تقدير و تشکر

احسان

Active member
سلام دوستان عزيز من از وقتی در اين سايت عضو شدم واقعاً خيلی اطلاعات زيادی ياد گرفتم از شما دوستان عزيز و همين طور دوستان زيادی پيدا کردم به همين خاطر خواستم ازمدير سايت آقای امير حسين قاسمی تشکر کنم و از همه شما دوستان عزيز مخصوصآً اسب ايرانی (هادی :-*عزيز ) و دکتر غفاری , و dadar عزیز و اميد زمانی و سهراب
از هادی خيلی مطلب در مورد اسب ترکمن ياد گرفتم. از دکتر خيلی مسائل خوبی در مورد دامپزشکی و از دادار قراره ياد بگيريم کم کم. و از سهراب و اميد خيلی چيزا راجع به اسب اصيل . اوه يادم رفت از وطن عزيز هم در مورد اسب کرد

و خيلی خيلی از آقای امير حسين قاسمی تشکر ميکنم

در کل از همه دوستان تشکر ميکنم و اميدوارم بتوانيم از هم اطلاعات بيشتری ياد بگيريم

sohrab

Active member
من هم از موضوع persian horse سوء استفاده می کنم و اینجا از احسان و هادی عزیز که واقعا سنگ تموم گذاشتند و تمام اسبهای عالی اصفهان رو بهم نشون دادند تشکر میکنم. از دیدنتون خیلی خیلی خوشحال شدم و امیدوارم دیدار بعدیمون در خوزستان باشه.
راستی دکتر جون دستت بهتره؟ ;)

Dr_Ghaffari

Active member
حالا که بازار متشکرم و ممنونم گرم هست : دمتان گرم ، غمتان کم ، دلتان خرم ! صفای همه بچه های همسایتی ...

سهراب گفت:
من هم از موضوع persian horse سوء استفاده می کنم و اینجا از احسان و هادی عزیز که واقعا سنگ تموم گذاشتند و تمام اسبهای عالی اصفهان رو بهم نشون دادند تشکر میکنم. از دیدنتون خیلی خیلی خوشحال شدم و امیدوارم دیدار بعدیمون در خوزستان باشه.
راستی دکتر جون دستت بهتره؟ ;)

سلام سهراب جان
خواهش مي کنم. کاري نکرديم. البته اينا تمام اسب هاي عالي نبود!! ;) مشت نمونه خروار بود!! ;D
ما هم خوشحال شديم.
به اميد ديدار مجدد

احسان

Active member
چاکرم سهراب جون اميدوارم که لذت برده باشی از اصفهان با اسباش آره ما هم دستمون خوبه فقط 3 تا واکسن هاری زدم

بالا