جام ارگ جدید

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پنجمين دوره مسابقات پرش با اسب قهرماني ايران جام "ارگ جديد" روز شنبه با معرفي نفرات برتر در "ارگ جديد" شهرستان بم به پايان رسيد.

دبير فدراسيون سواركاري در اين زمينه گفت : در اين مسابقات ، ‪ ۱۴۳‬سواركار به مدت سه روز در مجموعه ارگ جديد شهرستان بم با يكديگر به رقابت پرداختند.

"محمد كاظميان" افزود : اين مسابقات در سه رده سني نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان برگزار شد.

او ادامه داد : "كاظم وجداني" ، "مسعود مكاري نژاد" و "امير خالقي" از تهران به عنوان نفرات برتر رده سني بزرگسالان شناخته شدند.

وي اضافه كرد : "محمد مكاري نژاد" از تهران به مقام نخست رده سني جوانان رسيد.

كاظميان گفت : "حسام شالچيان" از تهران ، "پوريا افسري" از كرمان و "نازان خمسه" از كرمانشاه به ترتيب عنوان‌هاي نخست تا سوم رده سني نوجوانان را از آن خود كردند.

پنجمين دوره مسابقات پرش با اسب قهرماني ايران از روز ‪ ۸‬فروردين ماه در مجموعه ارگ جديد شهرستان بم آغاز شد.

سواركاران استانهاي تهران ، كرمانشاه ، كرمان ، همدان ، اصفهان و خراسان رضوي در اين مسابقات حضور داشتند.

علی واحدی

Active member
♘ امیرحسین قاسمی ♞ گفت:
کسی از دوستان در جام ارگ جدید شرکت کرده؟
سلام امیر جان. من سال 1385 در این مسابقات(روز اول و دوم) شرکت کردم که بدلایلی موفق نبودم. آنموقع مدیریت باشگاه چابکسواران کرمان هم با من بود. در اولین فرصت عکسهای آن مسابقات را برایت میگذارم.

بالا