تبریک تولد اعضای سایت

سلام دوستان.از همه میخوام روز تولد اعضای عزیز رو بهشون تبریک بگن وهدفم از گذاشتن این تاپیکاین بوده که باعث بشه جو دوستانه تری داشته باشیم تا با نشاط بیشتری مطالب اسبی رو بذاریم و بخونیم.البته اگر آقای امیر حسین تایید کنن این حرکت رو.امیدوارم با استقبال رو به رو بشه.یقینا تو روحیه همه عزیزان تاثیر مثبت داره.
نظرتون چیه امیر حسین خان؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بنظر شما تمرکز از مطالب اسبی به سمت مسائل غیر اسبی نمیره؟
مثل تاپیک مجردها و ...؟
که وقت بسیاری ار اعضایی که میان ایینجا برای مطالب اسبی با ارزش رو بگیره؟

sohrab

Active member
خوبه.
البته خود برنامه انجمن این قابلیت رو داره که تاریخ تولد را از مشخصات اعضا بخونه و توی صفحه اول سالگرد تولد را یادآوری کنه. الان فعال نیست.

♘ امیرحسین ♞ گفت:
بنظر شما تمرکز از مطالب اسبی به سمت مسائل غیر اسبی نمیره؟
مثل تاپیک مجردها و ...؟
که وقت بسیاری ار اعضایی که میان ایینجا برای مطالب اسبی با ارزش رو بگیره؟
به نظر من نه.محیط که یکنواخت شد خسته کننده میشه وکارایی میاد پایین.حتی مهمترین مسولهای کشوری هم در کنار جلسات مهمشون زمانی برای استراحت دارند.
به هیچ وجه قصد حاشیه گرایی ندارم و اعضای سایت هدفشون رو از عضویت در انجمن اسب ایران فراموش نخواهند کرد.
اگر احساس میکنید این تاپیک با اهداف اسبی و مهم شما برای سایت مغایرت داره و باعث اخلال در فعالیت اعضا میشه حذفش کنید، اصلا ناراحت نمیشم.
به هر حال این در حد یک ایده بود،تصمیم نهایی با شماست.
یا حق.

سهراب گفت:
خوبه.
البته خود برنامه انجمن این قابلیت رو داره که تاریخ تولد را از مشخصات اعضا بخونه و توی صفحه اول سالگرد تولد را یادآوری کنه. الان فعال نیست.

اگر انجمن این کار رو انجام بده و فعال بشه عالیه.البته منتظر هستیم آقای امیر حسین هم فکراشونو بکنن و نتیجه نهایی رو اعلام کنن.
منشکرم آقا سهراب.

منم از این موضوع خوشم اومد
به نظر من هم اگر این قابلیت انجمن را فعال کنید خیلی بهتره و هیچ حرف و حدیثی هم توش نیست
امیرحسین خان این قابلیت قابل فعال سازی هست ؟

مـــحــمــد رضــــا گفت:
منم از این موضوع خوشم اومد
به نظر من هم اگر این قابلیت انجمن را فعال کنید خیلی بهتره و هیچ حرف و حدیثی هم توش نیست
امیرحسین خان این قابلیت قابل فعال سازی هست ؟
خوشحالم که استقبال کردید و متشکرم.

سنا

Active member
سزار گفت:
مشکل اصولا در این مورد خاص
خانم ها هستن که سن واقعی
خودشونو نمیگن ;) ;) ;) ;)
چرا بابا
خانوما سن واقعيشون رو ميگن
بعضي از خانوما كه حس ميكنن پير شدن يه كمي از سنشون كم ميكنن
بعضي هاشونم مثلا به جاي 45 سال ميكن 30 سال و 10050 ماه!!!!!!!!!!!!!
:) :) :)

اینجا روز تولد مهمه مگه سال رو هم میخوان؟
فکر کنم فقط روز و ماه رو می خوان........

سزار گفت:
مشکل اصولا در این مورد خاص
خانم ها هستن که سن واقعی
خودشونو نمیگن ;) ;) ;) ;)
شما منو به یاد اون شخصیت کارتونی در مجموعه گالیور میندازید که همیشه میگفت: من میدووونم ما تو دردسر میفتیم!

ناشناس

Active member
نفس گفت:
سلام دوستان.از همه میخوام روز تولد اعضای عزیز رو بهشون تبریک بگن وهدفم از گذاشتن این تاپیکاین بوده که باعث بشه جو دوستانه تری داشته باشیم تا با نشاط بیشتری مطالب اسبی رو بذاریم و بخونیم.البته اگر آقای امیر حسین تایید کنن این حرکت رو.امیدوارم با استقبال رو به رو بشه.یقینا تو روحیه همه عزیزان تاثیر مثبت داره.
نظرتون چیه امیر حسین خان؟

خوب نفس جان قسمت تاریخ تولد هم فعال شد .شما که خودتون در خواست داده بودید این قسمت فعال بشه پس باید خودتون هم اولین نفری باشید که تارخ تولدتون رو مینویسید .

پس چرا تا حالا ننوشتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟