تمايل بانوان به نريون

سنا

Active member
سلام خانوما
يه سوالي واسم پيش اومده اونم اين كه همونطوري كه اسب هاي نر با خانوما ارتباط بهتري دارن آيا خانوم ها هم تمايل دارن اسب نر سوار شن تا ماده؟
آخه خود من هم نريون ها رو بيشتر واسه سواري دوس دارم گفتم شايد همه ي خانوما اينطورن

سنا

Active member
يعني شنيده بودي كه خانوما تمايل دارن اسب ماده سوار شن تا نريون؟

narges

Member
من هم نریون رو ترجیه میدم و اگر مادیون باشه دوست دارم تیپ نریون باشه در هر صورت اسب ریز نقش و برای سواری نمی پسندم

آره،همچین چیزی شنیده بودم.اما با خانمی در این زمینه هم کلام نشده بودم تا تبادل نظر کنیم و اتفاقا چند بار خواستم سوار نریون بشم به جای مادیون اما اسبی های باشگاه میگفتن ممکنه بزندت زمین و به ریسکش نمی ارزه.اینه که تا بحال نریون سوار نشدم!;)

باز هم گمان کنم این مساله یک امر سلیقه ایست و یک اصل کلی که همه گیر باشد در این رابطه وجود ندارد_طبق نظر شخصی من_.

من که نریونا رو بیشتر دوست دارم اما هرکسی یه جوره نمیشه دقیق گفت.

من هم نریون رو ترجیه میدم و اگر مادیون باشه دوست دارم تیپ نریون باشه در هر صورت اسب ریز نقش و برای سواری نمی پسندم

اینها سلایق شخصیه ‌ و اینکه خانومها به نریون ها علاقهٔ بیشتری دارن مصداق نداره. فکر کنم هرکسی به اون هیبت اسب نگاه می‌کنه تا جنسیتش

احسان

Active member
از اين بحث نتيجه ميگيريم که واقعاً درست ميگند که خانم ها چشم ديدن خانم ديگه اي را ندارند و اصلاً از خانم های ديگه خوششان نمی آيد البته منظورم خانم های زيباتر از خودشان هست

fatima

Member
و آقایون چطور؟ تمایل به سوار شدن بر نریون رو دارن یا مادیون؟! فکر نمی کنید که چنین بحثی عینیت نداره؟ اسبیت در سواری مهمه نه جنسیت. گاهی وقتا مادیون هایی هستن که نمیشه بهشون نزدیک شد و توسواری خیلی اذیت می کنند و نریون هایی هم هستن که خیلی آرومن. برای سواری قضاوت روی جنسیت به نظر من درست نیست.

mahsima

Member
من اسب خودم مادیونه و دلیل اینکه نریون رو دوست دارم اینه که هرچی اسب دورو برمه مادیون و دیگه از دیدن مادیون خسته شدم...
دلم بیشتر تنوع میخواد.

سنا

Active member
قبول دارم كه هركس يه جوريه اما كلا تمايل به جنس مخالف طبيعيه
با حرف نرگس هم موافقم كه اسب ريزنقش جالب نيست واسه سواري

سنا

Active member
منظور اين نيست كه خانوما از نريون خيلي خوششون مياد و از ماديوم متنفرن كه دكتر جان
يه تفاوت ك.چ.ل.يي تو برقراري رابطه ي خانوما با نريون هست كه خياي ظريفه و من بارها ديدم اينو

mahsima

Member
منظور اين نيست كه خانوما از نريون خيلي خوششون مياد و از ماديوم متنفرن كه دكتر جان
يه تفاوت ك.چ.ل.يي تو برقراري رابطه ي خانوما با نريون هست كه خياي ظريفه و من بارها ديدم اينو
آره موافقم کره اسبم نریون بود و من با اون ارتباط خاصی داشتم که با مادیونم ندارم یه حس و اعتماد و اطمینان و علاقه و حسادت بینمون بود حتی وقتی به مادرش بیشتر توجه میکردم حسودی میکرد و حتی یه بار سر این موضوع ازش کتک خوردم واقها ارتباط زیبایی داشتیم با هم.

قبول دارم كه هركس يه جوريه اما كلا تمايل به جنس مخالف طبيعيه
با حرف نرگس هم موافقم كه اسب ريزنقش جالب نيست واسه سواري

میل به جنس مخالف در انسان به حیوان هم مگه صادقه؟ فکر نکنم اینجوری باشه سنا جان، در مورد پسرا که فکر نکنم اینجوری باشه حداقل

امید زمانی

Active member
اگه بحث تولید رو در نظر نگیریم فکر کنم فرقی نمیکنه هم خانم ها و هم آقایون نریون رو بیشتر می پسندن ! البته استثنا وجود داره !

سنا

Active member
میل به جنس مخالف در انسان به حیوان هم مگه صادقه؟ فکر نکنم اینجوری باشه سنا جان، در مورد پسرا که فکر نکنم اینجوری باشه حداقل
خوب شايد تو اينجوري نباشي دليل نميشه كه همه ي پسرا مثل توفكر كنن
من اين تاپيك رو زدم تا بيان نظر بدن ببينيم چند درصد از بچه ها همچين حسي دارن

sohrab

Active member
انسانها هم جزئی از طبیعت هستند و حیوانات به دلایل مختلف با انسان ارتباط برقرار می کنند . برخی همانند سگها اینقدر اجتماعی هستند که انسان را مانند یکی از اعضای خانواده خود می پذیرند و گاهی این ارتباط اینقدر از سنین
پایین و درمحیط بسته شروع می شود که ممکن است انسانها را هم گونه خود فرض کنند و موضوع می تواند بقدری جدی باشد که اگر صاحب حیوان از جنس مخالف باشد حیوان حتی به جفتگیری با صاحب خود تمایل داشته باشد !
سگهایی که در سن 2 تا 6 هفتگی از مادر خود جدا شده اند و از آنزمان به دست انسان بزرگ می شوند ممکن است چنین احساسی داشته باشند .
بره هایی که در سن 4 تا 6 روزگی از مادر جدا شوند آنقدر به کسی که از انها مراقبت و تغذیه کرده است وابسته می شوند که تمایل دارند تمام روز را با او بگذرانند و در کنار او بخوابند .
صاحبان حیواناتی که در زندگی اجتماعی پیرو رده بندی گروهی هستند باید مراقب باشند که همواره در صدر باشند و حیوان پیرو آنها باشد در غیر اینصورت اختلالات رفتاری ناراحت کننده ای در حیوان بروز خواهد کرد .

sohrab

Active member
طبیعت جنس مذکر همه حیوانات را جذاب تر کرده (چون مجبور هستند برای تصاحب ماده ها با هم رقابت کنند). طبیعی هست که ما هم مجذوب غرور و زیبایی و قدرتمندی نریان بشیم (به چشم برادری البته;)) البته مادیان ها ی نجیب و متین هم دوست داشتنی هستند ولی اونا که سنشون بالا میره و اخلاقشون سگ میشه را دوست ندارم.