تقدیر از پریسا و سنا

علی واحدی

Active member
امروز مورخ 01/08/88 در باشگاه محسن مسابقه ای برگزار شد که خواهران خوبمان سنا و پریسا جان توانستند با کمال زیبایی پارکور را تمام کرده و در رده بندی قرار بگیرند. این دو خواهرمان را میتوانم به جرات بگویم که آینده های استان فارس در رده نوجوانان خواهند بود و اگر خدا بخواهد در آینده ای نزدیک ایشان را در مسابقات کشوری خواهیم دید. لازم بود بخاطر سعی و تلاش و پشتکار این دو نفر که در زمان اندکی و با کمترین امکانات به این درجه از سوارکاری رسیده اند تشکر و تقدیر نمایم. همواره پیروز و سر بلند و سالم باشند. برادرتان برادر.
سنا با اسب دنیا
پریسا با اسب فایر

سنا

Active member
ممنون از شما برادر عزيز
شما هميشه لطف داريد
انشالله كه شما هميشه مثل هميشه موفق و پيروز باشيد با اسب بسيار دوست داشتنيتون فاير زيبا

من هم این موفقیت رو به سنای عزیز و پریسا جون تبریک میگم.انشاالله شاهد حضور همیشه ی شما در میدان مسابقات باشیم.

با آرزوی موفقیت شما در مسابقات آتی

parisa

Member
از همه دوستان تشکر می کنم به خاطر لطفی که دارن
به خصوص از برادر عزیز که همیشه تازه کارها را حمایت و تشویق می کنن که این باعث افتخار ما هست که همچین سوارکار بزرگی را در شیراز داریم

فربود

Active member
به به
ماشاالله نه بابا انگار بچه های انجمن یه تکونی به خودشون دادن
ای ول به سنا و پریسا جان
منم به شما دو خواهر عزیز تبریک میگم . (فقط سور یادتون نره ها )

ای بابا این که همش شد تعریف و تعارف،تازشم خیلی‌ خشک و خالی‌ بود،قابل توجه سنا خانم و پریسا خانم.بالاخره شیرینیی چیزی...؟؟؟ در ضمن منم تبریک میگم اما خشک و خالی‌ بالاخره ......

سنا

Active member
شما خيلي لطف داريد ممنون از شما
راستش ما هيچ كاري نكرديم بيشترين زحمت و لطف رو ناشناس عزيز و برادر عزيز كه هميشه پشت تمام سواركاراي شيراز به ايشون گرمه كشيدن
من از اين دو بزرگوار تشكر ميكنم و همچنين خشايار عزيز

سنا

Active member
ای بابا این که همش شد تعریف و تعارف،تازشم خیلی‌ خشک و خالی‌ بود،قابل توجه سنا خانم و پریسا خانم.بالاخره شیرینیی چیزی...؟؟؟ در ضمن منم تبریک میگم اما خشک و خالی‌ بالاخره ......
من در خدمتم شيريني چه قابلي داره :)

فربود

Active member
راستش ما هيچ كاري نكرديم بيشترين زحمت و لطف رو ناشناس عزيز و برادر عزيز كه هميشه پشت تمام سواركاراي شيراز به ايشون گرمه كشيدن
من از اين دو بزرگوار تشكر ميكنم و همچنين خشايار عزيز
سنا جان فقط همین ؟ پس شیرینی و .... چی میشه ؟؟؟؟؟؟

parisa

Member
منم به نوبه خودم از تمام دوستان تشکر می کنم اما من باید به تایید دوستم سنا بگم که ما کاری نکردیم تمام زحمات را جناب ناشناس وبردار بزرگوار انجام دادن و جاداره که از این دو بردار گرامی دوباره تشکر کنم
البته باید زحمات مربی خودمون را هم فراموش نکنیم

parisa

Member
راستی از یک نفر دیگه هم باید تشکر کرد
خشایار عزیز از شما برای تمام کمکاتون سپاسگزاریم

سنا

Active member
ممنون از شما
جا داره از مربيم هم تشكر كنم آقاي ميلاد صناعي زاده كه با امكانات كم دولتي در حال دست و پنجه نرم كردن هستن و سعي در انتقال دانششون با دلسوزي به شاگرداشون هستن(با توجه به سن كمشون)

بالا