برگزاری کلاسهای سوارکاری توسط آقای شهرام امین زاده

علی واحدی

Active member
کم و بیش همه بچه های سایت میدونند که شهرام به ایران امد و به شهر خودش شیراز. از خوشحالیها و تازه شدن دیدارها که بگزریم حدود 10 جلسه ایشان با بچه ها کار کردند که اثر فوق العاده ای داشت و بچه ها نهایت استفاده رو از معومات بسیار بالای ایشان در زمینه سوارکاری بردند و خود من نیز همچنین.
جای دارد همینجا از زحمات بیدریغ شهرام جان که همیشه برای سوارکاری استان فارس سودمند بودند و باعث پیشرفت این رشته در این استان تشکر و قدر دانی گردد. ایشان باعث افتخار استان فارس هستند. همیشه موفق و پیروز و سربلند باشند انشاالله.

DADAR

Member
کم و بیش همه بچه های سایت میدونند که شهرام به ایران امد و به شهر خودش شیراز. از خوشحالیها و تازه شدن دیدارها که بگزریم حدود 10 جلسه ایشان با بچه ها کار کردند که اثر فوق العاده ای داشت و بچه ها نهایت استفاده رو از معومات بسیار بالای ایشان در زمینه سوارکاری بردند و خود من نیز همچنین.
جای دارد همینجا از زحمات بیدریغ شهرام جان که همیشه برای سوارکاری استان فارس سودمند بودند و باعث پیشرفت این رشته در این استان تشکر و قدر دانی گردد. ایشان باعث افتخار استان فارس هستند. همیشه موفق و پیروز و سربلند باشند انشاالله.

ممنون از همه دوستان مهمان نواز و با استعداد همشهری , زمان بسیار کوتاه بود و مطالب بسیار زیاد ,, اما امیدوارم اندکی مفید فایده بوده باشد,:cool:

علی واحدی

Active member
ممنون از همه دوستان مهمان نواز و با استعداد همشهری , مطالب بسیار زیاد ,, اما امیدوارم اندکی مفید فایده بوده باشد,:cool:

شهرام جان اندکی که چوبکاری فرموده اید از روزی که با بچه ها کار کردی اید و بعد از رفتن شما سواری همه بچه ها (بغیر از عده محدودی که خودت هم میدانی) کاملا عوض شده و خیلی جدی تر و بهتر با اسبها کار میکنند که امیدوارم تداوم داشته باشه. من بشخصه با هم ازت بینهایت ممنونم دوست خوب و سوارکار خوب:happysmiley:

milani

Member
ممنون از همه دوستان مهمان نواز و با استعداد همشهری , زمان بسیار کوتاه بود و مطالب بسیار زیاد ,, اما امیدوارم اندکی مفید فایده بوده باشد,:cool:

امیدوارم ما هم سعادتشو داشته باشیم که تو این کلاسها شرکت کنیم:smilingsmiley:

DADAR

Member
doste aziz kootahi bandeh ra dar ersale post bebakhshid
tanha be dalilesh mashghaleyeh kari zeyad ast

dooste aziz Hossein: dar hale hazer faleyate mostaghimi dar hich kodam az bashgah ha nadaram!!:blushsmiley:1

بالا