تصمیم:خداحافظی با اسب یا نه؟

دوستان یه تصمیمی میخوام بگیرم که اگه عملی شد با دنیای اسب خداحافظی باید بکنم و برام دردناکه
لطفا کمکم کنید با نظراتون
من یزد درس میخونم و الان شهرکرد قبول شدم و اگه بخوام بیام باید همه چیو ببوسم بزارم کنار از جمله بهترین دوستم که هم کلاسم تو یزده و پازنو ............
از همه مهم تر جناب مهندس که دلم براش یه ذره میشه

سلام شما که دارین تویزد درس مخوانید همون جا ادامه تحصیل بده هم اسب داری هم درس میخونی اصلا فکره دور شذن از اسب نکن که خیلی سخته.
zelzele.pazan گفت:
دوستان یه تصمیمی میخوام بگیرم که اگه عملی شد با دنیای اسب خداحافظی باید بکنم و برام دردناکه
من یزد درس میخونم و الان شهرکرد قبول شدم و اگه بخوام بیام باید همه چیو ببوسم بزارم کنار از جمله بهترین دوستم که هم کلاسم تو یزده و پازنو ............

با دیدن این تاپیک ، یاد خودم افتادم و این که یه وقتی به این تصمیم فکر می کردم و نتیجه اش این شد که به خودم بگم خانم جان شما تا هزار بار دیگه هم که به دنیا بیایی بازم دنیا واست اسبه و اسبه و اسب ...

داشتم فکر می کردم چی بگم به آقای زمانی که چشمم افتاد به دیوان حافظ و ....

من ترک عشق شاهد و ساغر نمی کنم صدبار توبه کردم و دیگر نمی کنم
باغ بهشت و سایه طوبی و قصر حور با خاک کوی دوست ، برابر نمی کنم
شیخم به طیره گفت برو ترک عشق کن محتاج جنگ نیست برادر، نمی کنم
حافظ ، جناب پیر مغان مامن وفاست من ترک خاکبوسی این در نمی کنم

...

دیگه حرفی باقی نگذاشت ک من بگم ...

والا شما شرايط من رو دقيق نميدونيد من تو كار انجام شده قرار كرفتم برام خيلي دردناكه فقط همين
چون ئيكه هيچ وقت نميتونم به شرايطي كه تو يزد داشتم برگردم

sohrab

Active member
zelzele.pazan گفت:

اسبتو ثبت نام کن دانشگاه آزاد شهرکرد.

امید وارم همیشه در کنار اسب بمونم فقط همین
اونم اسب ایرانی که متعلق به منه و شما متعلق به هرچی ایرانیه
این اسبی که از خاک میهنم زاییده شده

احسان

Active member
saharrrnaaaz گفت:
با دیدن این تاپیک ، یاد خودم افتادم و این که یه وقتی به این تصمیم فکر می کردم و نتیجه اش این شد که به خودم بگم خانم جان شما تا هزار بار دیگه هم که به دنیا بیایی بازم دنیا واست اسبه و اسبه و اسب ...

داشتم فکر می کردم چی بگم به آقای زمانی که چشمم افتاد به دیوان حافظ و ....

من ترک عشق شاهد و ساغر نمی کنم صدبار توبه کردم و دیگر نمی کنم

دیگه حرفی باقی نگذاشت ک من بگم ...
باقیش اینجاس

ميگن حاله خوشيه وقتی که مستی ميگن بيخيالشی کی بودی کی هستی
هر شب تا سحر پياله دستم گفتم نکنه باده پرستم
يک شب يا دو شب را توبه کردم ديدم نميشه دوباره مستم

در اين شعر زيبا مستی استعاره از اسب ميباشد بد برداشت نکنيد

Dr_Ghaffari

Active member
به شهر کرد بروید و تحصیل کنید ! آنجا هم دوستان جدیدی می یابید که در زندگی فردای شما نقشهای مهمی خواهند داشت . یک فرد تحصیل کرده و با دانش بیشتر به درد اسبش می خورد تا یک فرد نادان حتی اگر خیلی دلسوز باشد . مهم نیست که حتی تحصیلات شما به اسب مربوط نباشد . تجربه ای خواهد بود برای زندگی شما !

Dr_Ghaffari گفت:
به شهر کرد بروید و تحصیل کنید ! آنجا هم دوستان جدیدی می یابید که در زندگی فردای شما نقشهای مهمی خواهند داشت . یک فرد تحصیل کرده و با دانش بیشتر به درد اسبش می خورد تا یک فرد نادان حتی اگر خیلی دلسوز باشد . مهم نیست که حتی تحصیلات شما به اسب مربوط نباشد . تجربه ای خواهد بود برای زندگی شما !
من در یزد دانشگاه میرفتم و تحصیل میکردم دکتر
ولی دیگر شهرکرد رفتنم قطعی شده

فقط باید بگم اسبی را که هر روز میدیدمش دیگه نمی بینم دلم براش تنگ میشه
هیچ اسبی رو اندازه پازن دوس ندارم حتی زلزله
پازن بهترین اسب عرب فقط همین و تا اونو نبینین باورتون نمیشه

بالا