تا حالا با اسبتون داخل برف رفتید؟

ناشناس

Active member
چه حالی میده .

پیوست ها

• Horse_Rolling_in_snow_Web201.jpg
    Horse_Rolling_in_snow_Web201.jpg
    69.6 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • IMG_1127.JPG
    IMG_1127.JPG
    17.9 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • rolling.JPG
    rolling.JPG
    22.8 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • yuu.jpg
    yuu.jpg
    3.3 کیلوبایت · بازدیدها: 62
M

mrezap

Guest
شب با اسب تو برف

بیشتر از اون سواری توی برف اونم شب . خیلی صفا داره
به شرط اینکه برفگیر نشی

mahsima

Member
یه بار یکی ازسوار کاران قزوین که نام نمی برم تو برف رفته بوده گشت و اسبش وسط رها هیجان زده شده خواسته غلط بزنه همونطور با زین و سوار میخوابه و غلط میزنه

ناشناس

Active member
امسال که خیلی از شهر ها برف امد ایا اسبتون رو هم داخل برف بدید چه عکس العملی نشون داد نسبت به برف

لادن

Member
یه بار یکی ازسوار کاران قزوین که نام نمی برم تو برف رفته بوده گشت و اسبش وسط رها هیجان زده شده خواسته غلط بزنه همونطور با زین و سوار میخوابه و غلط میزنه

منم تو تابستون امسال يه نريون اخته ديدم كه تو مانژ با زين و سوار هوس كرد تو خاك غلت بزنه، اگه سوارش دير جنبيده بود روي اون غلت زده بود!
البته بعد از اين كارش يه كتك مفصل هم خورد.... تا مربي به دادش رسيد

منم تو تابستون امسال يه نريون اخته ديدم كه تو مانژ با زين و سوار هوس كرد تو خاك غلت بزنه، اگه سوارش دير جنبيده بود روي اون غلت زده بود!
البته بعد از اين كارش يه كتك مفصل هم خورد.... تا مربي به دادش رسيد

چه ربطی به برف داشت بهمن جان :winksmiley02: اما آره احتمال داره اسب وقتی‌ که سوار داره هم بخواد خر غلت بزنه...
۳سال پیش یه برف سنگین اومد (اون موقع مشهد بودم) رفتیم پیش اسبا و یکی‌ از اسبارو که اسمش آرزو بود آوردیم بیرون، عکس‌العمل خاصی‌ نداشت. بدون زین سواری کردیم خیلی خیلی‌ لذت بخش بود...:rolleyessmileyanim:

Soheil Sanati

Active member
3 سال پيش كه برف خوبي يزد اومده بود اسبمو تو مانژ ول كردم شروع كرد برفها رو خوردن

فربود

Active member
ولک مو چی بگم که اینجا بارون هم نمیاد چه برسه به برف :dodgy:
( ترجمه: مو چی بگم = من چی بگم ):smilingsmiley:
ولی حدس میزنم خوش بگذره مگه نه ؟

ولک مو چی بگم که اینجا بارون هم نمیاد چه برسه به برف :dodgy:
( ترجمه: مو چی بگم = من چی بگم ):smilingsmiley:
ولی حدس میزنم خوش بگذره مگه نه ؟
لطفا فارسی تایپ کنید!:dodgy:
آره خیلی‌ لذت بخشه خدایی.هوا سرد. همه‌جا برفی.بخار از دهن خودتو منخرین اسبت تند تند میاد بیرون.صدا پا اسب که میذاره روی برفا هم جالبه! آدم هوس می‌کنه بخوره زمین تو اون برفا....

saeid amini

New member
دوستان عزیز سواری در برف یکی از خاطره های فراموش نشدنی برای من است فقط فراموش نکنید یک سمپاک کن همراه خود داشته باشید چرا که بعد از مدتی سواری ته سم اسبتان پر و خیلی لغزنده میشود

بالا