بی میلی اسب نر به اسب ماده

newmax

New member
دیروز برای اولین بار مادیانیو برای کشش با اسبم آوردن...اسبم بار اولش بود در ضمن نژادش عربه و 31 ماهست...روز اول به طور کامل نعوذ می کرد و رو مادبون می رفت ولی نمیتونست درست دخول کنه.ولی امروز اصلا هیچ حسی نسبت به مادیون نداشت به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه البته مادیونم سن بالاست حدود 20 سالشه

آقا جان نریان من 4 سال رو رد کرده هنوزبا مادیون های فحل اومده اسطبل توی یه آخور میچره!! ککش هم نمیگزه!
منم کلاً ناامید شدم ازش.. البته اینجوری کنترلش هم آسون تره..
دوست عزیز این مسئله ای نیست که باعث نگرانی بشه.. هنوز نریان شما سه سالش هم نشده..!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
آقا جان نریان من 4 سال رو رد کرده هنوزبا مادیون های فحل اومده اسطبل توی یه آخور میچره!! ککش هم نمیگزه!

هر دو یک جا باهم بزرگ شدند؟

آلماز کره آریا از زمانی که پاش رو گذاشته رو زمین ادا سیلمی در میاره!
حالاکه شده 10 ماه برای هر مادیون و نریون! که از جلوی باکسش رد میشه ار اور میکنه:wacsmiley:

مر دو صورت دیده میشود کره نریانی که 9ماهش بود وبالای مادر میرفت ویراق میکرد واسب 4 ساله ای که هنوز مانند کرهها با مادیانها ول میشد....

یه نریون داشتیم بعد از کشش با یه مادیون تا چند وقت اصلا نمی رفت بالا مادیون فحل می اوردیم ولی اصلا نگاشم نمی کرد یا اگرم می خواست نعوضش کامل نمی شد یه 2 هفته بعدم به ملکوت اعلا پیوست البته دلیل مرگ کولیک بود ولی تا همون موقع هم اصلا نابود بود و بی دل و دماق

newmax

New member
آقا جاتون خالی امرز همون مادیونو با اسب بومی خودم کشش کردم 2 دقیقه طول نکشید که نعوذ کرد رو مادیونم رفت تا اونجایم که می شد دخول کرد:dodgy: کلا عرب مصریا بی بخارن

هر دو یک جا باهم بزرگ شدند؟

آلماز کره آریا از زمانی که پاش رو گذاشته رو زمین ادا سیلمی در میاره!
حالاکه شده 10 ماه برای هر مادیون و نریون! که از جلوی باکسش رد میشه ار اور میکنه:wacsmiley:

نه آقا با هر مادیانی همینججوریه..
برعکسش مهیب ما.. تو مسابقات زیبایی پارسال یه مادیان فحل ول شده بود اومده بود تو باشگاه این هم از دست کارگر ول شد تا رفتن بگیرنش سه چهار بار مادیان رو کشش کرد..
تازه یک سالش شده بود.. الان که دگه هیچ.... یه کره از زکریا هم دارم که 7-8 ماهست.. اون هم الان دنبال مادیان ها میره و بو میکشه..
فقط کارون هست که زیادی نجابت به خرج میده!

علی اصفهانی

Active member
دراولین کشش باید افراد خیلی حوصله داشته باشن .
اولین کشش تا 45 دقیقه هم ممکنه طول بکشه .
اگر افرادی که حاضرهستن سروصدای زیاد و داد و فریاد بکنن یا شلاق دستشون باشه باعث ترس نریان میشه و ترس در اولین کشش میتونه باعث ایجاد ترس در روزهای بعدی و باعث بی میلی همیشگی در نریان بشه .

بالا