به نظر شما آرزوی یک اسب چیست؟

mahsima

Member
دلاور گفت:
اينکه اينقدر نپروننش. هيچ فکر کردين چرا اسبا بعد از پريدن از مانع طرفش لگد پرت ميکنن؟
این موضوع خیلی نادره من زیاد ندیدم و اونایی هم که دیدم برا دوپینگ بوده.
به نظر من حتی اسب از پریدن نه تنها ناراحت نمیشه بلکه دوستم داره البته این در مورد اسب خودمه اسبای دیگرو نمیدونم ولی این موضوعی که اشاره کردید یعنی جفتک بعد از مانه ...یا نتیجهء کار غلط سواره یا دوپینگ

آیناز گفت:
این موضوع خیلی نادره من زیاد ندیدم و اونایی هم که دیدم برا دوپینگ بوده.
به نظر من حتی اسب از پریدن نه تنها ناراحت نمیشه بلکه دوستم داره البته این در مورد اسب خودمه اسبای دیگرو نمیدونم ولی این موضوعی که اشاره کردید یعنی جفتک بعد از مانه ...یا نتیجهء کار غلط سواره یا دوپینگ
به نظرم اینجا دادار عزیزامضا خوبی داره.
We Don't See Things as They are.
We See Them as We are
اعتراضش رو حمل بر شنگولی میذاریم....!

ترجمه تحت اللفظی!

مااونها (اسبها)روآنطور که هستیم,میبینیم.
نه آنطور که هستند.!

اگه باز نیازبه توضیح بیشتری بود,درخدمتم.

mahsima

Member
ولی من واقعا اشتیاق پریدن رو در حرکاتش احساس میکنم انگاری وقتی مانه میبینه جون تازه میگیره.

منم اشتیاق پریدن رو تو جمله های شما حس می کنم,چه برسه به اسب.
موفق باشید.

میبینم که همه خوابن و من 2ساعته تو انجمنم!!! هیچکس تمایلی به شب زنده داری نداره اینجا!!!!
با آرزوی خوابهای اسبی!

parisa

Member
آرزوی همه اسب ها اینه که آزاد باشن و در علف زار و رود خانه ها بتازند تا باد با یال هایشان بازی کند
اما الان که اونا آزاد نیستند دوستدارن صاحباشون فبل از این که صاحبشون باشن دوستشون باشن
تا با هم بازی کنن و سر بسر هم بزارن

parmida

New member
shyadam yeki az arezoye asba in basheh k mitonestan ba adama harf bezanan :)
on vaght khodeshon baghiye arezoashonam migoftan.lol

kamyab

Member
آرزوی یک اسب در بند انسان اینه که حتی برای یک روز هم که شده جاشو با صاحبش عوض کنه ...............

hilda

Member
oliveira گفت:
به نظرم اینجا دادار عزیزامضا خوبی داره.
We Don't See Things as They are.
We See Them as We are

کاملا موافقم
اسبان وحشی ازادی رو میخواهند
و اسبانی که چنین چیزی رو تجربه نکردند به اینکه صاحبانشون اونهارو اذیت نکنند راضی هستند.

بنظرم خوبه انیمیشن اسپیریت(spirit) رو ببینین
ارزوی اسبها کاملا مشخصه!

moien گفت:
جالبه بدونين يكي از ارزو هاي هر اسبي اينه كه بتونه دقيقا بعد از جدوگاهش رو خارش بده(به طرف كمرش)،از لحاظ علمي ثابت شده كه اگه اسب ميتونست اون قسمت از بدنش رو به زمين بماله هرگز سواري نمي داد !!!
خوب ميتونه بره زير يه شاخه ي درخت بخارونه!!!!

به نظر من آرزوی یک اسب اینه که بتونه از دست آدما فرار کنه و بتونه آدمارو سیر بزنه هر چقدر که بخواد لگد بزنه واین که بتونه سوار آدما بشه!! و با آدما از روی موانع بپره واگرم مانع هارو انداختن بازم بزنتشون!!