بنت شاندیز(غفار&شاندیز)

سامان حسینی

Active member
بلاخره مادیان داغ داره هتل کوهرنگ شهرکرد توسط بنده شناسایی شد مدیر این همونه که فکر میکردم خالصه بهت گفتم این مادیان تنی جهانگرده و الان خیلی سرحاله فقط مشکلش یکی از تخمداناشه که دکترفاضل گفته تخمدانشو در میارن که اونیکی تخمدانش به کار بیفته وانشالا فصل کشش اینده کشش میشه.

سامان حسینی

Active member
اره خالص نیست متاسفانه هیچکدام از مسولین اگاهی وسواد کافی ندارن هیچکس نمیدونست داغ برای زیبایی نیست میشه استفاده های دیگه هم کرد به خودشون زحمت ندادن از یکی بپرسن فقط دوهفته تو حراج خودشونو سره کار گذاشتن ومردم را مادیان خالص ایرانی کره خرسانی یحی.نه فروخته نشده تا ساعت4 امروز که من دیدمش فروخته نشده بود شایعس

من این مادیان را ندیدم اما اگه سهیلا باشه رنگش نیله ثبت شده و متولد1988 اگه بنت شاندیز باشه رنگ کهر و متولد1996

سامان حسینی

Active member
عکس دارم زیاد جالب نیست.مادیان تو باشگاه دکتر یادگاری اگه رفتم حتما عکس خوب ازش میگیرم مادیونه خوبیه بدن ورزشی داره وقره کهره

سامان حسینی

Active member
نه ربطی نداره من بدنشو گفتم اتفاقا جاش خوب بوده کره ام نزاییده خیلی سرحاله تو مسابقات کمانگیری روی اسب هم اوردنش 20نفرباش شرکت کردن نفس کم نیوورد ولی حیف که دسته صاحب نبوده فقط شانسی که داشته اب وهوای خوب بوده!!!

سامان حسینی

Active member
نه ربطی نداره من بدنشو گفتم اتفاقا جاش خوب بوده کره ام نزاییده خیلی سرحاله تو مسابقات کمانگیری روی اسب هم اوردنش 20نفرباش شرکت کردن نفس کم نیوورد ولی حیف که دسته صاحب نبوده فقط شانسی که داشته اب وهوای خوب بوده!!!

اگه به صلابت خواهرش جهانگرد باشه که عالیه و یک تولید کننده عالی برای کورس

سامان حسینی

Active member
به بلندیه اون نیست ولی بدنش خوبه به نظرم از اسب کورسی خوب بکشن خوب میشه من کره مبارک وجنوب وپیشنهاد کردم برای کشش اول.اگر زایمان کرد میشه ازاسبای بهتر کشید.جهانگردم ازاسب کورسی خوب کشش نشده ازمبارک ذولاکتافو داده که بد نبوده.با این 6دانگی وبدن باید خیلی بهتر بده!

بالا