همه از اين مسأله گلايه داشتند كه سايت باند و باند بازي شده و....بماند.خيلي ها به سايت ميان ولي از ترس توهين يا بر چسب هاي سن و چندتا اسب داري و....نظري نميدن.

ابوذر

Member
توي چهار محال و بختياري چندتا توليد كننده شاخ شكسته كه منظور از شاخ شكسته خودم هستم بيشتر نيست اما اگه كمكي از بنده ساختس بفرماييد در خدمت بچه هاي انجمن هستم

ابوذر

Member
يه چيزي يادم رفت ببخشيد.از زحمتهاي شما و دوستان بابت اين سايت اعتياد آور ممنونم.بايد داشته هاروبه نحو احسنت نگاه داشت نه اينكه بخاطر چند نفر بقيه از سايت فرار كنن.ميفهميد كه؟پيدا كردن دوست آسونه نگهداشتنش سخته.اگه همه متحد باشيم چه خالص چه وارداتي چه درشور چه......شايد بتونيم قدميبراي هم اسب هم آينده هم خودمون برداريم.ممنون

سلام برای جذب اعضای تعسیر گذار باید اول یه متن زیبا یا یک سوالی که همه بتونن بش جواب بدن یا زمانی که چشمشون به اون سوال افتاد سری برن داخل وبه اون سوال جواب بدن به نظر من این جوری بهتر نیست:winksmiley02:

ابوذر

Member
خانم شريفي مثلن چه سوالي؟شما پيشنهادي دارين؟گرچه هر سؤال و نظري كه پرسيده بشه به دعوا و توهين ختم ميشه متأسفانه!:sadsmiley:
سلام برای جذب اعضای تعسیر گذار باید اول یه متن زیبا یا یک سوالی که همه بتونن بش جواب بدن یا زمانی که چشمشون به اون سوال افتاد سری برن داخل وبه اون سوال جواب بدن به نظر من این جوری بهتر نیست:winksmiley02:

میدونم اقای ابوذر باید خیلی فکر کنم تا یه متن قشنگ یا یه سوال یا یه چیزی پیدا کنیم :rolleyessmileyanim: سعی خودمو می کنم هر وقت چیزی به فکرم رسید براتون پیغام میزارم:blushsmiley:

barny_angle

New member
دوستان كساني كه ميدونن كم و كاست سواركاري تو ايران چيه ؟ كسايي كه بيشتر از ما پيرهن پاره كردن كمك كنند
و جهت بدن به موضوع ....مثلا كساني كه تجربه ي زيادي ندارند چطوري ميتونن كمك كنن؟ تازه واردين به اين عرصه...چطوري ميتونن كمك كنن
يا با اين مشكلات و با اين امكانات چه كمكي ميشه كرد ... در مورد همه زمينه ها

♘امیرحسین♞

خانم شريفي مثلن چه سوالي؟شما پيشنهادي دارين؟گرچه هر سؤال و نظري كه پرسيده بشه به دعوا و توهين ختم ميشه متأسفانه!:sadsmiley:
نه اینطور نیست. در ضمن ما در جامعه ای زندگی میکنیم که توش دعوا و توهین نقل و نباته. اینجا هم یک نمود کوچک از همون اجتماعه

این سایت پر از نظرات و افراد و دیدگاههای گوناگون هست. افرادی که هستن یا رفتن

قبل از نظر دادن باید بررسی بکنید و بخونید قبل چه مواردی گفته شده آیا تکراری هست یا خیر

♘امیرحسین♞

دوستان كساني كه ميدونن كم و كاست سواركاري تو ايران چيه ؟ كسايي كه بيشتر از ما پيرهن پاره كردن كمك كنند
و جهت بدن به موضوع ....مثلا كساني كه تجربه ي زيادي ندارند چطوري ميتونن كمك كنن؟ تازه واردين به اين عرصه...چطوري ميتونن كمك كنن
يا با اين مشكلات و با اين امكانات چه كمكي ميشه كرد ... در مورد همه زمينه ها

شما لطف میکنید خودتون رو معرفی کنید ؟ و فعالیتتون در زمینه اسب ؟

بالا