تابش رفت !!

salimi

Member
چرا آخه شما چه توقعی از فدراسیون داشتید ؟ من نمی خوام مدافع کسی باشم ولی یجورایی من خودم عرض میکنم همیشه از رفتن یک مسئول خوشحال میشیم بدون اینکه در دوران آن حرفی زده باشیم یا علتشو بدونیم و از همه مهمتر بدونیم که حالا کی قراره بیاد

امید زمانی

Active member
چرا آخه شما چه توقعی از فدراسیون داشتید ؟ من نمی خوام مدافع کسی باشم ولی یجورایی من خودم عرض میکنم همیشه از رفتن یک مسئول خوشحال میشیم بدون اینکه در دوران آن حرفی زده باشیم یا علتشو بدونیم و از همه مهمتر بدونیم که حالا کی قراره بیاد
قرار نیست کسی تخریب بشه ! ما همیشه از رفتن مسئولین خوشحال نمیشیم ! چرا وقتی آقای ثابت داشت کورس رو می داد به خراسانی همه اسبدارها و مربی ها ناراحت بودند ؟ چرا طومار 1000 امضایی پر کردند ؟
من یه سری نکات جالب توجه توی فدراسیون دیدم که باید بگم !( و گرنه می مونه ته دلم )

فعالیت های فدراسیون سوارکاری در چند سال اخیر :

1 - حراج بهترین ذخایر ژنتیکی در بدترین وضعیت ممکن ! ( در حالی که بهترین ها از گرسنگی داشتند تلف می شدند ) جالبه که فدراسیون اسب ندارد !!!!
2 - عدم شناسایی و ثبت ذخایر ژنتیکی در نژادهای مختلف . حتی در ثبت اسبهای عرب هم با زیر میزی ها و روابط این موضوع را خدشه دار کردند ( موجب عدم اعتماد واهو و... )
3 - عدم حمایت از اسبدوانی و کورس به خصوص کورس اسبان ایرانی ! جالبه که طی یه حرکت جالب با زیر میزی و روابط امتیاز کورس را از آقای ثابت گرفتند و به شخص دیگری دادند. ما سال 84 تو گنبد روز های 5 شنبه فقط کورس ترکمن داشتیم با جایزه حد اقل 1200000 ! و الان باید با التماس 1 هفته در میان یه کورس ترکمن بدهند با همان جایزه سال 84!!! و آن هم پر از اسبهای دوخون ( به دلیل بند 2 ) و موجب یاس تولید کنندگان خالص شده و کورس تعلق گرفته به دلالان و جالبه که بین اسبداران کورس خیلی کم تولید کننده وجود داره ! در حالی که به عنوان مثال در سال 84 خانم فیروز تو کورس سیلمی هاش رو می دووند که کورس ها پر بشن ! و حمایت دوستان از اسب ایرانی !!!!! ( تو نوروز آباد ورودی اسبان عرب ما 500000 تومان است و دوخونها 0 تومان )
4 - در مورد پرش هم من نمی دونم دوستان پرش کار بیشتر و بهتر و آگاهانه تر می تونند نظر بدن

چند تا نکته هم به ذهنم رسید که خیلی بی ربط با این موضوع نیست : تا حالا فکر کردید چرا در ایران قیمت مادیان عرب با نریان متفاوت است ؟ شما تصور کن جایزه کورس در ایران مثلا بشه 4000000 و این موضوع به راحتی ممکن است . اونوقت نریون و مادیون چه قدر فرق می کنه ؟ و ملت پول چی رو می دن ؟
یه موضوعی هم یادم اومد گفتنش خالی از لطف نیست !
با آقای خراسانی جلسه داشتیم ایشون فرمودند ! من عاشق اسب ایرانی هستم و هدف من احیا اسب ایرانیه ! من پرسیدم شما بین 7 8 تا سیلمی و
50 تا اسب ورزشی و تولیدیتون چند تا اسب ایرانی دارید که سنگ اسب ایرانی رو به سینه میزنید ؟ فرمودند هیچی!!!!!!!در ضمن ایشون گفتند برگزاری کورس برای من فقط ضرر داره !!!! آخی چه آدم ولخرج و با گذشتی !!!!!

آخرین ویرایش:

s.parizimanesh

Active member
كاملآ با اقاي زماني موافقم فقط خدا كنه بهتر بشه بجاي بدتر چون هميشه هر كي امده بدترشده در همه مسايل اين مسيله بوده نه تنها فدراسيون.

salimi

Member
من نمی گم فدراسیون مشکل نداشته و کاری به شخص ندارم ولی منظورم این بود که ما میگزاریم زمانی که فرد میره تازه حرفامون یادمون میافته و شروع میکنیم به گفتن نارسایی ها و مشکلات در صورتی که میتونستیم همه اینارو قبلا بیان کنیم و بگیم و یا قانع بشیم یا نشیم ولی دیگه حداقل توی دلمون نمی مونه تا جاییکه من میدونم به راحتی میشه حتی رییس فدراسیون را دید چرا باید این حرف الان زده بشه
امیدوارم برای خودتون یک همچین چیزایی پیش نیاد چون یک روزم ممکن ما مسئولیتی بگیریم

sohrab

Active member
من نمی گم فدراسیون مشکل نداشته و کاری به شخص ندارم ولی منظورم این بود که ما میگزاریم زمانی که فرد میره تازه حرفامون یادمون میافته و شروع میکنیم به گفتن نارسایی ها و مشکلات در صورتی که میتونستیم همه اینارو قبلا بیان کنیم و بگیم و یا قانع بشیم یا نشیم ولی دیگه حداقل توی دلمون نمی مونه تا جاییکه من میدونم به راحتی میشه حتی رییس فدراسیون را دید چرا باید این حرف الان زده بشه
امیدوارم برای خودتون یک همچین چیزایی پیش نیاد چون یک روزم ممکن ما مسئولیتی بگیریم

این که شما در زمان مسئولیتشون حرفی نزدی دلیل نمیشه که همه اینطور بوده اند!
اتفاقا خیلی نقد شد ولی گوش شنوا نبود.
خانه از پای بست ویران است.

salimi

Member
سهراب جان من خودم رو نگفتم منظورم دیگرانند که میگذارند حرف ها بمونه و فکر میکنند که حالا که طرف داره میره باید بگیم
حالا شما نظرتون راجع به فدراسیون و کارش چیه

سهراب جان من خودم رو نگفتم منظورم دیگرانند که میگذارند حرف ها بمونه و فکر میکنند که حالا که طرف داره میره باید بگیم

معین جان شما علیرغم اینکه گفتی نمی‌خوای دفاع کنی‌ اما داری اینکارو آگاهانه یا نا آگاهانه میکنی‌!!!! مشکلات بیشتر شده،وضعیت بدتر شده، اینکه فدراسیون نا کارامد بوده و حرفایی از این قبیل واقعیته،پس نمی‌شه انکارش کرد،اینجا هم هدف تخریب نیست ، اگرهم تخریب باشه اونقد بد نیست که الان وضعیت اسب و جامعه اسبی ما تخریب شده،
اصلا بعضی‌ وقتا به نظر من باید خیلی‌ چیزا تخریب بشه اما اونقد لابی قوی هست که نشه!!!:mad:

sohrab

Active member

همون دیگران طی این سالها حرفشان را زدند، شاید شما نبودی یا نشنیدی
عملکرد ضعیف فدراسیون و وضعیت هیئت های استانی را همه ما داریم میبینیم. مسئله اینه که هیچکس سر جای خودش نیست. آقای تابش توی این همه سال یک بار در جشنواره کشوری اسب اصیل عرب (که الان به تاریخ پیوسته) آمد خوزستان فکر میکنید موضوع سخنرانیش چی بود؟ :"انرژی هسته ای"!

salimi

Member
من نمی خواستم انگ دفاع بهم بخوره چون خودم هم منتقد هستم ولی ترسی هم ندارم چه اشکالی داره ما همه مون از سر دلسوزی حرف میزنیم من می خواستم بگم جسارت نشه باز خودمو میگم بعضا عادت کردیم خوش استقبال و بد بدرقه هستیم
ان شاا... نفر بعدی بتونه مشکلات را بر طرف کنه ولی من میدونم نمیشه چون مشکل ما فرد نیست بلکه ساختاری فدراسیون که باید فقط کارش ورزشی باشه و در همون حدود هم بودجه داره موارد حفاظت از ذخائر ژنتیک واسب اصیل ایرانی و قرنطینه و واردات اسب و... همه وهمه فدراسیون را مسئول میدانند در صورتی که اینها هر کدام مربوط به سازمان دیگری میشه که مستقل هستن و ده ها مورد دیگه که در اینجا مجال ان نیست

آقای فرجی
گروهشم معلومه کیان
اون طور که ما شنیدیم جناب فرجی جای دیگه ای تشریف می برن،بنا به احتمالاتی آقای سرپرست .........می شن رییس.البته به گفته ی دست اندرکاران
icon12.gif

sohrab

Active member
اون طور که ما شنیدیم جناب فرجی جای دیگه ای تشریف می برن،بنا به احتمالاتی آقای سرپرست .........می شن رییس.البته به گفته ی دست اندرکاران
icon12.gif

قانون بقای میز : مدیران و مسئولان دلسوز و متعهد بوجود نمیان و از بین نمیرن، تنها از جایی به جای دیگر انتقال می یابند!

Vagner

Member
بالاخره قضيه ي انتصابات:ph34r-smiley:ببخشيد انتخابات چي شد؟ كي برگزار ميشه؟ جه كسي مي خواد بياد ؟ كسي خبر داره؟