تسليت به مهندس تابش

ديروز با خبر شدم که همسر محترم آقاي مهندس تابش رياست فدراسيون پس از مدتی تحمل بيماري به ديار باقي شتافت.
اين ضايعه را به آقاي تابش و خانواده محترم ايشان تسليت عرض مي نمايم و براي ايشان، فرزندان و ديگر اعضاي خانوده شان آرزوي صبر دارم.
خدا ايشان را مورد مرحمت خود قرار دهد. انشاءالله

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
تسلیت مقام معظم رهبری به تابش
متن پیام تسلیت مقام معظم رهبری به مناسبت در گذشت همسر مهندس محمد رضا تابش
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای محمد رضا تابش
در گذشت همسر گرامی تان را به جنابعالی ،فرزندان و سایر بازماندگان تسلیت میگویم و از خداوند متعال رحمت و غفران واسعه ی الهی برای آن مرحومه و صبر و توفیق برای شما و خاندان مصاب مسئلت می نمایم
سید علی خامنه ای
21خرداد1387

متن پیام تسلیت حجه الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد خاتمی به مناسبت در گذشت همسر مهندس محمد رضا تابش
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای محمد رضا تابش
در گذشت بانوی با فضیلت ،فداکار و والامنش ،همسر بزرگوارتان که عمر شریف خود را وقف تعلیم و تربیت و ارتقاءعلم وادب فرزندان این مرزو بوم کرد،مصیبت بزرگی بود که همه ما را داغدار کرد .میدانم که سنگینی بار این ماتم بر دوش شما ،فرزندان و بستگان این عزیز سنگین است و امیدوارم لطف حضرت حق مدد کند
من این مصیبت را از قلب به جنابعالی و چهار فرزند خوب ایشان و همه بستگان تسلیت میگویم و از خداوند منان برای آن فقیده ی سعیده غفران و علو درجات وبرای بازماندگان صبر و و اجر مسئلت مینمایم
سید محمد خاتمی
20/3/87

متن پیام تسلیت دفتر مقام معظم رهبری به مناسبت در گذشت همسر مهندس محمد رضا تابش
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای محمد رضا تابش
در گذشت همسر گرامی تان را به جنابعالی ،فرزندان و سایر بازماندگان تسلیت میگوییم و ضمن آرزوی صبر و اجر برای شما و خاندان مصیبت دیده ،برای آن مرحومه رحمت و مغفرت واسعه ی الهی و از خداوند متعال مسئلت می نمایم
محمدی گلپایگانی/سید علی اصغرحجازی
22خرداد 1387

متن پیام استاندار یزد به مناسبت در گذشت همسر مهندس محمد رضا تابش
بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای محمد رضا تابش
نماینده محترم مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)،در گذشت بانوی پرهیزگار،معلم سخت کوش و همسر مکرم جناب عالی ،موجب تاثر و تاسف اینجانب گردید
ضمن عرض تسلیت به موجب این فقدان بزرگ خدمت شما و فرزندان عزیزش از در گاه خداوند بزرگ جهت بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل و برای آن مرحومه رحمت و غفران الهی را خواستارم
محمد رضا فلاح زاده
21خرداد 1387

يکشنبه از ساعت 4:30 بعد از ظهر تا 6 عصر مراسم هفتم همسر آقاي تابش در مسجد نور ميدان فاطمي تهران برگزار ميشه. اگر از دوستان کسي مياد خبر بده. اول مراسم به احتمال زياد هستم.

بالا