تسلیت به خانواده معینی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اتفاقی که براشون افتاد 5 شنبه صبح بود یا بعدازظهر؟؟؟
کسانی که از نزدیک دیدن میشه یه کم توضیح بدن؟؟؟من ندیدم
کسی عکسی چیزی داره؟؟؟؟
کوتاه بیا ! دنبال چی میگردی؟ دیدن مرگ از نزدیک؟ من دوبار دیدم. دیگم نمیخام ببینم

sohrab

Active member
ای وای:sadsmiley:
خیلی انسان شریفی بودند. به خانواده محترمشون تسلیت میگم

vahid_m63

Member
من هم به نوبه خودم این اتفاق تلخ رو به خانواده معینی تسلست میگم . ایشون از دوستان پدرم بودن ولی من سعادت نداشتم زیارتشون کنم ولی ذکر خیرشون رو زیاد شنیدم . خدا رحمتشون کنه

narges

Member
از شدت ناراحتیم درباره این موضوع اصلا نمیتونم چیزی بگم
دیروز که بعد از ضربه دیدم سرشون از پشت به میله های مانژ خورد و به جلو افتادن چون ضربه اول و ندیده بودم حال دخترشون و که دیدم گفتم ضربه انقدر شدید نبود چرا اینطور میکنه اما بعد که فهمیدم چی شده خودم و نبخشیدم برای حس اون لحظم . صبح که خبر فوت ایشون و شنیدم بقدری ناراحت شدم که هنوز هم دارم اه میکشم . قاطی عکس هام عکسی و پیدا کردم که دقیقا چند لحظه قبل از حادثه گرفتم و ایشون نزدیک همون اسب دارن میرن به سمتی که بعدش اتفاق افتاد . واقعا متاثرم . امیدوارم خدا به خانواده ایشون صبر عنایت کنه .

با تمام پاکی احساس بر این موجود ناب هستی ، مرگ انسان ناشی از او، بسی اندوهبار و غم انگیز است.

قسم به بزرگی پروردگار که از صبر خویش بر دل بازماندگان عطا نماید.

تشکر خانواده معینی

پیام تشکر خانواده معینی
از کلیه مهمانان،اسبداران،مسئولین فدراسیون و هیئت های سوارکاری استان ها و شهرستان های مختلف کشور
(تهران،فارس،یزد،خوزستان،قزوین،کرمان،آذربایجان،بوشهر،اصفهان،کرمانشاه و...)و تمامی دوستانی که با همدردی و حضور خود در مراسم ختم آن مرحوم ،موجبات شادی روح آن بزرگوار و تسلی خاطر خانواده معینی و بازماندگان وی شدند ،صمیمامه کمال سپاس و تشکر را داریم.

علی،عباس،رضا،ایمان ، فاطمه معینی و خانواده

ایمان ما بر این است:
تو جاودانه میمانی!

پیوست ها

• 02042010017.jpg
    02042010017.jpg
    23.4 کیلوبایت · بازدیدها: 4
  • 03042010022.jpg
    03042010022.jpg
    20.9 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • 03042010021.jpg
    03042010021.jpg
    21.4 کیلوبایت · بازدیدها: 2

shabdiz_mkh

New member
من هم از طرف خودم و هم از طرف سوارکارای زنجانی درگذشت ایشون روبه بازمانده هاو جامعه سوارکاری تسلیت عرض میکنم
روحش شاد

من که هنوز نتونستم اون صحنه رو فراموش کنم
از خدا برای خانواده معنی طلب صبر دارم

Kianoosh.ch

Member
من هم تسلیت عرض میکنم......

با آرزوی صبر جزیل برای بازماندگان آن روانشاد

بسیار متاسفم از حادثه تلخی که اتفاق افتاد.از پروردگار رحمان برای این پدر بزرگوار و مرحوم،طلب مغفرت دارم.و برای بازماندگان صبر جزیل.
روحشان با اولیاء و اصحاب الهی محشور باد.