تسلیت به دوست گرامی لادن

دوستان، همون طور که امروز در چت باکس از آقای قاسمی پرسیدم که آیا از آقای محمدی(نام کاربری لادن) خبری دارند یا خیر، متاسفانه اکنون مطلع شدم که پدر بزرگوارشان فوت نموده و متاسفانه هیچ یک از ما از این مصیبت وارده به ایشان مطلع نبودیم که جهت عرض تسلیت خدمتشون برسیم.
جناب محمدی از صمیم قلب به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و آرزو می کنم ،رنگ سیاه غم از روی شما پرده برداشته و صبر فراوان از جانب ایزد متعال نصیبتان گردد.

kamyab

Member
دوست عزيز
جناب محمدي درگذشت پدر ارجمندتان را تسليت عرض ميكنم
روحشان قرين رحمت باد

ایمان

Active member
دوست عزیز منم بعنوان یک همدرد این مصبیت وارده را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنم

دوست عزیز من رو هم در غم خودتون شریک بدونید خداوند روح ابوی گرامیتون رو قرین رحمت کنه

علی واحدی

Active member
دوست عزيز مصيبت وارده را به شما و خانواده محترم تسليت عرض ميكنم. خداوند روحشان را قرین رحمت نماید.

behzad

Member
سلام دوستان
من همه نوبه خودم به آقای بهمن محمدی مصیبت وارده رو تسلیت میگم.
خدایش بیامرزد​

جناب محمدی از صمیم قلب به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و صبر فراوان از جانب ایزد متعال نصیبتان گردد.

parisa

Member
من هم به نوبه خود تسلیت می گم :sadsmiley:
ان شا الله غم آخرتون باشه .

گاهی عمق درد از دست دادن عزیزان آنقدر زیاد است که جملات نمیتوانند تسلی خاطر بازماندگان باشند و همدردی اطرافیان در وسعت کلمات نمیگنجند...
با این وجود،
بسیار متاثر شدم و ناراحت.انشالله روح بزرگوار پدر گرامیتان با ائمه اطهار محشور شود و مشمول رحمت و مغفرت ایزد منان قرار گیرد.برای شما و دیگر بازماندگان صبر جزیل از خداوند منان مسالت دارم.ما را در غم خود شریک بدانید.
روحشان شاد،یادشان گرامی