تماشاي مسابقات پرش با اسب جام هگمتانه همدان 87

دوستان کسي پايه تماشاي روز آخر مسابقات جام هگمتانه همدان هست؟
روز جمعه 13 ارديبهشت هست. حيفم مياد زحمتاي حميد برقعي و عليرضا بختياري و بچه هاي گل همدان را نرم ببينم. کسي پايه رفتن هست؟

DADAR

Member
من پایه هستم تو جون بخواه اسب ايرانی
اگر رفتی سلامه من رو خيلی به عليرضا بختياری و علی بختياری پسر عمويه عليرضا برسون

يه سري سواراي خوب گويا نيستن، بي خيال رفتن شديم. هر چند که خيلي دلم مي خواست نحوه کار دوستان همداني را از نزديک ببينم.

فکر کنم به خاطر جايزه باشه. اول صحبت از ماشين بود ولي بعد مشخص شد 15.000.000 ريال جايزه نفر اول جام است. هر چند که عده اي در تلاش هستند از افزايش جوايز مسابقاتي که بخش خصوص حمايت مي کنه، جلوگيري کنند (چون توقعات از فدراسيون بالا ميره و فدراسيون هم مجبور است که جوايزش را اضافه کنه) اما خود به خود مسابقاتي که جوايز کمتري داشته باشند با استقبال کمتري روبرو مي شوند. مخصوصا اگر در استان هاي ديگر برگزار بشه از طرف سوارکاران تهرانی به شرطي که جوابگوي هزينه های سفر باشه استقبال ميشه.

عکس که نرفتيم که بگيريم. ولی مسابقات خوبي بوده. بر خلاف آنچه هم که گفتم خيلي از سواراي خوب بودند و مسابقه کيفيت خوبي داشته.
در رده 130 مسعود مکاري نژاد با فان فارو اول شده، عليرضا خوشدل دوم شده و عليرضا بختياري سوم.
دست بچه هاي گل همدان درد نکنه.

DADAR

Member
پس بذار سوالم عوض کنم

فکر میکنی چرا سوارکارها با وجود جایزیه کم حمایت کردند؟

البته مثل مسابقات خود تهران که شرکت نکردند. حدود 30 نفر در رده 130 بودند. مسابقه را هم امروز شبکه 3 پخش کرد. با اينکه بار اول بوده همدان مسابقه در سطح ملي برگزار مي کنه خيلي عالي و خوب بود.
در مجموع هم برگزاري خوب بوده و هم شرکت کنندگان استقبال نسبتا" خوبي کردند.
فقط اميدوارم يه سري اخلاقاي زشت بعضي افراد در اين رشته تصحيح بشه که آبروي سوارکاري را در شهري که مسابقات برگزار ميشه نبره!!!
يه سري مشکلات حاشيه اي شنيدم در هتل و ... ايجاد شده بوده و بايد سوارکاراي تهران از اين خود بزرگ بيني هاي خوشون بيان پايين!!!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اسب ايراني گفت:
البته مثل مسابقات خود تهران که شرکت نکردند. حدود 30 نفر در رده 130 بودند. مسابقه را هم امروز شبکه 3 پخش کرد. با اينکه بار اول بوده همدان مسابقه در سطح ملي برگزار مي کنه خيلي عالي و خوب بود.
در مجموع هم برگزاري خوب بوده و هم شرکت کنندگان استقبال نسبتا" خوبي کردند.
فقط اميدوارم يه سري اخلاقاي زشت بعضي افراد در اين رشته تصحيح بشه که آبروي سوارکاري را در شهري که مسابقات برگزار ميشه نبره!!!
يه سري مشکلات حاشيه اي شنيدم در هتل و ... ايجاد شده بوده و بايد سوارکاراي تهران از اين خود بزرگ بيني هاي خوشون بيان پايين!!!
لطفا اون مشکلات رو عنوان کن

مرضیه

Member
پس بذار سوالم عوض کنم

فکر میکنی چرا سوارکارها با وجود جایزیه کم حمایت کردند؟
شايد هم نشه اسمش رو حمايت گذاشت... ::)
ببينيد شايد فقط بخاطر عشقشون شركت كردن!!!!!

بالا