تمام هندلرها باید کارت هندلری بگیرند

Soheil Sanati

Active member
سلام دوستان.از ابتدای سال 2011 تمامی هندلرهایی که میخواهند در مسابقه ecaho شرکت کنند باید کارت هندلری داشته باشند.از این رو کمیته ecaho تصمیم گرفت با برگذاری کلاسهای هندلری توسط هندلرهای مجرب ایران به دوستان هندلر کارت هندلر ملی اعطا نماید

Soheil Sanati

Active member
ایران مربی هندلری داره ؟

تصمیم گرفتیم از هندلرهای خوب که کلاس هندلری را گذراندن استفاده کنیم .چون انها قوانین رو میدونن و میتونن انتقال بدن.هدف از انجام این کار این است که تمام هندلرها شناسایی بشن تا قوانین رو به طور کامل یاد بگیرن تا هندلر شیخ محمد که 2 ماه دیگه میاد بتونیم کلاسی با سطح خیلی بالا برگذار کنیم

ایران مربی هندلری داره ؟
به به
ايمانجان خيلي عقبي داداش:eek:hno-smiley02:
آقاي سعيد شايعي كه بنده هم افتخار شاگردي ايشون رو دارم تنها هندلر بين المللي ايران هستند كه در شو هاي كشورهاي عربي هم اسب نشون دادند و ميدهند
در ضمن وقتي كه آقاي بصيل الجدعان داور مسابقه شيراز صبح اولين روز مسابقه قبل از شروع مسابقه كارت ايشون رو بهشون دادند

فربود

Active member
آقاي سعيد شايعي كه بنده هم افتخار شاگردي ايشون رو دارم تنها هندلر بين المللي ايران هستند كه در شو هاي كشورهاي عربي هم اسب نشون دادند و ميدهند
در ضمن وقتي كه آقاي باصل جدعان داور مسابقه شيراز صبح اولين روز مسابقه قبل از شروع مسابقه كارت ايشون رو بهشون دادند

مبارکش باشه . آقای شایعی از بهترینها در این زمینه هستند

آخه عزيزم تو سايت چجوري به شما نشون بدن كه چكار بايد انجام بدي يا اگه اشتباهي داشتي مرتفع كنن ؟

تازه من ميخوام پيشنهاد بدم هر چندساليك بار تعدادمحدودي كارت صادر بشه و كلاسهايي كه برگزار ميشه سطح بندي بشه تا هركسي كه رسيد نتونه كارت بگيره
و سايرين هم براي كار و زحمتي كه هندلرها ميكشن ارزش قائل بشن, نه مثل بعضيها بگن هزينه هندلري براي 15 دقيقه زياده و فلان و بهمان
اينجوري ميشه سطح كلاسها رو بالا برد و از مدرسين بهتر و سطح بالا تري استفاده كرد و سطح كيفي هندلرينگ رو در ايران به سطح جهاني نزديك كرد و هندلر خوب پرورش داد ( البته اگه بعضي از دوستان چوب لاي چرخ اين قسمت هم نكنند)

بالا