بهترین سیلمی عرب

bakhshi

Member
واقعا جالب این طوریش را ندیده بودم....خیلی آدم باید رو داشته باشه....

شما با استاد ت مهندس چت کنی خیلی بهتره چون اصلا حرف های منو نفهمیدی من مخالف وارد کردن مبارکم:laughingsmiley::confused: چون تو توهین می کنی به سلیقه همه با اون دوستانت این بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما یزدی ها که تو رو داشتن شهره افاق هستید دیگه چی می گید تو این معرکه که خودتون درست کردین واسه اسبهای ایرانی ، غرب پرستی هم اندازه ای داره بخدا:happysmiley:

ابوذر

Member
بحث در مورد بهترين سيلمي عربه برادران.هركس آزاده نظرشو بگه اگر كسي مخالف نظر ديگري هست خب اون كار رو انجام نده!فقط نظرتون رو با دليل منطقي بگيد.اگه كسي از يه سيلمي خاصي ماديونش آبستنه من ديدم سنگ اون سيلمي رو به سينه ميزنه اونم تو هر تاپيكي!بابا بخدا ما هنوز نفهميديم كه هر كسي نظرش براي خودش محترمه؟البته من از همه عذر ميخوام ولي بهتره هدفمون اسب باشه تا به كرسي نشوندن حرف خودمون.مرسي

ashkann.m

Member
جناب صنعتی .فکر میکنم خروش وخیلی ازاسبای دیگمون از نیلهه خوشکل تر باشن.عکسامال2010هستش1نگاهیم به ریشوسبیل اسبابنداز بدنیست یامستر میلز فقط براما مستره؟
سینا جان اون اسبی که تو داری می گی سرش زشته و اسبای خودمون ازش بهترن(خروش) اسمش باندروس کره مروان الشغبه که قهرمان جهانه. مراج که سروگردن خوشگلی داره همیشه پشت سرش 2میشه. توی مسابقات زیبایی قهرمان جهان فقط دوبار از دو اسب خورده یکیش edenCکره مگنوم و دیگری سلکت مارکوز دوباره کره مروانه به نظر تو ما اسبی داریم در این حدباشه/ما دوتا کره مروان وارد کردیم تازه درج3.یقه خودمونو پاره کردیم حساب کن اگه اینو وارد کنیم چی میشه (قیامت میشه)

ashkann.m

Member
بچه ها ببخشید من از همه شما کوچیک ترم اما باید به هم احترام بذاریم این دوستی هاست که میمونه نظر هرکس برای خودش محترم و منطقیه و به عقیده خودش بهترین نظر ممکن رو داده و اگه شخصی فکر می کنه اشتباهه و اون آقا یا خانم حرف تو کتش نمیره بذارین مسیرخودش رو بره بالاخره سرش به سنگ می خوره.. بازهم معذرت می خوام اگه کسی نارحت شده /چاکر همتون هستم

mk4555

New member
سلام من مالک کره لجند سیاه هستم همون (اون آقای کرد ) ما 2 کره مادیان دیگه از لجند داریم اتفاقا هر 2 مادیان قدشون بلندن یکی 3 سالشه یکی 2 سالشه

بالا