بهترین مادیان کرد ایران

بهترین مادیان کرد ایران به نظر شما

• گیتی

رای: 1 7.7%
  • ستاره ساه

رای: 6 46.2%
  • سارگل

رای: 0 0.0%
  • غزل

• بهاره

رای: 2 15.4%
  • مادیان کردی

• کهکشان

• قیرات

• چیمن

• هیچکدام

• مجموع رای دهندگان
    13
دوستان به نطر شما بهترین مادیان کردایران کدام مادیان است 1گیتیگیتی1.jpg2ستاره سیاهستاره سیاه4.jpg3سارگلسارگل.jpg4غزلغزل.jpg5بهارهبهاره2.JPG6مادیان کردی مادیان کردیچ.jpg7کهکشانمارال3.jpgکهکشان3.jpg8قیراتقیرات.jpg9چیمنچیمن2.jpg

پیوست ها

• مارال2.jpg
    مارال2.jpg
    29 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • مارال1.jpg
    مارال1.jpg
    36.3 کیلوبایت · بازدیدها: 9

srafil

Member
حالا ذوست عزیز کی گفته اینایی که شما میگید بهترین مادیانهای کرد هستن ؟کی میگه شما؟یعنی بهتر از اینا مادیان نیست؟

حالا ذوست عزیز کی گفته اینایی که شما میگید بهترین مادیانهای کرد هستن ؟کی میگه شما؟یعنی بهتر از اینا مادیان نیست؟
البته جناب اسرافيل من هم فکرميکنم اين نظرسنجی به درد ماديون نميخوره چون برعکس سيلميهای توی ايران ماديونهای خوب ما ناشناخته هستن بجزچندماديون انگشت شمارکه اونم بخاطراينه که بايکی ازاون سيلميها نسبت دارن وگرنه من خودم ماديونهايی ديدم که نپرس.

اين نظرسنجی روحتی بعضی ازدوستان نگاهم نميندازن چه برسه به رأی دادن،فقط به خاطراينه بگم ماديونهای نشناخته ای درسراسرايران وجوددارند که حتی پاشونم به مسابقات شهرستان نرسيده چه برسه به زيبايی اصفهان،باورکنيد که همين بهاره درشهرستان دورافتاده بيجار، موقعی که سواری ميده هرکسی ازدورببينه ازحرکات ومعراجش فکرميکنه که يه نريون پرخونوسوارشدن.

srafil

Member
دوست عزیز هادی جان بنده با نظر شما کاملا موافقم مادیانهایی هستش که هنوز کسی نمیشناسه و از این مادیانهای معرفی شده خیلی سر ترن

یک مادیون کرد داغدار بنام گلی پیش حاجی بابایی هست 22سالشه از کرههای واقعی شیخ عثمانه من 10سال پیش سواریش دیدم خیلی زیباست

بالا